Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

Pikacuu37

Hafif Atlı
hahaha kacsaydık burda olmazdık bee ! Valla böyle konusarak beni güldürüyosunuz ya Allahta sizi güldürür ins. :D

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Pikachu hangi liseye gidiyorsun? Kaydımı oraya aldıracağım.seninle poke topu işine girmeyi düşünüyorum...

Pikacuu37

Hafif Atlı
gel beklerim kastamonu üniversitesi cayımı içersinde ama ben sizle danaya bile girmem :D

DeletedUser59276

Ziyaretçi
Pikacuu yönetimdemisin sen klanın eğer değilsen büyük bir kayıp bu

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Liselileri alıyorlar mı üniye??? Gelsem kapıdaki adama ne dicem? Pikachu dersem tanır mi?

Pikacuu37

Hafif Atlı
Allah askına ben klanımda kendimi boş adam olarak tanıtıyormda siz bendende boşsunuz su espirilere bak bizimö klandaki talha bile yapmıyo

DeletedUser2315

Ziyaretçi
31 de oynamayanlar için özet geçelim cin-hucum; bırakan kma nın köylerini toplamakla meşgul savaşı bıraktı.
kma savastan 2 gün önce cekildi bircogu hesap sildi devam eden birkaç kişi mevcut.
sürekli eleştirilen istatistik ise 432.
tabi hucum cin aile klanını zorla dagıtmasaydı bu fark 600 olurdu. ya böyledir bu işler kma nın savaştan çekilmesine laf atarsın ama aile klanının dağıtılmasını görmezsin. haydin iyi oyunlar 3-4 gün sonra gene yazarım.

Pikacuu37

Hafif Atlı
o kadar yüzle durmaları hata zaten aile klanı kapatılmadı sadece aramızdaki pasifleri eledik olay budur. Kendi kendinize bilmeden yorumlamayın pasifleri bende toplarım sende toplarsın bizim savası bıraktıgımızda yok nedense kma klanı savasları bi terkediyo bi giriyo anlam veremiyorum nie acaba op yapıyoruz savastan cıkıyo bitince giriyo kendinizi kandırmaya devam edin.

Üniversiteye olayına gelince oraya kendini geliştirmek insanları alıyolar bilgi almak isteyen insanları. Galiba sizi üniversite kapasından cevirmişlerde almamıs, alsalardı liselilerinde girebilcegini anlardınız.

Talha da oyunda tanıstıgım bi kardeşim sadece sizin kadar boş degil siz daha boşssunuz. Komikmiş gibi bide balbazarmı yazms kendin yazarken güldün mü acaba merak ediyorum

Pikacuu37

Hafif Atlı
hahaha buda kanıtı işte :D

forumda yazan: Ya fake attığım köylerin raporları geliyor
ziyaret edildi diye
nerdeyse çoğu alınmış bunu farkedince bir pis sırıtma geldi yüzüme :D

AMA NEDENSE SAVAS İSTATİSLİKLERİNE İŞLEMİYO O KÖYLER İŞTE SİZ BU KADAR DÜŞÜKSÜNÜZ !

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Bırak pika pika .O yorumu yazarken tebessüm etmediysen bende bu oyunu bırakırım.halva zar gayet güzel espri.ebet biraz eksikleri var ama su haliyle fena değil.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
o3lP8m.jpg

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Pikachu üniversitede kendinizi geliştirebiliyor musunuz? Biz liseliler için tavsiyelerin nelerdir?

Pikacuu37

Hafif Atlı
ee liseliler özellikle 2000 den sonrası cok bozuldu dio herkes tam bilmiyorum ama okuyun adam olun espileri geliştirin en büyük tavsiyem bu ismimde salih thumbup

DeletedUser54896

Ziyaretçi
hahaha buda kanıtı işte :D

forumda yazan: Ya fake attığım köylerin raporları geliyor
ziyaret edildi diye
nerdeyse çoğu alınmış bunu farkedince bir pis sırıtma geldi yüzüme :D

AMA NEDENSE SAVAS İSTATİSLİKLERİNE İŞLEMİYO O KÖYLER İŞTE SİZ BU KADAR DÜŞÜKSÜNÜZ !

Ben en çok buna güldüm,gerçekten kaliteli espri .boyle hem düşündürüyor,hem içinde ince bir dokundurma var hemde aşırı komik. :D