Yanlış ALARM

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47511

Ziyaretçi
Bu oyunda şöyle birşey var hangi klandaysa insan o klanı haklı görüyor her zaman.. Ben bunu gördüm..ALARMdakiler alarm candır diyor.

UDW dekiler de aynı şekilde pusuladakiler öyle vs vs.

Totalde her klanda 10 numara insanlar var.

Ama en sevmediğim şey klanın söz sahibi kimseler seslerini yükseltip karışmazken doğru düzgün konuşurken yanındaki şakşakçıların klanda söz sahibi gibi davranması ortalığı karıştırması. yada istisnai ergen klan yöneticileri.. karşısındakini sinir etmekten başka amacı olmayan..

Umarım bir gün gerçekten güzel bir dünya tekrar da oynarız bu oyunu..

W7 de hiç böyle ortam görmedim herkes 10 numaraydı açın bakın arşive varmı böyle diyaloglar..klansavalari speed server da keza öyle..

Klansavaslari.net zamanında oynayanlar bilirler.. oyun kapanıyor dediklerinde herkesin tek klanda birleştiği günler ne çabuk unutuldu...?

he ya herkesin klan ismini aynı yapması köy isimlerinde herkesin birbirine selam vermesı ve klandakılerının birbirne fake atması :D eski zamanlar işte :)

DeletedUser49506

Ziyaretçi
Okurdum napcaksiniz.ana avrat.sovcek deilsiniz ya ama usendim

DeletedUser

Ziyaretçi
bu dünya nası kapanacak:D
UDW 32.3%
*UDW* 9%
UDW2 8.7%
UDW :) 7.3%
UDW3 6.8%

Alttaki 4 nün toplamı 1 yukardaki ediyor şuan:)
clasik dünyalarda birleşmek pek mantıklı bi eylem değil:)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
udw-myrmdn's ismiyle kapatacaklar diye biliyorum fakat nasıl yapacakları konusunda fikrim yok :D diğer klanlardaki oyuncular hesap silsin de, udw klanında bulunan arkadaşlar toplasın, hızlı kapanır:)))

DeletedUser59455

Ziyaretçi
Çok basit :) üst klana alınacaklar alınır gerisi hesap siler . :) silmezlerse sıkıntı ama . Onları da bazı arkadaşlar feragat edip yerlerine geçirir yine kapatiriz durumu

DeletedUser55128

Ziyaretçi
ulan diyosunuz ki herkes oynadigi klani tutuyor yok abi o is yaş ben ibs de oynadim golgede oynadim pusulada oynadim eşkiyada oynadım :) bu klanlarin icine girince kim nasil anliosun ben oynadigim bu klanlarin aslinda dısardan gozlemlendigi gibi olmadigi kanaatindeyim her biri ayrı guzel klanlar herbirinde dostluk diplomasi fikri farkli her klan ayni düsünmek zorunda degil udw ye karsi bir savas yaptim pusulayla classic te alarmla bir savas yaptim w25de serhata katilmiyorum ve alarmin hakli oldugunu goruyor ve dusunuyorum ugur ve özgurun ben cok karakterli 2 insan oldugunu dusunuyorum w25 de tartismama ragmen neyse laf kalabaligi yapmiyim daha fazla :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Helal olsun.

Benim bulunduğum klan eğer yanlış yapıyorsa elimden geldiği kadar yanlış yapıyoruz diyebilirim. Ve ALARM klaninda eğriye doğru diyecek 1 tane yönetici yoktur. Biz dünya kapatmak için yada savaş kazanmak için bi o tarafa bi bu tarafa dönmeyiz. He sizler buna diplomasi strateji diyip kendinizi haklı görüyorsanız o tamamen sizin acizliginizdir.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Helal olsun.

Benim bulunduğum klan eğer yanlış yapıyorsa elimden geldiği kadar yanlış yapıyoruz diyebilirim. Ve ALARM klaninda eğriye doğru diyecek 1 tane yönetici yoktur. Biz dünya kapatmak için yada savaş kazanmak için bi o tarafa bi bu tarafa dönmeyiz. He sizler buna diplomasi strateji diyip kendinizi haklı görüyorsanız o tamamen sizin acizliginizdir.

iste katilmadigim konu bu diplomasi klandan klana kisiden kisiye degisir insanlar bu gorusune gore klan secer ben okadar klanda oynamamin sebebi bulundugum ortama ayak uydurmam :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu dünya nası kapanacak:D
UDW 32.3%
*UDW* 9%
UDW2 8.7%
UDW :) 7.3%
UDW3 6.8%

Alttaki 4 nün toplamı 1 yukardaki ediyor şuan:)
clasik dünyalarda birleşmek pek mantıklı bi eylem değil:)

boşver beee düşünmek bize düşmez dünyayı kapatacak 2 klan düşünsün :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaç kişilik bu klanlar :) bence alttan alttan sıfırlamaya baslasinlar en iyisi :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Son durum budur ve henüz koy sayisi fazla olanlar 1 klanda toplanmamistir.

UDW34.2%
*UDW*10.9%
UDW2-9.1%
UDW :)7.7%
UDW3-5.5%

DeletedUser58684

Ziyaretçi
kul hakkı yemeden nasıl yapacaklar merak konum

Zekat ta verelim mi?

Dünya yaşı daha 69 modların 3-4 ay boşa bekliyeceğini hiç sanmıyorum yakın zamanda kapatırlar c5 çünkü her yeni açılan dünya onlar için anında bi gelir clasicte oynuyanların nerdeyse tamamı pre hesap alıyor bu mantıkla düşünün siz olsanız şehrin merkezindeki dükkanı 4-5 ay kapalı tutar mısınız?

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Ben şahsen dünyanın yani c6 nin yaza açılması taraftarıyım birçoğunun kpss si sınavları vs var yaza açılırsa katılım daha yüksek olacaktır.

Dünyanın kapatılmasına gelince bir sürü barbar var barbar toplamaya başlandı mi hakimiyet hızlı artar en son o da mı olmadı diğer klanlardan herkesten birer koy elini çok mu sıkıntı ki buna gerek kalmayacaktir

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bence Classic e biraz ara verilirse güzel olur.Çünkü classic özel bir dünya ve gerektiği kadar ilgi görmüyor.Açılacağı tarih önceden belirlenir ve yaza denk getirilirse baya zevkli bir classic olacağını düşünüyorum...