Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bu olay gerçekten haksız olsaydı, fenersavar denen arkadaş ortalığı ayağa kaldırırdı onlarca post görürdük burada tek postla geçti oda saçma sapan :p beni çağırıyodu haritasına da bana kalmadan ceza yermiş :( bir insan uykusuz kalanilir oyuna 48 saat bakabilir bunun için ceza verilmez bu bahane olur, ama sen bütün yağmaları eşit aralıklarla atıyosun sallıyorum bir köye düzenli olarak her saldırıda 35 dakikada bir gidiyorsan bu ceza sebebi olur.

Adam yazmasın diye ceza vermişler zaten.Hala ne bu kadar ağzına sakız ettin anlatsana biraz nerede ne zaman bastı senin de kuyruğuna söyle bizde bilelim sürekli ağzında adamın nickiyle dolaşıyorsun.Bot kullanmış da yok onu etmiş de demekle olmuyor bu işler adam geldi postunu attı madem haksızdı herkese posta koyan mr.storm gelip bir posta da ona da koysaydı ya.Geç bu işleri de git oyununa bak öyle müttefik olduğumuz klana girip forum da erkeklenmekle olmuyor bu işler adam c9a girecem gel dedi madem bu kadar erkektin geleydin ya

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ciddiye alıp ciddi bi şekilde cevap vericektim de müttefik klana girip erkeklenme kısmında bitti bende olay gülmeye başladım :DD

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bak güzel kardeşim bir şey derken haddini aşma, ben c8 öncesi dediklerimi bir bir yedim gerekli kişilerden özürümü diledim zaten c8 de 10 gün kalmadım, şimdi bana nop diyorsunuz, sizene? şimdi arkadaşınızın 'adam gibi' oynadığını yediği cezayı savunun siz nop diyerek konunun tam olarak bununla alakası var :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Açıklamanda klozet* yazıyor, şayet ki maydonoz klanı oyuncusu isen kendaldan seni genel forumdan almasını rica ediyorum. Çünkü müttefik klandasın ve buna rağmen dünden beri ağzından fenersavar* kelimesini düşürmedin. Arkadaşım da diyor ki en son bu şakaları nop zamanı yaptın sonra özür dilemişsin kendin açıklıyorsun. Bende diyorum ki bilmediğin konuları ağzına alma, sonra yine özür dilemek zorunda kalırsın. Zaten şu genel forumda artık kimin ne mal olduğunu herkes az çok anlamaya başladı. Senin de hangi kalitede ne olduğunu biliyorlar yanii merak etme ;)

DeletedUser20747

Ziyaretçi
Bak güzel olmayan çirkinlik abidesi kardeşim olmayan varlık.Haddimizi de çizgimizi de biliriz ama sadece bize karşı bilene gelip adamın bottan ban yediğini savunuyorsun ne senin lafların ne o banı veren kişinin hiç bir şekilde sunamadığı kanıtlayamadığı bir bot yapmışlar ve bunu uykusuzlukla bağdaştırmışlar.Hadi sizin dediğiniz gibi olsun bot kullanmış olsun.Bunu burada eleştirebilecek yüzlerce temiz insan varken bu oyunda her türlü haltı yemiş yemeye de devam eden bir grubun içinde olan ve başını çeken senin buna ne derece hakkın var ? kaç hesabının global yediğini sürekli ceza alışını masaya yatıracak olursak biz eve gidip 1 hafta uyuruz sen masadan kalkamazsın hala.

DeletedUser

Ziyaretçi
Masa ile arasındaki ilişkiye göre değişir o konu :p Belki seviyodur hiç kalkmaz bizde hiç bunla uğraşmak zorunda kalmayız

DeletedUser64699

Ziyaretçi
anlat bende bileyim hangi grubun içindeymisim? kaç kere ceza yemisim neden yemisim? yahu ben bu oyunu 1-1 buçuk sene kadar oynamadım hani demin nop üzerinden laf koydun ya c4te nopta kurucu yetkisi olan herkes ceza yemisti ben dahil orda bıraktım, c7 error'a ata çağırasıya kadar oynamadım, o ara çıkmış herifler bana laf sallıyor. öncesini bilmeyen adamlar, neden global yemisim biliyosan yazsana buraya:DD yazamıyıcaksın bilsen dile getiremezsin bunu, ben hesabımın şifresini değiştiremediğim ve hesabımı biri benden izin kullandığı için ticket atmıştım hesabım geçici olarak kapatıldı global yedim dediğim olay bu sonrasında e-postama ulaşamadığım için hesabı açtıramadım. ciddiye alıyorum ya töbe töbe ben önceden ciddiye almazdım senin gibi 3. sınıf kisileri, hadi bana yüklenin birine 3. sınıf dedim :p septembermıs befamsiymis yazın canlarım siz, belki bir gün bir şeyden sayarım sizi

DeletedUser

Ziyaretçi
Siz whatsapp gruplarında birbirinizin yarı çıplak fotoğraflarını birbirinize atıp gülün :p Ben seni nasıl bir şey den sayacağımı biliyorum sen de aramaya devam et hadi :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
@...freud... iyi troll yapmısın burda , iyi ekmek çıkarmışsın kendine :)

ben rezil duruma düştüğümde güldüm geçtim benimle alay eden fenersavar oldu veya başkası oldu, ben troll yaptığım zaman yazılanlara bak abi, bir şey demiyorum kucakmış masaymış. oyun lan bu insanlara laf sokmak için bu kadar çabalamayın muhteşem mizacınızı burada harcamayın

