48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ya beyler hatayı karşıda aramayalım bence bunların ne oldukları belliydi hata bizde adam sandık böle oldu uzatmayın
3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen geri kalan 2 kuruşla seni satın almaya uğraşır
Ve hala laga luga biz kızdık abisi onlara hmmm cıs bidaha yaparsan :))

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Oksijen Cin klanını adam sandı ama bunların adamlıkla alakası yok.
Ama biz teke tek savaşmak istiyoruz derler yemeyincede Dejavudan destek alırlar.
forumda artislik yapmaya benzemez biz heme dejavu hemde hucumla savaşırız ama kusura bakmayın siznden b...k olmaz.
Hucum yaırm yamalak bir op yaptı diye atmadığınız takla kalmadı.
Abeddon;
gecen gün
IIISoNDuRaKIII bu arkadaş bizim bir oyuncumuzdan köy aldı bizde doğal olarak dalmaya başladık ve çok güzel bir taktik yaptılar ekip çalışması yaptılar köye giren kamilerde asker kestirmeyip aynı anda tam mislerin önüne destekleri yığdılar...
direk mesaj attım arkadaşa tebrik ederim güzel işçilik diye sizin gibi oyuncularla oynamak zevk veriyor diye...

Demekki senin klanında sende dahil olmak üzere adam yok

Yandan Atmış

Yasaklı
Yahu herşey konuşulur tartisilir oyun bu deriz o deriz su deriz de şu kaptanfe nin hala burada yazı yazacak yüzü bulmasina sasiriyorum. Yahu dünya başı senin o laflarini bu klan aponun Buğra abinin hatrina sineye cekti yoksa bu savaş ilk haftadan başlardı, insanda biraz utanma edep olur ya
Yav abeddon un hücum klanlarına saydırdıklarını bilmiyormusun? Veya bak şurda yazan cin klanı üyelerinden bazıları arkadaşım onları ifşa mı ediyim istiyorsun? Tırı vırı işiniz karalama yapmaya calısmak git kendi çapında eğlen :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Forumdan gördüklerim kadarıyla Cin klanları en ufak bir şey de normal bir şekilde dile getirilip halledilmesi gerekenleri normal bir dil yerine her seferinde tehditvari mesajları ile Hücum klanını kışkırtmaya çalışıyor. Hayır her seferinde ezeli dostunuz olan Hücum klanına bu kadar basit bir şekilde giydirmenize hiç anlam veremedim. Tek başınıza savaş yapamayacaksanız eğer Hücum klanından rica edin Dejavuyu yanınıza alın ama bu şekilde hiç hoş değil. Hani her seferinde korktunuz mu, korkaklar dediğiniz Hücum klanından bahsediyorum.

Karşılıklı olarak ihlaller olabilir, hatalar olabilir bunların hepsi halledilir. Ama siz halletmek için değil kızıştırmak için yazıyorsunuz. Buradan anlaşılan net bir şey var Dejavuyu bu savaşta kullanacağınız.

İki tarafa da başarılar, gönlüm Hücum dan yana..
ne güzel demissin :D
küfretmiyoruz biz uyarıyoruz ama aynı seyler devam ediyor bi tarafsız kişide gelip haklısınız demedi göz var nizam var yapılanları kabul etme diye bi durumda yok
sen olayları bilmiyorsun belli o uygulanmayan kuralların hepsini hucum yönetimi koydu ama bakıyorumda haklılar ne diyeyim sende haklısın:D:D

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Yav abeddon un hücum klanlarına saydırdıklarını bilmiyormusun? Veya bak şurda yazan cin klanı üyelerinden bazıları arkadaşım onları ifşa mı ediyim istiyorsun? Tırı vırı işiniz karalama yapmaya calısmak git kendi çapında eğlen :)

tek bişey soracağım dürüstce cvp verin?

kuralları kim ihlal etti?
yaptırımlar ne oldu ?
sonuç olarak hata kimde?

yüreği olan dürüstçe yazsın ?

