Yanlış ALARM

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Yav he he aç lan arşivi biz bir gece de 150 koy mu almışız?
Siz 1 günde 300 koy mu almışsınız aç bak ben konuşmayayım diyorum ama dediklerin yenir yutulur cinsten değil. Biz pusulaya savaş ilan ettikten sonra bırakanlar çok oldu topu topu 20 kişi oynuyordu 1 kişi 4-5 hesaba bakıyordu. Biz bir 23 saatte 278 koy aldık. Bunu hatırlıyorum. Kanitlarım da.

Tm boşver yavrucum :) C3 değil burası arkadaşlar C3 biteli çok oldu iyisi ile kötüsü ile .

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Kanka bende konuşmak istemiyorum ama konuşacak kimse olmayınca salladıkca sallıyorlar :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
uzatmanın manası yok bizim yaptığımızı biliyosunuz zaten varsa başka yapabilecek bekleriz karşımıza her zaman :) ama dedikleri gibi burası c3 değil konuyla bi alakası yok boşverin bunları özelden konuşun :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
4 klasikte de oynayan yok mu ya hepsini bi özet geçsin başlamışken :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
c1 i bilmiyorum ama en çok hadise orada dönmüş :)
c2 de restin bi çok oyuncusu s.a. kalkmadan 1-2 gün önce ban yedi klan hesap sil yaptı dünyayı nop kapattı
c3 de udw favori gösterilmeye başlamışken anti arkadan vurdu sonuç dünyayı pusula kapattı
c4 de yıldız oyuncuların toplandığı bi tatar klanı çıktı sonra içeriden darbe yapılıp anatol oldu fazla savaş olmadan genelde ekipler içine katılarak dünya kapandı zevksiz geçti
c5 in özeti zaten forumda :D

DeletedUser58684

Ziyaretçi
en kalabalık classic nereymiş :D kalabalık classic istiyom ben ya söyle en az 8-12 kıtadan olusan bi harita istiyom :D

DeletedUser

Ziyaretçi
c1 i bilmiyorum ama en çok hadise orada dönmüş :)
c2 de restin bi çok oyuncusu s.a. kalkmadan 1-2 gün önce ban yedi klan hesap sil yaptı dünyayı nop kapattı
c3 de udw favori gösterilmeye başlamışken anti arkadan vurdu sonuç dünyayı pusula kapattı
c4 de yıldız oyuncuların toplandığı bi tatar klanı çıktı sonra içeriden darbe yapılıp anatol oldu fazla savaş olmadan genelde ekipler içine katılarak dünya kapandı zevksiz geçti
c5 in özeti zaten forumda :D

Classic Dünya degil, 80 the city world mubarek :D

setakan

Mızrakçı
en kalabalık klasik c1 olabilir harita çok büyüktü çünkü :) ve oldukca uzun sürmüştü :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
başkan c1 e çok klan girdi ama sayı çok fazlaydı ve giren herkes aşiretle girdi normal o haritanın büyük olması :) ondan sonraki klasiklerde genelde hep 4 klan oluyor onlarda 1 er kıta alıp çekiliyor :)

DeletedUser51239

Ziyaretçi
C1 en kalabalık dünyaydi 6 klan vardı galiba

Ceset
Pusula
Simosm
Vuslat
2 sinin ismini hatırlamıyorum

C1 tüm dünya pusulaya düşman olacak iken bir babayiğit Simosm gider diploması yapar Pusula ile

alarmın önüne nasıl rakı set çekmiş ise bu dünyada aynı şekilde simosm pusula önüne set çekmişti ama hiç bir zaman 2 klan arası iyi olmadı pusula oplar la olsun kendi bünyesine kattığı düşman klan dan oyuncular olsun bu şekil olaylar ile düşmanları yıktı son olarak simosm kaldı sonuç olarak saçma sapan bişey bahane edilip dip bozuldu bizde komple hesap sildik huh konuyu kısaca özetledim :p

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Valla umarım c6 da da çok klan girer aşiret gibi olur :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
şimdi cesetle vuslat 28 de tıkandı sanırım kapak oyuncularıda w17 yi kapatacaklar şöyle pusula myrmdn un yanına bi kapak vuslat ceset gelse tadından yenmez o dünya :) hatta pakt şimdiden belli olur bile pusula-myrmdns / vuslat-kapak-ceset tt2 birde bunlarla birlikte dünyaya rest falan girse nop oyuncularıda gaza gelip bizde varız yeter artıık ulan dese al sana muhteşem bir dünya sabri :D

DeletedUser51239

Ziyaretçi
şimdi cesetle vuslat 28 de tıkandı sanırım kapak oyuncularıda w17 yi kapatacaklar şöyle pusula myrmdn un yanına bi kapak vuslat ceset gelse tadından yenmez o dünya :) hatta pakt şimdiden belli olur bile pusula-myrmdns / vuslat-kapak-ceset tt2 birde bunlarla birlikte dünyaya rest falan girse nop oyuncularıda gaza gelip bizde varız yeter artıık ulan dese al sana muhteşem bir dünya sabri :D

Pusula ile Myridons aynı safta olmaz :D ağır gelir dünyaya bu diploması tt1