Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54896

Ziyaretçi
kma klanından bir arkadaş biz istesek köy vermezmiş yazmış...
valla isteme ile olsa idi zaten vermezdiniz :)
voltran opunda 5 6 kişi mis arası yaptık sadece kmadan 5 6 kişi mis arası ile cok rahat korurdu köyleri yani :)
ondan boş konuşmayalaım kmadan arkadaşlar...

Sayın sauron nin ağzı bey.nerenizle okudunuz acaba yazdığım yazıyı.söyleyin oranıza tekrardan sesleneyim buradan.bana gösterirmisiniz nerede demişim istesek koy vermezmişiz diye.söylemediğim şey hakkında aklından uydurdugun birşeyle tekrar bana cevap veriyorsunuz.

Sayin modum,burada okuduğunu anlayamayan arkadaşların yazı yazmasına izin vermek,alkol alıp araba kullanılmasına izin vermekten farksız.

Ben orada ne demişin.op yedikten sonra bırakılmadı oyun daha öncesinden karar verilmiş dedim,kaldiki 50 saatten op yedik ve hiçbirşey olmadı bıraksak o zaman bırakılırdı ,yani sizin deyişinizle optan korksak o zaman birakirdik.aktif bir KMA üyesi 50 saatten koy vermesi zor demisim.nerede demisim istesek koy falan vermeyiz diye.50 saatin manasını bilmeyecek kadar oyun cahilimisin.uzaktan gelen mis manasına geliyor,sayın yalancı ağız,uydurma apeddon.

diyorsun rahat rahat 5-6 kişi savunurdunuz.doğru diyorsunda ne demisim ben ...w34 açılmasına 2-3 gün kala millet mis arasimi kovalayacak .kovalayan oldu bir kaç kişi demişim ama kimse önemsemedi.dediğin gibi onemsense yine mis kıyım olurdu.yani kendi söylendiğinle çelışıyorsun.hem diyorsun 5-6 kişiyle çok rahat savunulur,öncesinde de istesek koy moy vermeyiz uydurmana karşı cikiyorsun.mantığın nasıl çalışıyor senin? Ayni cümle içinde nasıl kendini inkar ediyorsun. Zaten demisim ben aktif bir KMA üyesi 50 saatten zor koy verir.5-6 kişi aktif olsa dediğin gibi opta koy falan verilmez.ama oyunu bırakacakları için kimse son 2-3 gün bakmadı,bakan 1-2 kişi mis arası yaptı.boyle çift dikiş anlatıyorum ki anca anlarsın diye düşündüm.bilal e anlatır gibi anlatıyorum tekrar,bak şimdi. 50 saatten mis....

Bundan sonra Laf çakacağım diye kafandan uydurma şeylerle kişileri ithamda bulunma.yaptığını 2 yaşındaki bebe yapmaz.30 kusur yaşında adam olacaksın be,yuh ...her yazılani düşündüğün gibi algılaman yüzünden zaten bu konu bu kadar uzamış...

Sayın hacum lideri sauronun ağzı akordeon bey,forumun basından beridir,herşeyi istediği gibi algılayıp her zaman kendisini bir şekilde hakli olduğunu millete inandırma gayretinde.heee tamam haklisin,hadi kaybol artık buradan.

Sauron gökhan bey siz mi dediniz yoksa,siz düşündünüz ağzınız apeddon mu ses haline getirdi düşüncenizi.

Sayin gökhan abi bu akordeon beyi ağiz görevinden afaroz etmenizi isteyeceğim.hic siizn gibi muhterem birisine yakışmayacak zeka seviyesine sahip,okuduğunu anlayamıyor,anlasa yazamıyor,yazsa kendi kendi yalanlıyor.en azından sizin bir durusunuz var .bu görev için önerim pikachu bey

akordeon bey lütfen tamamını okuyunuz,anlayamadıysanız.tekrar okuyun.kusura bakmayın,bazı anlayamayacağıniz kelimeler kullandım.zorlanırsanız anlamakta çekinmeden sorabilirsiniz.

kürdaş bey reel hayatınızda size başarılar o zaman kendinize fifi bakınız *)

yakup abi rakibi havalara sokmayalım bu başarılarından ya da belki bizim başarısızlığımızdan .(

Eyvallah exellance sana da başarılar dilerim hem oyunda hem reel hayatında.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Biraz daha sakin olur musunuz? Birbirinizi kırmaya başladınız yine.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Sayin mod,bu arkadaş zaten alevlendiriyor herşeyi,ben burada hep gırgır eğlence yaptım ortamı yatıştırmak için.
Ama arkadaş hep kendine gore olayları anlayıp karşı taraftaki kişileri tahrik edici cümleler kuruyor.

