LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Ohh ne güzel oyunda dayağı yiyen gelip burada ana avrat sövüyor, sonra ban yiyip gidiyor ve oyununu oynamaya devam ediyor(onu da beceremiyorlar)

Madem burası klanlar.org'un forumu, burada bu denli aileye yönelik hakaret varsa cezası sadece burada ban atmak olmamalıdır.

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Bu küfür eden tavşan ekran resmi aldım savcılığa şikayette bulunacağız

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Capanoglubaki ben zorunuza giden nedir diriliş ekibi noldu sizler macerayı lolü bize karşı kullandınkz haber verdirmeden savaş açtılar köylere çöktüler Mogol delikanlı gibi savaş tarihi verdi bumu zorunuza gidiyor hee

DeletedUser66580

Ziyaretçi
Sen bu küfürleri savcılıktada söylede görelim canım benim
bunlarda o yürek varmı yav oralarda söyleyecekler. Ne koyduk ama dayıcım. Adamları 2 cephede savaşma düşüncesi bile bu duruma getirdi. mal oldular ahahhha nihahahha ohohhoh Ne koydu PA_DE ama.

Sambacı ne diyodu sav puanımı kasacaktı. Sambacı önce otursun köyüne kademe basmayı öğrensin. 1 kamile bugün 30 k kılıç mızrakçısını kesdim malım

DeletedUser66580

Ziyaretçi
Capanoglubaki ben zorunuza giden nedir diriliş ekibi noldu sizler macerayı lolü bize karşı kullandınkz haber verdirmeden savaş açtılar köylere çöktüler Mogol delikanlı gibi savaş tarihi verdi bumu zorunuza gidiyor hee

yav bunlar alışmış İngiliz siyasetine, bunlar mal da bunlara kanan mallarda var lol macera pk gibi sığırlar hala bunları çözemedi.

Wuwiw denen mal nerde 1 haftada 2000 kami atıp 20 köye 1 köy alamayan geri zekalılar burda gelip ahkam kesmesin

DeletedUser66579

Ziyaretçi
yav bunlar alışmış İngiliz siyasetine, bunlar mal da bunlara kanan mallarda var lol macera pk gibi sığırlar hala bunları çözemedi.

Wuwiw denen mal nerde 1 haftada 2000 kami atıp 20 köye 1 köy alamayan geri zekalılar burda gelip ahkam kesmesin
Hahahahahahhahahahahahhahahhahahhah

DeletedUser64136

Ziyaretçi
Dayıcım sen harika bir detaysın delikanlı olsalardı zaten arkamızdan o kadar iş çevirmezlerdi:))

DeletedUser66580

Ziyaretçi
Hahahahahahhahahahahahhahahhahahhah

Dayıcım şunu söylemeden edemeyeceğim gerçekten. Klan savaşları tarihinin en hızlı en seksi en adam en mükemmel diplomatısın. Sadece ve sadece 30 dk da 3 klanı birden aynı anda sevvvvebiliyosn lol macera ve diriliş dünyayı kapatacak gözüyle bakarken kendilerine senin için küçük hatta küçücük ama diriliş ailesi için çokkk büyük o hamleyi yapışın seni dünyanın hatta klanlar tarinin en hızlı DİPLOMATI haline getirdi. İti köpeği resmen kudurttun.

DeletedUser64173

Ziyaretçi
Ya özür dileyelim, yanlış yaptık bitsin bu iş.
Mogol klanıni ayartacaktik, bir gece de saldırması lazımdı dirilişe. Sonra biz de bir basın sözcüsü seçip ( düzgün cumle kurunca daha inandırıcı oluyor galiba dhdhd) bu yaptığımız işin doğru ve süper bir şey olduğuna bütün klanlar ailesini inandiracaktik.

Sonrası ağlama duvarı :p

Gittiniz hep etik yolu seçtiniz sayın klan yoneticilerim dusmanimiz bu kadar normal şeyi haketmiyor :)

Aklıma bir şey geldi

"Diriliş sınırı artık ..... oyunculardan oluşuyor"

Boşluğu yine kendileri doldursunlar...

DeletedUser64136

Ziyaretçi
Dayıcım şunu söylemeden edemeyeceğim gerçekten. Klan savaşları tarihinin en hızlı en seksi en adam en mükemmel diplomatısın. Sadece ve sadece 30 dk da 3 klanı birden aynı anda sevvvvebiliyosn lol macera ve diriliş dünyayı kapatacak gözüyle bakarken kendilerine senin için küçük hatta küçücük ama diriliş ailesi için çokkk büyük o hamleyi yapışın seni dünyanın hatta klanlar tarinin en hızlı DİPLOMATI haline getirdi. İti köpeği resmen kudurttun.
Bu özelliğinle dünyanın 8. Harikası olabilirsin dayıcım:)