Ares42

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36486

Ziyaretçi
benim tek kuyruk acım w32'yi kirletmeniz. Entrikaların ahlaksızlıkların dolduğu keyifsiz bir wordl haline getirmeniz. El birliğiyle yaptınız. Tek bir klan değil. Sizin pislikler ortaya döküldü daha dökülmeyen kim bilir neler vardır ama buna rağmen hâla çıkıp konuşabiliyorsunuz

kılbıll

Baltacı
Ortaya ne mesajı çıkmış bireysel olarak desteklenmiş bi kaç kımız oyuncusu var oda ordaki tolgahan içindi bizim klan için çok önemli ve sevilen birisiydi eğer ki dejavu kımız savaşında kımızı destekleseydik 1 tane bile köy alamazdınız kaldı ki bu mesajlar 1 ay öncesinin mesajları o kadar gururlu ve delikanlıydınızda niye 1 ay beklediniz bu savaşı açmak için eşkiyanın op yaptığı günü buldunuz yanınıza da corvia klanını alıp paşa oyuncularını da çekip öyle savaş açtınız ama tahmin ettiğiniz gibi olmadı dimi sizin bize yaptığınızı corvia da size yaptı ve silinip gittiniz

DeletedUser60089

Ziyaretçi
elit ve eskiya ne güzel böbürleniyordu mesajlarda. şimdi sesleri çıkmıyor :D ben ne demiştim gün gelir devran döner! kaybettin elit. kaybettin. şimdi sıra eşkiya da onlara da az kaldı

Bakın son günlerde ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı kimseyle tartışms içerisine girmek istemedim. Hepimiz kardeşiz, burada bir oyun oynuyoruz ve bunun oyun olduğunu unutarak kendinizi çeşitli karakterlere bürüyerek seviyenizi düşürüyorsunuz. Bunu yaparkende karşınızdaki insanları kendinizden küçük görerek sadece kendinizin kibir katsayınızı artırıyorsunuz herneyse grçiyorum kimseye insanlık dersi verecek değilim.

Ama ben buraya yazmıyorum diye kendisinin söylediklerini veya yazdıklarını haklı bulan şahıslar var. Dediğim gibi arkadaşlar ben yazmıyorum diye kendinizi haklı veya dürüst görüyorsunuz yapmayın bu platformda kimseyi rencide etmek gibi bir art niyetim yok. Ama daha fazla EŞKİYA ismini ağzınıza almayın yoksa herkese burada tek tek cevap verip tartışma çıkarmak niyetindede değilim. Bırakın bu forum kavgalarını bakın ne güzel savaşlardada öndesiniz sizden daha iyisimi var? Burada bazı şeyleri ispat etmeyr çalışıyorsunuz ne gerek var? Herkes kimin ne olduğunu biliyor ve düşünüyor. Kimse kimsenin düşüncesini değiştiremez. Daha fazla yazmayın dediğim gibi tartışma çıkartmak istemiyorum.

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
kardeş bu bir oyun bırakın da oyun olarak kalsın reel deki sıkıntılarımızdan uzaklaşıp oyunda stres atalım derken oyun daha fazla stres yapmaya başladı şunuda belirteyim kimse haklı değil o konularda ki kimse de zeytinyağı gibi üste çıkmasın boş lafları bırakın 10 k lık barbarları toplayın hadi kolay gelsin

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bakın son günlerde ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı kimseyle tartışms içerisine girmek istemedim. Hepimiz kardeşiz, burada bir oyun oynuyoruz ve bunun oyun olduğunu unutarak kendinizi çeşitli karakterlere bürüyerek seviyenizi düşürüyorsunuz. Bunu yaparkende karşınızdaki insanları kendinizden küçük görerek sadece kendinizin kibir katsayınızı artırıyorsunuz herneyse grçiyorum kimseye insanlık dersi verecek değilim.

