Yanlış ALARM

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58615

Ziyaretçi
c1 i bilmiyorum ama en çok hadise orada dönmüş :)
c2 de restin bi çok oyuncusu s.a. kalkmadan 1-2 gün önce ban yedi klan hesap sil yaptı dünyayı nop kapattı
c3 de udw favori gösterilmeye başlamışken anti arkadan vurdu sonuç dünyayı pusula kapattı
c4 de yıldız oyuncuların toplandığı bi tatar klanı çıktı sonra içeriden darbe yapılıp anatol oldu fazla savaş olmadan genelde ekipler içine katılarak dünya kapandı zevksiz geçti
c5 in özeti zaten forumda :D

Hasan c4 te atladığım birşeyler var yıldırımı çağır anlatsın :D

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Valla zevkli ve kalabalik bir dünya olmasini cok istiyorum 4-5 sağlam ekibin girip hemen kıtasını kapatıp diger savaşlara baslamasi cok cabuk oluyor tadi damakta kaliyor

DeletedUser57691

Ziyaretçi
C6 ya gireriz büyük ihtimal ama bu sefer sağlam bir klan ile ayni bölgede başlamam sonra hedef ben oluyorum . Diğer klanlar gelip başlar ise orasını bilemem tt2

DeletedUser55143

Ziyaretçi
Bu oyunda şöyle birşey var hangi klandaysa insan o klanı haklı görüyor her zaman.. Ben bunu gördüm..ALARMdakiler alarm candır diyor.

UDW dekiler de aynı şekilde pusuladakiler öyle vs vs.

Totalde her klanda 10 numara insanlar var.

Ama en sevmediğim şey klanın söz sahibi kimseler seslerini yükseltip karışmazken doğru düzgün konuşurken yanındaki şakşakçıların klanda söz sahibi gibi davranması ortalığı karıştırması. yada istisnai ergen klan yöneticileri.. karşısındakini sinir etmekten başka amacı olmayan..

Umarım bir gün gerçekten güzel bir dünya tekrar da oynarız bu oyunu..

W7 de hiç böyle ortam görmedim herkes 10 numaraydı açın bakın arşive varmı böyle diyaloglar..klansavalari speed server da keza öyle..

Klansavaslari.net zamanında oynayanlar bilirler.. oyun kapanıyor dediklerinde herkesin tek klanda birleştiği günler ne çabuk unutuldu...?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
klan savaşları speed de hangi ekipteydin sen başkan klasikte oynuyorsan yazsana bana bi konuşalım :)