Yanlış ALARM

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Aaa medyaya sansür medayaya sansürr kahrolsun forum

Pusula dünyaya geri mi döndü bizim haberimiz yok wub

C6 da bu konuşmaları yaparız uzun uzun burda pusula prestijini kurtarma çabaları yapmayın rica edicegim. Bu dünyayı kaybetti pusula tam kadro yada yarım kadro fark etmez klan ismi pusula olduysa bunun artık kurtaracak yani yoktur ozman herkez kaybedince deki biz tam kadro gelmedik.

Bunda haklısınız. Pusula ismi olduysa ve o klan kaybettiyse Pusula kaybetti olur. Amaa.. İşte yok mu o amalar :)

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Bunda haklısınız. Pusula ismi olduysa ve o klan kaybettiyse Pusula kaybetti olur. Amaa.. İşte yok mu o amalar :)

zaten amalar keşkeler olmasa insanların her istediği olacak :) pusula ya bu saatten sonra katılmaz ki düşük bi ihtimal ya da daha da hırslanıp c6 ya sağlam gelirler (bence bu şekilde olacak)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Pusula c6 ya gelse ne olucak ? kendi kendine savaşır klasik ekiplerinin çoğu yorgun karşısına bi rakip çıkacağına inanmıyorum çıksada zaten yorgun olurlar ki kendi oyuncularının bir kısmıda yorgun soğumuş her klasikten sonra oyuncular bi 1-2 ay kendine gelemiyor :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Pusula c6 ya gelse ne olucak ? kendi kendine savaşır klasik ekiplerinin çoğu yorgun karşısına bi rakip çıkacağına inanmıyorum çıksada zaten yorgun olurlar ki kendi oyuncularının bir kısmıda yorgun soğumuş her klasikten sonra oyuncular bi 1-2 ay kendine gelemiyor :D

valla yorgun , morgun girecez heralde :D :D

DeletedUser13497

Ziyaretçi
ilginççç hpsini not ediyorum şu forumda herkesi yakından tanıma fırsatı buluyoruz

sinser çok tsk ederim

pusulaya düşam olarak geldiğini açıkça dile getirip yine aynı dobralıkla yorumlar yaptığın için
böle ol canımı ye
acemi dışında pusulaya düşman başlamayan tek klan gösterin ve diğer bazı arkadaşlar sizede hiç bişi demiyorum

5 klasiğin genel anlamda 4 ünde oynamış pusula oyuncuları yorulmuyor zaten hiç

selametle...

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Abla , not etmene gerek var mı?

C6'ya yine gelecekler, yine burada laf atacaklar ve yine kendilerini kaf dağında görecekler :)

***DAYI***

Kılıç Ustası
ilginççç hpsini not ediyorum şu forumda herkesi yakından tanıma fırsatı buluyoruz

sinser çok tsk ederim

pusulaya düşam olarak geldiğini açıkça dile getirip yine aynı dobralıkla yorumlar yaptığın için
böle ol canımı ye
acemi dışında pusulaya düşman başlamayan tek klan gösterin ve diğer bazı arkadaşlar sizede hiç bişi demiyorum

selametle...

ha be özzlem abla canını yerem ınan abna senı herkes cok sever be canını yedıgım ablam benı uzdun wdun basında allahta senı uzdu bak ghordun mu :D hihi senı sevıyorum ablam bır ıstegın olursa burdayım

DeletedUser58282

Ziyaretçi

sinser çok tsk ederim

böle ol canımı ye

selametle...

Abla anladın sen :)