Yanlış ALARM

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Valla bizim kapatmaya niyetimiz yok kendi halimizde takılıyoruz. C6 yı bekleyenler düşünsün.

Ayrıca 2 klan nasıl kapatacak denmiş ortada tek bir klan var hala bazıları bunun farkında değil

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Zekat ta verelim mi?

Dünya yaşı daha 69 modların 3-4 ay boşa bekliyeceğini hiç sanmıyorum yakın zamanda kapatırlar c5 çünkü her yeni açılan dünya onlar için anında bi gelir clasicte oynuyanların nerdeyse tamamı pre hesap alıyor bu mantıkla düşünün siz olsanız şehrin merkezindeki dükkanı 4-5 ay kapalı tutar mısınız?

verdikleri süreden önce kapatmamışlardı daha önceki classiclerde.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
dünyanın belli bi süresi vardır o süre önce kapatmazlar. Öncede karşılaştık bu durumla ne denirse densin kapatmadılar. Şimdide o süre dolmadı ise eğer bekleyeceklerdir.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Klasiklerde süre dolup yüzde de tamamlanırsa anca öyle kapanıyor geri sayım bekleniyor yada beklenmiyor tek değişen bu şuan ne süre ne yüzde tamamlandı yani tahmin yapmanız için daha çok erken :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok basit :) üst klana alınacaklar alınır gerisi hesap siler . :) silmezlerse sıkıntı ama . Onları da bazı arkadaşlar feragat edip yerlerine geçirir yine kapatiriz durumu
o öyle olmuyor işte w22 yi kapatırken bizde öyle planladık ama olmadı.klasik bide küçük bi dünya.oyunu kazanalım diye tüm doğu tarafı birleşip Alarma geldi ne oldu sildik oyun bitti bi zevk kalmadı.halbuki oyunda birleşmeler yerine sadece oyun diplomasisi konuşsa bi diplomatik değişiklik yaparsın diğer klanı sildiğinde kalan2 klan savaşır.belki diplomasiler savaş esnasında değişir dengelere göre lakin birleşince kalan son klanı siliyosun barbar toplayıp kapatıyosun.amaç dünyayı kapatmaksa her dünyada 4 büyük klandan 3 ü hesap silsin sırayla dünya kapatsın herkes.bana göre yanlı oyun tarzı bu.hani normal dunyalar uzun sürüyorda klasikte bunu yapmak doğru olmuyor bence.

DeletedUser43647

Ziyaretçi
Bende konuyu 2 sayfa sandım ilk sayfayı okuyup 2 e geçiyim dedim 52 miş :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Modlar kontrol ettiğine göre onlardan açıklama beklemek mantıklı :D