Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42542

Ziyaretçi
HAHAHAHAHA :D kürşat klanları bıraksanda forumu bırakma iyi güldüm akşam akşam :D

DeletedUser59488

Ziyaretçi
sen bizi bahçede gördün bahçıvan zannettin galiba :D :p

DeletedUser54896

Ziyaretçi
HAHAHAHAHA :D kürşat klanları bıraksanda forumu bırakma iyi güldüm akşam akşam :D

Baktım hüseyini küçük gördüler üzerine gidiyorlar,bir büyüğü olarak devreye girmem gerekiyordu.bundan önceki opta tek kelime etmeyen adamlar burada birden şakımaya başladı. Malum baharda geldi.ilk ince havadan dolayı şakıyorlar dedim ,ama niyetleri farklıymış.hüseyinin ensesine vurup ekmeğini almaya çalıyorlardı.dedim siz bizi boyle gördünüz karamürsel sepetimi sandınız beyefendiler...

Aralarında bir ekscell bir pikachu var...pikachu reisi de özledik.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
3LM5D9.jpg

pikachu reyiz üşüyoruz...

DeletedUser60347

Ziyaretçi
İşte gidiyorum...
Bir şey demeden...
Arkamı dönmeden, şikayet etmeden...

Hiçbir şey almadan...
Bir şey vermeden...
Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum...

Elveda KMA...

DeletedUser

Ziyaretçi
Abeddon postları Yılmaz Özdil gibi paragraf paragraf yazması :D 3 noktaları bekliyoruz Abeddon!

Kimse savaştan kaçtı demesin...

Bizim savaşımız kendimizle...
...

Giden gider, kalan kalır.
Gidişinizle düşecek köyleri müttefiklerinize aktaramadınız.
Biz kaptık...
Biz..
Biz.

Hahahha. "Anlayana......'' da eksik.

DeletedUser

Ziyaretçi
1 saat yatakta bir saga bir sola debelendim uyuyamadim. Oyle bir kalkayim dedim hafifte karnim ac he . usulca mutfaga gittim bir duran top kullanirken iceriyi suzen beckham gibj cebreme bakindim. Buzdolabina ince bir dokunus yaptim tik yok birazdaha sert yuklendim yok. Neyse. Kendime dogru cekeyim dedim acildi . soguk dalgadi tenime temas eetmesiyle birlikte hafif bir urperti yasadim sanki o 3 saniye 3 saniye degilde himalayardaki bir kayanin parcalanip topraga donusme suresi gibi geldi. Iceride tanidik bir simayla karsilastim sanki girbette bir hemseriyle karsilasmis gibi bir sevince kapildim. Bir borek!
Tek hamlede avimi aldim olum kadar soguktu. Derhal bir cozum bulmaliydim. Muhtesem sol beynimlen derhal tost makinessiana atmam gerektigine karar verdim. Tabii ki bu kadar kolay olmamaliydi olmadida. Asilmasi gereken yeni nir engel zuhur etmisti. Once boregi tostun arasina koyup sonrami fise takmaliydim yoksa yokksaa once fisi takip sonrami boregi koymaliydim. 100ms gibi kisa bir surede bu sorununda ustesinden gelmenin hakli gururuyla once boregi koyup sonra fisi takarak 1.60 saniyelik enerji tasarrufu sagladim. Borek isinirken ne yapmam gerektigini dusunmeye koyuldum holde dolandim salona gittim bosa km yaptim. Halen bu sureyi nasil gecirmem gerektigini bilmiyordum. Ta ki keskin bir yanik kokusu burnuma gelene dek maalesef boregi kaybetmistik. Ama hayat devam ediyor artik en azindan o sure zarfinda ne yapmam gerektigini dusunmem gerekmeyecekti. Ufka bakip tebessum ettim

Kisisel blogumu okudugunuz icin tesekkur ederim

DeletedUser59488

Ziyaretçi
bunların bi bu kadar da k44ün altında var ayıqss ; ))

Pikacuu37

Mızrakçı
Yine yüzsüzlük, yine yüzsüzlük... Valla varya cok sanslısınız HUCUM ve CİN gibi düşmanınız olduguna daha o kadar büyügüzkü bu son yaptıgınız yüzsüzlüge bile abilerimden biri cıkıpta laf yapmadı. Tam bi fiyasko . Savasta öndeyiz die artistlik yaparısnız eyw dediler , pasifleri topladınız onada eyw dediler tüm dünya birleştiniz onada eyw cektiler KMA gibi kalles bi klan arkamızdan vurda onada eyw dediler. KMA yıkıldı bitirdik ve sizler yüzsüzlük yapıp savastan cıkıp bizim alcagımız köyleri göz göre göre zorbaya toplattırdınız. Nie savas istatistligi etkilenmesin die. Bu kadar düştünüz işte ama CİN ve HUCUM ailesinden biri cıkıpta su olaya laf yapmadı ben kendimi tutamamadım sadece. Nereye kadar böyle köy toplayarak kacacaksınız

Pikacuu37

Mızrakçı
PİKA PİKA :D:D GOOD BY kma hahahaha adalet yerini buluyo galiba saldırı orduları ile savunma yapın bakalım

DeletedUser44229

Ziyaretçi
Yazmıcam...Yazmıcam... Diyorumda dayanamadım

Bu kadar hakaret içerikli , bu kadar terbiyesiz , insanın kişiliğini küçük düşeren mesajlar atılırken . Adminler Yöneticiler neden sadece " usluba dikkat edelim" demek ile yetiniyor ?

Bu tarz içerikteki mesajlar serbest ise yakında insanlar birbirlerine küfü etmeyede başlar...

DeletedUser54896

Ziyaretçi
İste pikachu yu bu yüzden seviyorum,aşırı heyecanlı bir çocuk.olayları hep heyecanlı anlatır böyle.geçenlerde şizo üstten vururken yine heyecanla abi ne yapacağız böyle devam edemez diyordu ,abileri pikachu yu kaale almayarak beni üzmüştü iki söz söyleyecektim ama abi kardeş arasına girmek istemedim.

Buradan hacum klanı liderlerine sesleniyorum ,pikachu kardeşimizi kaale alin lütfen.kendisi düşman müttefik herkes tarafından sevilen bir karakter.

Pikacuu37

Mızrakçı
hehe Allaha şükür ben seviliyorumda valla siz bizler tarafından seviliyormusunuz onu hiç bilemem. Beni tanıyanlar tanıyo kişiligimide klandaki herkes bilir.Gercekleri yazdıgım için mi terbiyesiz oluyorum. Eger gercekleri söylemek terbiyesizlikse tamam ben kabul ediyorum terbiyesizim

Pikacuu37

Mızrakçı
Şizo bize ne yapmıs yaw yukardan vurmusmus ta anarcy ismini kullanırken CİN sizi vururken araya hucum klanını sokarak sa yapmaya calısanlar sonra HUCUM klanının büyüklügünü kabullenerek isim degiştirerek bize katılmanız ardından zorba sizi tokatlamaya baslayıp korkudan zorba ile birleşen bi klan mı bizi vurmus. Su savasta biz önde olsak yanımızdan ayrılmassınız siz...

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Biraz sakin ol,nefes alarak yaz,sakinles.pikachu ordan bir tane 100 luk ampul lütfen...öyle heyacanlı anlatıyordum ki ayni anda 3-4 olayı birbirine katıyorsun.pokemon bey.

Sizi milyonlar biliyor pikachu.ama fazla kaale alan yok bizden başka.senin kıymetini daha anlayamadılar.sendeki ışığı ilk kez forumda kaçın şizofren geliyor çığlıkları attığında fark etmiştik.