Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54896

Ziyaretçi
9olp28.jpg

Brskr-RTV

Hafif Atlı
31 de oynamayanlar için özet geçelim cin-hucum; bırakan kma nın köylerini toplamakla meşgul savaşı bıraktı.
kma savastan 2 gün önce cekildi bircogu hesap sildi devam eden birkaç kişi mevcut.
sürekli eleştirilen istatistik ise 432.
tabi hucum cin aile klanını zorla dagıtmasaydı bu fark 600 olurdu. ya böyledir bu işler kma nın savaştan çekilmesine laf atarsın ama aile klanının dağıtılmasını görmezsin. haydin iyi oyunlar 3-4 gün sonra gene yazarım.

aynen 3 4 gün sonra yaz gitte biraz kma nın beleş köylerini topla oraya doğru yerleş sonra çık biz köy aldık fark bilmem kaç diye gösteri yap seni ayakta alkışlamak gerek :cool:

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
Axoonn Nis 07, 18:56
topragim.nbr

cevizadam Nis 07, 19:05
iyidir topragam sen nasılsın dedigin köyü aldım ama ben almadan önce düşman almıstı zaten mislerimi farkedip mis arkasına mis attılar hemen kaybettim

Axoonn Nis 07, 19:19
ceza yedim zaten neyse simdi benim bu hesaptan sana yakin olan koylere mis cik ve arkasindan sizin klana gelecem misin arkasinda savunma finder klandan hemen cikacam bu sayede hem.koyu alacan hemde destekleyecen bende etrafindaki adamlara dalacam yikacam.koylerini

cevizadam Nis 07, 19:20
bu hesabamı mis cıkım axoonn yani

Axoonn Nis 07, 19:22
evet digeri cezali 3 gun sonra acilacak

Axoonn Nis 07, 19:22
axoonn 4
axoonn 10 koyu yakin size adamlari ordan yikmaniz lazim

cevizadam Nis 07, 19:24
kanka cine op yaptıgımız için elimde mis yok ama yarın bosalır telefon numaramı versem konussak olur mu

Axoonn Nis 07, 19:25
ok diger kiyleride diger voltrana birakacam

enigmaadminle konusuyorum

cevizadam Nis 07, 19:25
sen versene arıyım dkikan varsada numaram xxxxxxxxxx ( ayıp olur saklayım bari:) )

Axoonn Nis 06, 15:05
acil dj prens ceza yedi senin daldigin koyde destek var cekecekti ceza yiyince çekemedi koyun kendi askeri disarda onune ordunvarsa ordu koy

EnigmaA.dmin Nis 06, 15:09
Sağlık olsun. Geç kaldık ordular yetişmiyor.

EnigmaA.dmin Nis 06, 15:16
Profilini de silmişler.

Axoonn Nis 06, 15:17
senden once mis girecek diye destek koymus insallah olur sen alirsin aradi beni ayıp oldu diyor

EnigmaA.dmin Nis 06, 15:19
Önemli değil canı sağolsun. Destek ekibi hızlı davranmış porfilinde hoş şeyler yazmıyordu :) Kim kızdırdıysa söylesin karşılığını verelim.

Axoonn Nis 06, 15:25
ejderozi midir ne o size uzak bolge zaten 3 gun sonra tekrar cikarsin misleri ayabakan koylerini toplarsin sizin klan dayim olur oyunu birakti zaten

EnigmaA.dmin Nis 06, 15:28
18 köyü var benim bölgede köylerine 15 kami sokayım bakalım mutlu olacak mı.

Axoonn Nis 06, 15:29
sen bilirsin ama 3 gun sonra dayım ona yeniden dalacak zaten

Axoonn Nis 06, 23:17
benide klandan attilar.ama sunu teklif edeyim sizler.beni.desteklerseniz ben bunlari icten yikarim

oyle bir sey yapalimki 10 dk sizin klana geleyim sizler.benim tum.koylerime 1 er ciftlik destek atin.cikayim.klandan destekler.girmeye yakin yeniden klana gelir bunlari icten yikarim.burdaki.koylerin.cogu.bos.bunlari ortadan yikarak sizin.bolgeyi.rahatlatirim.zaten adamlar.kma opuna girdi cogu.koyler.bos.bence

EnigmaA.dmin Nis 07, 08:51
Davet gönderdim. Destek ayarlayacağım bir şekilde.

Axoonn Nis 07, 08:54
sen destegi ayarla 10 dk ligina girecem destekler yola cikinca cikacam
ve destekler girmeye yakin klana yeniden girecem anladin

EnigmaA.dmin Nis 07, 09:26
Tamam bizimkilerle konuşayım.