Diyor ki istesek koy falan vermezmişiz.boyle alaycı bir dille söylemde bulunmuşum gibi bunun üzerine yorum yapiyor.

O manada alaycı şekilde karşıdakini tahrik edici sekikde kullansam kullanırdım.adam aliyor alaycı hake getiriyor sesimizi sonra da kendine alaycı cevap verilmiş gibi onun üzerine başka bir alaycı ifade kullanıyor.

Bu arkadaşın yazdigi mesajlara tek tek dikkat edin.neden bu adam yazdıktan sonra klan coşuyor.Sayin modum sizede elveda,diğer arkadaşlara da elveda .ben gidiyorum.

Furkan hüseyin cevap hakkımı sizlere bırakıyorum.eğer arkamdan sallarsa gereken cevabi verirsiniz..

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayin mod,bu arkadaş zaten alevlendiriyor herşeyi,ben burada hep gırgır eğlence yaptım ortamı yatıştırmak için.
Ama arkadaş hep kendine gore olayları anlayıp karşı taraftaki kişileri tahrik edici cümleler kuruyor.

Diyor ki istesek koy falan vermezmişiz.boyle alaycı bir dille söylemde bulunmuşum gibi bunun üzerine yorum yapiyor.

O manada alaycı şekilde karşıdakini tahrik edici sekikde kullansam kullanırdım.adam aliyor alaycı hake getiriyor sesimizi sonra da kendine alaycı cevap verilmiş gibi onun üzerine başka bir alaycı ifade kullanıyor.

Bu arkadaşın yazdigi mesajlara tek tek dikkat edin.neden bu adam yazdıktan sonra klan coşuyor.Sayin modum sizede elveda,diğer arkadaşlara da elveda .ben gidiyorum.

Furkan hüseyin cevap hakkımı sizlere bırakıyorum.eğer arkamdan sallarsa gereken cevabi verirsiniz..

az yede kendine maraba tut hüseyini öneririm bonservisinde anlaşırsak gündeliğe sana göndereyim

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Gelin alabiliyosanız benden köy alın. Bırakın tırıvırıyı efendiler :)

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
acaba farklı bişeyler mi oluyor nerede bu arkadaşlar ?

savaşın seyri değiştimi yoksaaa :))

biri demişti ki HUCUM-CiN bu w yi kapatır :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
yawne oldu bu voltrana eskiden destek raporları geelirdi köy alıyoruz destekliyoruz raporda gelmiyo tt2

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
edindiğim bilgiye göre tüm klanların çirkinleşen bu w de daha fazla oynamak istemediği ve dünyayı kapatmaya gittiği yönünde.

Eğer doğruysa Tüm klan yöneticileri almış oldukları bu karardan dolayı tebrik ediyorum.

Zevk almak maksadıyla oynadığımız bu oyun amacından saparak kişisel hakaretlere kadar varan bir hal almıştı.
o/

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Burada 62 sayfa boyunca tartışdıktan sonra birleşip dünyayı kapatıyorsunuz ya helal olsun. Ne garip bir dünya geride kaldı :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Tebrikler dünya kapanma aşamasına giricek 1 haftaya burada atıp tutan voltran klanı üyeleri ve onlarla dünya kapatmayı göze alan diğer klan yöneticileri ni şaşkınlıkla izliyorum.

Şahsi görüşüm olarak kimsi söylediği lafı yutmamalı bu yüzden hesabı sile alacağım çok karaktersiz insanın olduğu bir dünya oldu umarım herkes dersini almıştır.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Öncelikle yönetimlere tepki gösteren arkadaşlar savaş istiyolarsa sırlı dünyaya girmeyeceklerdi. w23 den biraz herkesin biraz ders çıkarıp sırlı dünyada kimin daha çok savaştığının bir önemi olmadığını görmeleri gerekiyordu bu dünyanın kapanması için 2 taraftan birinin silmesi gerekiyordu yoksa bu dünya böyle gider 4-5 ay daha boşuna klanlar çırpınır 4-5 ay sonra birleşir sadece vakit kaybı olurdu iki tarafıda tebrik ederim güzel ama bi kesim tarafından biraz seviyesiz bir savaş oldu burda kişiliklerine yakıştıramadığım cümleler kullananlar oldu inşallah dünya kapanırken de hatalarını anlayıp kırdıkları kişilerden özür dilerler

DeletedUser54896

Ziyaretçi
SENİ SEÇTİM....Pikacuuuuuuu....

Adam gibi adam pikaçu.