Ama ben buraya yazmıyorum diye kendisinin söylediklerini veya yazdıklarını haklı bulan şahıslar var. Dediğim gibi arkadaşlar ben yazmıyorum diye kendinizi haklı veya dürüst görüyorsunuz yapmayın bu platformda kimseyi rencide etmek gibi bir art niyetim yok. Ama daha fazla EŞKİYA ismini ağzınıza almayın yoksa herkese burada tek tek cevap verip tartışma çıkarmak niyetindede değilim. Bırakın bu forum kavgalarını bakın ne güzel savaşlardada öndesiniz sizden daha iyisimi var? Burada bazı şeyleri ispat etmeyr çalışıyorsunuz ne gerek var? Herkes kimin ne olduğunu biliyor ve düşünüyor. Kimse kimsenin düşüncesini değiştiremez. Daha fazla yazmayın dediğim gibi tartışma çıkartmak istemiyorum.
Psişik Düne Kadar Dejavuya Giydiriyordun Ne Oldu Dejavu Hesap Silecek Kaçacak Diyordunuz. Bak Dejavu Burada ELİT Nerede Paşa Nerede Sıra Sizede Gelecek Rahat Olun..
Ha ANKARADA Yaşanan Olaylar İçin Yapman Gereken Sadece Dua Etmek Duadan Başka Birşey Geliyorsa Elinden Onuda Yapabilirsin..
Bizim Gücümüz Kudretimiz Duaya Yetiyor.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Abdi askere git de kurtulak artık. bu nedir olum heryerde sen :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Mahmut abi çevrende dost dediklerin seni ne kadar sayıyor? Şahsen 2 3 yıldır skype olsun whatsap olsun hep aynı ortamdayiz 1 gün şunu yapalım dediğinde birininde uygulandığını görmedim. Eskiya elit bitiririm diyosun belki bitirme planı yapabilirsin ama planı uygulayacak muhattap bulacağını sanmıyorum. Başta konustuklarina sen inan abi sonra dostlarında inanır emin ol bundan.

Gücün kudretin fake artırmaya yetmeyecek kadar boş olmasına rağmen neden her platformda kendini bi değişik göstermeye çalışıyorsunki. Allah için bilmiş bilmiş efe efe yazmayın dürüst olun yeter. Yapabileceğiniz hiçbir şey yok bu hayatta anca atar ego başka birşey değil. Ben sizin kalitenizi adamliginizi yaptiklarinizi inkar ederken fazlasıyla anladım. Halada inkar edip duruyorsunuz. Sancaka forumda küfür edip mesaja gelince dürüst tavirlarinizida bilirim.

Tolgayi destekledik diye bahane mi olur la ? Tolga kardesinse Elitte muttefigin size b.k yemek düşer o savasta. Akabinde tolga dediginiz adam cem abiden 26 sa suphelenen arkasından konusan kişi değilmi? Bunlari cem abi bilmiyor mu ? Biliyor. Tolgayi kullanıp atacak sizde çanak tutacaksinz yapmadiginiz şey değil. Neyseee Allah buyuk daha yolun basindayiz ;)

Şimdi Celal Kuş Kadar Beyninle Neye Hükmetmeye ÇAlışıyorsun...
Bir Farzetki Çok Sevdiğin Bir Arkadaşın Başka Bir Klanda Sen Onu Desteklemeyeceksin Öylemi...
Mesela BEnim klansavaslari w1 ekibimden biri gelecek Ceme Saldıracak Ben Cemi Desteklemeyecem Öylemi..
Bırak Lan Deve..
Sen Neyi Değiştirdin La Söylesene
Haaa Şunu İyi Yaptın...
İnsanların Sana Güvenip Verdiği Hesapları Banlattın..
26 Puanlık Hesaplara Küfür Ettin..
Mahalle Larıları gibi Olanı Biteni Dışarı Aktardın...
Oğlum Biz Yıllardan Beri Bu Oyunu Oynuyoz Madem Sana Tersti Bizim Oyun Görüşümüz Ne Halt Yemeye Yanımızda Olmak İstedin Ama Sende Haklısın Bu KAdar Kaliteli Bir Ekip Olmasa Celali Kim Takar Bundan Sonra Takılmayacağın Gibi Gireceğin Ve Olduğun Hangi Dünyada İtibar Göreceksin Celal...
Bana Söylesene

DeletedUser60089

Ziyaretçi
4 gün sonra askerim zaten. allahım nasip ederde doğuya biryere düşerswm hatta nasip olurda yüksekova cart curt gibi çatışma alanlarında yer alırsam birgün inş sadece dua ile kalmayacağım. Sizlede artık tartışmak istemiyorum world sonunu bekleyeceğim sizin ağlamalarınızı görmek için

