Dejavu - Elit Savaşı

DeletedUser29359

Ziyaretçi
nick yazıyo orda oyunda ki nick le aynı siz çok dürüstseniz sığınacak klan aramıyacaktınız o zaman paşa ismiyle devam edecektiniz şuan biz elite yenilirsek hesap siler gideriz sizin gibi kaçacak delik aramayız

anlat anlat dinliyorum le fon tenden

bu dünyada aldığınız dersle diğer dünyalarda dalaverelerle oyun oynamamayı öğrenmiş oldunuz işte bana teşekkür etmelisin

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Daha öncede demiştim dünyada en fazla dostum dejavu klanında ama bu savaşın çıkmasını istiyordum çünkü bu ekibe yakışmayan bir profil oluşturuluyordu dünyada da adeletsiz bir savaş sürüyordu şimdi şartlar eşitlendi dünyada bundan sonra kim galip gelirse savaşlarından o dünyayı hakketmiş olucak şimdi dostlarıma başarılar işte :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bu elit klanından ne beklersinki adamlar paşayı satıp bizim tarafımıza geçti şimdi bizi satıp başka tarafa geçti zıp zıp zıplıyolar
kendi karakterlerini göstermiş bir klan daha doğrusu şeref yoksunluğunu göstermiş bir klandır ben başta güvünmiyordum zaten kendilerine yakışanı yaptılar.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
ALARM bu klanların hepsi ile kendi isteğii üzerine savaşmadı yanlız . Sizde eksik anlatıyosunuz . AZRO-GADDAR-VAHŞET 3 ü ilede bizim konuşmalarımız sayesinde sizlere yönelmelerini sağladık . Bizde sizle savaşırken RSPAWN ilede savaşıyorduk ama RSPAWN tarafına çok yoğunluk vermedik açıkcası , tek düşüncemiz ALARM ı bitirip silmekti ama öyle olmadı . Bu sefer biraz daha fazla kalalım worldde diyerek RSPAWN ilede 4-5 ay gibi aktif bir savaş verdik . Alarm sadece Diplomasi oyunlarına girmedikleri için kaybettiler .

Evet Alarm'ı biz bitirmedik belki ama bitmelerine biz sebep olduk .İstatistikteki farkımızı kapattık , sınırda aktif oyuncularına hesap sildirdik vs. derken Alarm da zateen kaybedecez yorulmaya gerek yok dedi ve sildi. Ama bugün buraya Dejawu gibi gelipte bizi kimse yollamadı biz sildik felan gibi cümleler kurmasın kimse komik oluyorsunuz .. Kimse yanlış anlamasın sadece bir kaç bilgi eksikliğinden dolayı yazmak istedim . Yoksa ALARM ilede geçmişte oynadığım worldler oldu . ALARM'ın ölüsüde bırakırken 3 klanın 2 sini götürecek derecededir .

orası öyle abdi, kendi isteğimizle neden tüm dünya ile savaşalım ki :)) azro, gaddar, vahşet savaşında eşkiya'nın girişimleri oldu, prolar da vahşet'e ön verdi. biz prolarla resmiyette müt olmasak da müt olarak görürken, onlar bizim dünyadan gitmemizi istedi falan filan, böyle oldu:) eşkiya iyidir, w25'te o kadar kavga ettik ama bu oyunda diplomasi hamlelerinin sınırı yokmuş, bunu classic'te anladık:) eşkiya en azından ben yaptım diyordu, konuştum diyordu, classic'te kimin ne yaptığı bile belli değildi.

dünyada gitme sebebimiz de amacımızın kalmaması zaten. biz prolar hariç tüm dünyayla savaşırken, prolar sizin orayı darmaduman ediyordu. siz de zaten pro bölgesine pek de önem vermiyordunuz. biz dünyada kalıp direnseydik ve savaşlara devam etseydik, biz gitmediğimiz için prolar dünyayı şimdiye 50 kere kapatmıştı. gerek yok dedik, sildik. w25 böyleydi, burada da eşkiya'nın üzerine çok gidiliyor sanırım. oyunun bu döneminde eşkiya bu durumu kaldırır fakat ilerleyen dönemde, yani dünyada kalan klanlar netleştiğinde, oynamayan oyuncuların köyleri aktif kişiler tarafından toplandığında falan eşkiya bu kadar rakibe karşı zor durumda kalabilir. o yüzden yanına sağlam bir müt alması gerekiyor :) biz yanımıza müt bulmayı beceremiyoruz, bari siz becerin:)

eşkiya'ya tekrar başarılar..

DeletedUser46516

Ziyaretçi
abi şu diplomasi hareketi bana her zaman saçma gelmiştir

bir klanla savaşıyorsan son üyesine kadar alayını darma duman edicen
klandaki üyeleri almayacan ,hepsini silicen

sonra böyle başına iş açar..