rtroxx

Kılıç Ustası
Yav ben kendi wp grubumda söverim sayarım. Kimsenin bişey demeye hakkı yok boş yapmayın. Sabahtan beri küfür ediyorum bi allahın kulu da gelsin bişey desin.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Oksijen Cin klanını adam sandı ama bunların adamlıkla alakası yok.
Ama biz teke tek savaşmak istiyoruz derler yemeyincede Dejavudan destek alırlar.
forumda artislik yapmaya benzemez biz heme dejavu hemde hucumla savaşırız ama kusura bakmayın siznden b...k olmaz.
Hucum yaırm yamalak bir op yaptı diye atmadığınız takla kalmadı.
Abeddon;
gecen gün
IIISoNDuRaKIII bu arkadaş bizim bir oyuncumuzdan köy aldı bizde doğal olarak dalmaya başladık ve çok güzel bir taktik yaptılar ekip çalışması yaptılar köye giren kamilerde asker kestirmeyip aynı anda tam mislerin önüne destekleri yığdılar...
direk mesaj attım arkadaşa tebrik ederim güzel işçilik diye sizin gibi oyuncularla oynamak zevk veriyor diye...

Demekki senin klanında sende dahil olmak üzere adam yok

ha ha gülüyorum sadece tüm takla sizde adam ayartma klana casus sokma o zaman vedat a sorarım sözünü dinlemeyen bir hucum klanına nasıl yöneticilk yapıyorsun
her olayda yazıldı çizildi verilen söz nerde yaptırım nerde :D
çocukça bir cvp haberim yoktu kızdım ha ha ha buz verelimde serinle o zaman

DeletedUser61056

Ziyaretçi

yaptırımlar ne oldu ?
sonuç olarak hata kimde?

atlamasın kimse gelin bunlara bi cvp verinde karşımızda kimlerle oynuyoruz bilelim dürüstlük görelim.....

DeletedUser61056

Ziyaretçi
hucumdan bi kaç kişi çıkar diye umuyorum bu soruları cvplayacak dürüst bi insan

rtroxx

Kılıç Ustası
Size kalırsa bi onu istemdiğiniz kaldı. Ben hatalıyız demedim. Baktınız işler sizin açınızdan sıkıntıya girdi işi komple foruma döktünüz.
Bugünki olayı konuları çarpıtarak farklı yerlere çekmeye çalışıyosunuz.

1.Sözde koskoca cin klanı bi oyunucuyu savunamadı mı?
2- Neden iki klanlada S.a olan klana geçti
3-Siz bu konuda yaptırım olarak ne yapacaksınız.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Size kalırsa bi onu istemdiğiniz kaldı. Ben hatalıyız demedim. Baktınız işler sizin açınızdan sıkıntıya girdi işi komple foruma döktünüz.
Bugünki olayı konuları çarpıtarak farklı yerlere çekmeye çalışıyosunuz.

1.Sözde koskoca cin klanı bi oyunucuyu savunamadı mı?
2- Neden iki klanlada S.a olan klana geçti
3-Siz bu konuda yaptırım olarak ne yapacaksınız.

1-daha dune kadar çoktan desteklenmiş köyler diyodunuz?
2-oyuncu olarak geçmiş olabilir, buna mudahale edemeyiz.
3-kızdık, çok ayıp ettin dedik.

Sizin konustugunuz dilde cevaplar oldu galiba :)

Yandan Atmış

Yasaklı

yaptırımlar ne oldu ?
sonuç olarak hata kimde?

Kuralları hücum mu koydu :) yav yasından şüphe duyuyorum :)))

Kural ihlallerini hücum mu yaptı? Yapanlardan biri açıklamasını yaptı diğeri sizin bir hamleniz di ortalık karıstırmak için

Yaptırımları sorarsan rampage oksijen e ne zaman veriyiö köyü diye mesaj attıktsn sonra kami kesiyor mis kesiyor, cin k65 den barbar alıp kami mis kesiyor yaptırımlar cok iyi...

Ağlamayı bırakın da oynamaya bakın artık ilkokul cocukları gibisiniz hocam hücum bana tebeşirr attı hocam hücum bana bağırdı... ama güzel yani sizi şurda okuyup eğleniyoruz tüm klan yönetimi olarak buraya geliyosunuz ya ayyy kıyamam sizee

DeletedUser65172

Ziyaretçi
HUCUM hücuma geçecek vaziyet alın.
Çirkefleşmeyin çamur atmayın.Kendiniz elinizden ne geliyorsa yapın bu şahsi görüşüm.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.