Axoonn Nis 07, 09:27
ok

Axoonn Nis 07, 15:45
bak ne yapalim bu koyleri hucum alacak onlar almadan sen bir ekip kur koylrlerimi paylastir 4 mis atsinlar son misler full savunma ile atsinlar toplayin benim koyleri bende dayim gibi birakacam koyleri bu gece misler girsin sonra siz savunma ile koyleri koruyana kadar sizin desteklerde girer buraya

Axoonn Nis 07, 15:47
veya misleri ciktiktan sonra ben yine 10 dk sizin klana geleyim mis cikan arkadaslar misden sonra girecek sekilde destek de ciksin koyler tamamen saglamda olur bende elimdeki askerle etrafdaki koyleri bosaltirim bir hafta zaman kazanmis olursunuz

Axoonn Nis 07, 15:48
************ (ayıp olur) dayimin numarasi bu konusun koyler sizin olsun

EnigmaA.dmin Nis 07, 17:57
Tamam ben proje yoğunluğundna bakamıyorum tunavy e yazıyorum hemen.

Axoonn Nis 07, 18:52
ok usta hucum bana k.... ( küfür var burda) yapti bende koyleri size dagitacam

Axoonn Nis 07, 18:54
koyumu almissin iyi sevindim buna ceza yiyince savunma cekememustim

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
HUCUM CİN bu w yi kapatır zorbanın taşeronu kma gitti ( sorsan hesap sil yaptılar :)) )

sıra diğer taşerondaymış öyle diyo arkadaşlar.

iyi bi op yapmış voltran klanları cine fakat istedikleri başarıyı elde edememişler.

sanırım son çırpınışlar

son haberler :)

DeletedUser49337

Ziyaretçi
dünyada hucum vede cini yanlız bırakarak savaş kazanılacağını düşünen arkadaşlar.

abi bizim klan sizin klan farketmez diyip bir anda vltrn olan aciz klanlar

pasif oyuncu toplayıp istatistlik havası yapan arkadaşlar

biz zaten 34 e gidiyorduk öyle köy aldınız diyerek kaçan arkadaşlar.

semih öztürk ün bir lafı var tek tek gi-de-cek-ler.

pasifler aradan çıktı ne olduğu belli olmıyan klanlar aradan çıktı hucum cin klanı hiç olmadığı kadar azimli şuan valla üzülüyorum size bu saatten sonra dünyayı hucum cin kapattığında 5 e 36 ya gidiyoruz diye mazeretler uydurmayın gülerler :))))

hade kızmayın seviyom sizide ama indirecez szi kaçarınız yok :))

Pikacuu37

Hafif Atlı
la voltran ve kma nın en iyi opu nu acıklımıyım mı size :::D

bu iki klanın en büyük en iyi opu pasifleri toplamak tıpkı bunlara verilen köyler gibi tt2

Artık size köy verecek PASİF ve HAİN lerde kalmadı ne yapcaksınız artık merak ediyorum.

Artık bırakmakiçin bahanede kalmadı 34 acıldı orayada gitmediniz 35 e kadar iyi bahane bulun yenilgiye tt2tt2tt2

Brskr-RTV

Hafif Atlı
1 CiN 5.990.737 837 582 1.4 51.001.653 111.089.938
2 VLTRN2 5.246.139 746 214 3.5 31.262.695 45.260.289
3 VLTRN1 2.817.857 391 495 0.8 43.195.818 44.481.417

birazcık şu savaş puanlarına yaklaşında adam gibi savaşıyoruz diyelim pasif toplamaktan şu durumunuza bakın az:cool:

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ahhh bee bunları görüyorum ya böyle ince bi tebessüm yapıp sigaramı yakıyorum ve yavastan mutluluk gerilmesini yapıyorum :::::cool:::::::::cool::::

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ben burdaki içeriklerş okumadım çünkü herkes ile muhatap olmam kendini bilmez insan elbet vardır bir söz vardır ama bizim kervan hep Yürür diyorum ben lakin kma konusunda bakın arkadaşlar hucum ve cin oyunculaeı kma bıraktı gitti hiç kimse sonsuz kadar oynayacak değildir sevebaı günah herkesin kendi boynuna bu yüzden arkadaşları rencidd etmeyin anlamsız işler gerk yok kma ekibi öle ani satış yapacak ekip değildir olan oldu bazı şeyler için herkes rencidd etmeyin oyunda oynayın hakkını verin... Kma ekibinede 34 başarılar dillerim sonuna kma iyi bir ekip tüm ekiplerinee başarılar dillerim hucum ve cin klanında arkadaşlar burda muhabbet makara şeklinde yapalım hiç gereği Yk herkes kimin ne olduğunu biliyor sizler kimseyi kırmadan devam edin kma ekibi içinde başarılar dillerim Son olarak

DeletedUser2315

Ziyaretçi
ondanmı aradın az önce beni yaw ne adamsın güldürme beni

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Hepiniz özünde iyi oyuncusunuz, hır çıkarmanızın bir anlamı yok. Geyik yapın, birbirinizle şakalaşın :) yeterince maksadını aşan olaylar oldu bu dünya'da, Allah kimselere karakter eksikliği vermesin, gerisi bir şekilde hallolur :D