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Celal w26 daki dalaverelerini anlattırma bana şimdi gelip dürüstlük nameleri atmışsn buraya. Hala ordan oraya zıplıyosn kucaktan kucağa zıplar gibi. Bi kere lafının adamı olsaydın dün arkasından sövdüğün adamı gelip buraya övmezdin. Burdan elite geçen arkadaşlara sesleniyorm dansöz olduğunuzu bir kere daha gösterdiniz.celal sende o kadar kabiliyetli bi dansöz çıktın ki bu kadar ustaca kıvıran dansöz görmedim. Elitim elitim demenden az çok anlaşılıyordu elitin yosması olduğun. Diplomasiden bi gram anlamadığın belli lucadis zamanı gelince ağlamanı zevkle izleyeceğim o zamanda burda erkeklik nameleri atarsınız hani erkeksiniz ya.. Melih sanada diyeceğim tek şey var kendi ağzınla söyledin mütlük bitse bile 3 gün nötr kalır öyle savaşırız diye. Yemedi mi 3 gün beklemek.Biraz sözünün eri olsaydın kendi ağzınla söylediğini yapardın böyle kıvırmazdın. Rakip sıfatıyla görmesemde tüm oyunculara başarılar dilerim. Dejavudaki arkadaşlar bırakın burada yukarıdaki arkadaşın tabiriyle isteyen isteği kadar ürüsün. Siz oynunuza bakın.

DeletedUser

Ziyaretçi
ALARM bu klanların hepsi ile kendi isteğii üzerine savaşmadı yanlız . Sizde eksik anlatıyosunuz . AZRO-GADDAR-VAHŞET 3 ü ilede bizim konuşmalarımız sayesinde sizlere yönelmelerini sağladık . Bizde sizle savaşırken RSPAWN ilede savaşıyorduk ama RSPAWN tarafına çok yoğunluk vermedik açıkcası , tek düşüncemiz ALARM ı bitirip silmekti ama öyle olmadı . Bu sefer biraz daha fazla kalalım worldde diyerek RSPAWN ilede 4-5 ay gibi aktif bir savaş verdik . Alarm sadece Diplomasi oyunlarına girmedikleri için kaybettiler .

Evet Alarm'ı biz bitirmedik belki ama bitmelerine biz sebep olduk .İstatistikteki farkımızı kapattık , sınırda aktif oyuncularına hesap sildirdik vs. derken Alarm da zateen kaybedecez yorulmaya gerek yok dedi ve sildi. Ama bugün buraya Dejawu gibi gelipte bizi kimse yollamadı biz sildik felan gibi cümleler kurmasın kimse komik oluyorsunuz .. Kimse yanlış anlamasın sadece bir kaç bilgi eksikliğinden dolayı yazmak istedim . Yoksa ALARM ilede geçmişte oynadığım worldler oldu . ALARM'ın ölüsüde bırakırken 3 klanın 2 sini götürecek derecededir .

şimdi öncelikle ben buraya bizi kimse yollamadı biz sildik yazmadım dolayısıyla komik olmuyorum. yazdıklarının da çoğuna katılıyorum eşkiya savaşı dengelenmişti, azro bölgesinde k75 te ilerliyoduk ama elimize bir şey geçmiyodu ve yönetim silme kararı aldı. çünkü aktif 30-35 kişi 4 bir taraftan savaşıyorduk ve çok yorulmuştuk artık. yazdıkça anılarım canlandı hatta klan dışı destek yasaktı alınan köyü elde tutmak çok zor oluyodu :)

neyse polemik yaratmak için yazmıyorum buraya uzatmayacağım dolayısıyla eşkiya klanına da bu worlddeki savaşında tekrar başarılar dilerim.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
11 sayfa erinmeden okudum z3m3m ağlamak ve eşkiyaya laf atmaktan başka bişi yapmamışsın herzaman ki gibi (her başlıkta bu şekilde onun için yazıyorum ), die another day gelirse neyin ne olduğunu anlar konuşuruz şimdi boşu boşuna tarışma yaratıp konuşmanın mantığı yok

DeletedUser56829

Ziyaretçi
11 sayfa yazı yazılmış hala die another day in paylasımlarını bekliyosunuz :D arkadaşlar siz ne kullanıyorsunuz alkol değil bu başka bişey :D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Die nin paylasacaklari 01c4lal in üzerine vazife olmadigi halde pasadan alip elite verdigi ss lerle o cok övündüğü diplomatik hamlesinin kendi çapinda dürüstüm cok iyi diplomatim tezini çürütecek ssler hadi su ssleri koyunda 01c4lal ile yediginiiz naneleri daha detayli inceleyelim :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
01c4lal sagda solda klnin abileri herseyi cok güzel yapiyorum derken klani super konuma getirdim onlar geldi basarilarimin üstüne yatiyolar diyomussun ,
Uleyyn klani ne hale gedirdin bi rutbe sevdasina simdi pusliklerini biz temizlemeye çalışıyoruz.
Miletin hesabina girip savas ilanlari veriyor hemde 26 plik hesaplara kufur edip banlatiyorsun. Oplarada 2cif sözüm plurdu ama elestirmek yasak.
Bi forum modetorlugu icin senelrce beraber oynadigin arkadaslarini sattin nasil..
Kisa ve öz oldu umarim net anlasilmistir biz daha ölmedikm be yavru:)