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ha Birde Sağda Solda Mod Oldum Ayakları Ne Ayak Bu Kadar Gevşek Ağızla Heryerde Deme O Mod Arkadaşlar Seni Modlar Haberin Olsun :):)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
4 gün sonra askerim zaten. allahım nasip ederde doğuya biryere düşerswm hatta nasip olurda yüksekova cart curt gibi çatışma alanlarında yer alırsam birgün inş sadece dua ile kalmayacağım. Sizlede artık tartışmak istemiyorum world sonunu bekleyeceğim sizin ağlamalarınızı görmek için

Gönül İsterki ASKER OLARAK O HAİNLERİN KÖKÜNÜ Kurutasın...
Dediğim Gibi Şuan Sadece Dua Etmek Geliyor Elden ..

DEJAVU OYUN SONUNU GÖRECEK BUNA EMİN OL BENDE SENİN O KALLEŞLERİN KANINI DÖKTÜĞÜN MESAJLARI BEKLERİM ASKER OLARAK

AMA BURADA OYUNCU OLARAK GÖRECEĞİMİ PEK SANMIYORUM.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
bu oyunu oyun olarak oynayana her daim saygimiz vardir yeter ki oyun olduğunu anlayacak kapasite olsun insalar...
bu arada şimdiden hayirli teskereler.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Hala laf sokma çabasına giriyosun ya tebrik ederim. İnşallah siz kapatırsınız worldü.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Valla Mahmut abi yazmak istemiyorum o derece lafı saçma sapan yere cekiyorsun alakasız alakasız :D Bugün akşam oyuna dönüyorum Mahmut abi haberin olsun yani ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen burda laf sokmuyo musun dunya guzeli?

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Celal Bende Bu Aralar Tarih Belli Değil Ceyhana Geliyorum...
Haberin Olsun :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Valla Mahmut abi yazmak istemiyorum o derece lafı saçma sapan yere cekiyorsun alakasız alakasız :D Bugün akşam oyuna dönüyorum Mahmut abi haberin olsun yani ;)
Saçma Olan Ne Var Celalim Söyle Bakalım 1 Tane Sen Hesaplara Girmedinmi ip Lerin Var.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Oyun içinde bir başarı elde edemeyen herkes forumda millete egosunu döküyor. Bırakın arkadaşlar kim kapatıyorsa kapatsın siz görün onlar görsün sonunda bu oyun savaş/strateji oyunu mu ? Buradan illa ki zevk almak için dünya mı kapatmak gerekiyor ? Biz 2 dünyadan döndük hesapları sildik 1 inde kendi isteğimiz 1 inde arkamızdan vurulduğumuz için en yakın örneği c5 de ilk 10 a soktuğum hesabı düşman kalmayınca toplattırdım gittim. Neden bu kadar önemli bir dünyayı kapatmak ? Yapın savaşınızı stratejinizi yenilirseniz de bahanelere sığınmayın kim kimi arkadan vurursa vursun bilin ki vuran kişinin arkasında tetiği çeken başka kimseler vardır ve buda onların stratejisidir. Bende sevmiyorum bu olayları ama oyunun yeni düzeni bu alışamadım diyen varsa bıraksın gitsin diğer türlü sağlık problemleri yaşar.

Bir birinizi kırmadan tatlı tatlı didişin kendini kanıtlayan zaten oyunda kanıtlıyor. Bakın burak abiyi bilmeyen biri çıktı beleş topluyor dedi dışardan çok kendi klanı oyuncularından tepki aldı kalite hiç bir zaman tesadüf değildir

Atalet

Mızrakçı
Psişik adamım öncelıkle Allah kolaylık versın hayırlısıyla Vatanı görevını tamamlaman dılegıyle.

Sen her Başlıkta eşkiyayı alakadar etsın etmesin aşağılar dalga geçer gıbı yorumlarda bulunduğun için insanları ıster ıstemez kendine ve eşkiyaya karşı doldurdun şimdi eşkıyayı ağzınıza almayın zart zurt demem samimi olmuyor o yuzden.Bak askere gıdıcekmıssın buralarda ınsanlarla tartışarak hem kendını hem dıgerını yorma sal geç :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.