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Siz whatsapp gruplarında birbirinizin yarı çıplak fotoğraflarını birbirinize atıp gülün :p Ben seni nasıl bir şey den sayacağımı biliyorum sen de aramaya devam et hadi :)

sanane olum seni adam yerine koyup o gruba alandaydı hata neyseki seni adam yerine koyan ben değildim, bizim aramızdaki muhabbet seni ne ilgilendirir, arkadaşının bot/script kullanımından ceza yemesiyle ne alakası var bunun anlat bana, anlat bileyim

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok hani nereye koyacağımı bulurum felan dedin de, bu statüye sahip olması gereken en son kişisin zaten. Böyle bi vasfın yok, var olduğunu biliyosan da sana yanlış anlatmışlar :D Yok trolldü yok masaydı demişsin, biz senin burda podyuma çıkıp bişeyler sallayıp sonrasında 'ehee troll yapıyodum' diye kıvırıp sonrasında paşa paşa özür dilemelerinden açıkcası sıkıldık. Biz diye hitap ediyorum ben ve arkadaşlarım yani :D

En son NOP'a geçtim diye arkamdan hain yakıştırması yapıp çeşitli küfür eden de sendiin, 1 gün ardından NOP ile diplomasini SA'ya çeken de sendin. Sen böyle bir zihniyetin tohumu iken hangi akla hizmet buradan laf salatası yapıyorsun? Yok botmuş, yok satın alıcamlar felan. Müttefik klandasındır diye ses çıkarmadık da önce yerini sonra haddini bi bil. Yok fenersavar beni çağırdı da ban yedi falan diyosun, ulan haritana bakıyorum en arkada başlamışsın :D Yaptıklarınla sürekli çelişmekten ve kıvırmaktan bir türlü usanmıyorsun. Bence yaşın gibi davranıp ' oyun lan bu insanlara laf sokmak için bu kadar çabalamayın ' gibi kelimeler edeceğine önce kendi tavsiyene kendin uy :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
:DD

ya siz ne kadar çok seviyorsunuz uydurmayı, sen ve arkadaşlarından özür dilemislsşdkdşsdl sonra nop sa'sını yapan benmisim, lan nop sa'sını bana sabah 5te skype'ta söylediler ben anında köyleri verdim nerenden uyduruyosun? keşke benim de haberim olsaydı bu olaylardan. yazdığın her şeye pardon her saçmalığa tek tek cevap vermiyim ben kendimi biliyorum, ya uyduruyosun yada yazdıklarımı yanlış idrak ediyosun :DD neyse, şimdi hangi haritadan korkup savaşılan klana kaçıyosun??

DeletedUser60632

Ziyaretçi
müttefik olunca laf edemiyor muyuz yani? :D iki world önce klan başkanıma vurmuştum beni de forumdan kovun bari jhasfka

öyle saçma iş mi olur beyler :D adam ban yemiş, herkes yiyebilir mi? evet. ama bırakın da freud da dalgasını geçebilsin, daha şeriata geçmedik çok şükür :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Suntzu 36 köy 50 k yapma bu sefer yiycem sanırım :D
yok bro yemezsin iyice inceledim ve ticket da attım sen temizsin :D togito temiz sen değil dedim o gitti, sen temiz çıktın :D maşallah dediğim ölüyor arkadaş... ama harbi şu var benim bölgede herkesin köy çakılı sav sur vs sürüyle. o yüzden absürt geldi ilk başta. sonra senin oralara göz gezdirince baya düşük puanlı arkadaşlar var sursuz depo 10 falan :D :D sen yaptın demiyorum ama sizin oraya iyi çalışmışlar :D göz hakkı olarak yüzde 10 payımı isterim.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
müttefik olunca laf edemiyor muyuz yani? :D iki world önce klan başkanıma vurmuştum beni de forumdan kovun bari jhasfka

öyle saçma iş mi olur beyler :D adam ban yemiş, herkes yiyebilir mi? evet. ama bırakın da freud da dalgasını geçebilsin, daha şeriata geçmedik çok şükür :)

öyle deme ya, ben c8de kendi kendimi rezil ettiğimde nop ile hiç alakası olmayan adamlar nopu ağzına alarak benimle alay etti ben ': D' dışında bir tepki vermedim, şimdi arkadaşları bottan ceza yemiş alay edilemiyor :p savunmaları 'o cocuk öyle seyler yapmaz' falan da değil ya nop ya whatsapp grubunda birbirimize attığımız fotolar :DDD

angry zeynep

Hafif Atlı
Ben hiç bişey yapmadım valla :D milletin çaylak saatini alarm kuruyorum anında saldırı atıyorum yine alamıyorum bazılarından :D

Göz hakkını kaybettin hacı sen o kadar dedin multi multi diye :D

myw**

Dük
ben rezil duruma düştüğümde güldüm geçtim benimle alay eden fenersavar oldu veya başkası oldu, ben troll yaptığım zaman yazılanlara bak abi, bir şey demiyorum kucakmış masaymış. oyun lan bu insanlara laf sokmak için bu kadar çabalamayın muhteşem mizacınızı burada harcamayın

şimdi şöyle bişi var bazı insanlar bu oyunu bildiğin yaşıyor öyle ciddiye alıyor ve hayatının bir parçası haline getiriyorki eğlence tarafını sadece lafta kalıyor sen zaten genel olarak forumdaki kişileri ciddiye almayarak iyi yapıyorsun , yinede görmek istemediğin birilerini engelle olsun bitsin :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.