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Ah Be Erol abi severim seni valla saygım dan karşı cikmayacam sana. Ama o söylediklerin çamur atmak varsayım. Çok şey söylerim ama goruyorumki olayın içinde olmayan 4.ağızdan yorum yapanlar var burada. 1 laf 4 agiza dağılırsa nolur biliriz onun için sadece tebessüm ediyorum.

Hesap silerken buradaki bahanenizi merak ediyorum. Kesin benlik bi durumuda eklerseniz ;))

DeletedUser9930

Ziyaretçi
bu klanlar aleminde en asagılık oyuncu olarak atakanı bilirdim. celal sen ondanda asagılıkmıssın. abi dediğin adamlara etmediğin laf bırakmadın. hesaplara girip kufurler ettin banlattırdın. okadar asagılıklastınki abi dediğin kardeşim dediğin adamların her mesajını her saldırısını PRTSC yapıp sakladın. sonrada onları ne yaptıgın belli zaten. gelmişsin birde durustlukten bahsediyorsun. sen soyle neye kaca sattın alındın.

DeletedUser48108

Ziyaretçi
korku böyle bişey :)) şimdi siz bunada diplomasi dersiniz

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Şimdi böyle mi oluyor ?? Celal kötü mü oldu :D ben sizin yanlışiniza doğru demedigim için kötü oldum dimi. Sak şak ci olmadığım için ihanetle mi sucluyorsnz. Kusura bakmayın üzerinize tanımam bu konuda. Özellikle her platformda mutlere ettiğiniz küfürler sonra çıkıp piyasada delikanlı rolleri bana göre değil abiler. İşte bu sebepten beni sizden uzaklastiran bu. Biz yapmadık bile diyemiyorsunuz anca çamur atıp siviyorsunuz. Diablo kurucusu bile haklısın kardeşim ilk defa bi serverda böylesine yanlış yapıyoruz diyebiliyor. Demekki var bi yanlış ki bende bu tutumu sergiliyorum. Herkes yalanda sizmi aksiniz. Bırakın Allah askina geçin bu muhabbetleri.

Delikanlı gibi evet yaptık yanlıştı. Yanlışlar yüzünden bu durumdayiz diyemiyorsunuz da anca çıkıp millete taş atıyorsunuz. Sizi en iyi ben tanırım. Bence 5 adım geride durun.

DeletedUser13497

Ziyaretçi
celal daha fazla küçülme istersen !

sen milletin yanlışını eleştircene oturda kendi yaptığın yanlışa bak

bizde bir söz vardır kol kırılır yen içinde kalır o ailede olup ta bütün herşeyleri sızdırılmaz seni şiddetle kınıyorum

herkes birbirine laf söyleyebilir haaa ben bunu saklim ilerde delil olarak kullanırım demek art niyetten başka bişi deildir

kaanı oyuna küstüren sen hasanı küstüren sen ve daha niceleri hasanı fırçalayıp senin öle şeyler yapmıcanı söleyerek devam ettiren benim
benide yanılttın eyw.
ama unutma çark herzaman tersine döner bugün çıkar ilişkisinde olduklarınla yarın ters düştüğünde senin neler yaptığın da burda bu yorumlarla insanın gözüne sokulur sen bile şaşrsın
dün daha dedim sana dik dur taraını belli et ve o tarafa yönlen
bakın reelimde de ben kendi ailesini kötüleyen herkesten hızla uzaklaşırım kendi ailesine bunları söyleyen bana bin beterini yapar diye düşünürüm şuan o pozisyondasın ...

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Ulan ses kayıtların elimde halen konusuyorsun. Ne kadar boş bir insanmissin

DeletedUser55545

Ziyaretçi
dejavu ailesine sesleniyorum ;
forum da gereksiz muhabbetlere gerek yok.cevap verilecekse oyun da.

paşa elemanlarına ;
kurucunuz yalama beyler yarın da başkasına peşkeş çeker paşacıklarını...

veee son olarak eşkiya ailesine lafım ;

böbürlenmenize fırsat verecek bir durum yok bizim açımızdan..öyle olsa size savaş açan bizlerdik korkumuzdan savaş açtık öyle değil mi ?
elit e diyecek sözüm yok.dün paşa yı satan yarın eşkiya yı satar.
biz taraf değişmedik düşman hep düşmandı birini yıkıp kalanlarını bünyemize kattık diğeri de savaştayken s.a yaptı.

Hani DEJAVU oyun çeviriyor ya biz düşük bütçeli Türk filmi siz ise Oscar a aday....