Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54896

Ziyaretçi
B7QwVO5CIAIpQQu.jpg

yeterr oyunu gidin kendi forumunuzda konuşun burası benim çöplüğüm. burada sadece benim izin verdiklerim konuşabilir. pikacu kerem sana izin veriyorum yazık kendi forumunuzda pek sallamıyorlar ama ben beğenerek takip ediyorum seni. çok iyi bir motivatorsun fatih terim 1 sen 2

Pikachu bu sizmisiniz???

DeletedUser59488

Ziyaretçi
valla bırak cini hücumu kahverengilere dalmamış barbar toplayıcısı kma diplomatı gelip bütün dünya hakkında konuşuyorsa haritada kmayı kırmızı görenlerde konuşur yani

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Doğruyu söyle ekscell nerenle okudun yazdığımı :) bak gülmeyeceğim :D

Adama hem diplomat diyorsun,sonra o bile konuşursa diyorsun.ortada anlamsız bir durum var.ananas ile papayayı birbirine karıştırıyorsun...

Kaç yaşındasın,yaşın kaç...kaç yaşındasın ...bana bunu bir söylermisin...hayır yaşın kaç ...:D

DeletedUser54896

Ziyaretçi
"Siz" (biz) kimiz ?

Bu arada pokemon olabilmemiz için kırk fırın ekmek yememiz gerek.(sağlığımıza dikkat edelim)...bir pokemon kolay yetişmiyor exkscell bey .Pikachu bey üni de gelişimini tamamlayıp raiçu olacak galiba.yada askerden sonra ??? Tam kestiremiyorum zamanını.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Benim bu son world.bundan sonra curshad diye birisi olmayacak oyunda.

Bu forumda da bugün son günüm.artık burada da olmayacağım.kırdığım,üzdüğüm birisi varsa buradan özür diliyorum .burada iki gırgır yapıp ortalığı yatıştırmak istemiştim.dahi görüşürüz : D tt2

Pikacuu37

Hafif Atlı
"Siz" (biz) kimiz ?

Bu arada pokemon olabilmemiz için kırk fırın ekmek yememiz gerek.(sağlığımıza dikkat edelim)...bir pokemon kolay yetişmiyor exkscell bey .Pikachu bey üni de gelişimini tamamlayıp raiçu olacak galiba.yada askerden sonra ??? Tam kestiremiyorum zamanını.

bak işte olmamıs git ugra su üniversiteye espiri kapasiteni geliştir diyorum diyorum sözümü dinlemiyosunuz bak en sonunda carpcam

Pikacuu37

Hafif Atlı
Benim bu son world.bundan sonra curshad diye birisi olmayacak oyunda.

Bu forumda da bugün son günüm.artık burada da olmayacağım.kırdığım,üzdüğüm birisi varsa buradan özür diliyorum .burada iki gırgır yapıp ortalığı yatıştırmak istemiştim.dahi görüşürüz : D tt2

Bahanee bulmadan nereye yaw :D

DeletedUser

Ziyaretçi
özellikle
eski adları
zorba szofren anarchi klanlarına teşekkür ederim...

tahminimce suana kadarki en büyük opu yaptınız...
ve sizlere teşekkür etmemim sebebi
bana göre cidden başarılı oldunuz
cünkü ben açıkcası köy alabilceğinizi tahmin etmiyordum
yanıltınız beni...

bu arada yanlış hesaplamadı isem...
elinizde optan sonra kalan köy sayısı
6 yada 7 olması lazım toplamda...

o köylerinde 1 tanesi tamamem pasif oyuncudan bana göre oyunu bıraktı bize haber vermesi gerekirken sizlere verdi çünkü yeşil yakan bir oyuncu 1 tane saldırı geliyor diye mesaj atmaması garip..
gene köylerden 1 taneside tamamen pasif bir arkadasımızdan gene aynı sekilde haber verilmeyen bir köy...

1 taneside global ban yiyen bir arkadasımız köyü...

yani 3 tane köy aldınız benim fıtratıma göre bence buda başarılı okadar uzaktan atılan misler olmasına rağmen

tebrik ediyorum sizleri..

kma klanından bir arkadaş biz istesek köy vermezmiş yazmış...
valla isteme ile olsa idi zaten vermezdiniz :)
voltran opunda 5 6 kişi mis arası yaptık sadece kmadan 5 6 kişi mis arası ile cok rahat korurdu köyleri yani :)
ondan boş konuşmayalaım kmadan arkadaşlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
rest in peace 09.04.2016 khürşhat

ışık içinde yat tatlı prens

DeletedUser59488

Ziyaretçi
kürdaş bey reel hayatınızda size başarılar o zaman kendinize fifi bakınız *)

yakup abi rakibi havalara sokmayalım bu başarılarından ya da belki bizim başarısızlığımızdan .(

DeletedUser59276

Ziyaretçi
ulan özgür abinizin mesajları duruyor kac ay öncesinden w34 acılınca kma nın hesap sileceği bunu sende biliyorsun appeddon boş boş laflarla konuşma burda aslan parcası