Muhabbet Köşesi

DeletedUser52861

Ziyaretçi
lD56KOQ.png

Anatol farkı...

DeletedUser52861

Ziyaretçi
ya sen sus ezikksiaksjs

oyun basida sayilmaz artik kitalar kapanasiya kadar kolay kolay dusmezsiniz ordan abi, tatar isim degistirdikten sonra ortada kalan oyuncu oldu mu cunku siz daha cok klandiniz sanirim?

isim değişikliğinden çok bir darbe oldu Haktan :D klandn çıkıp yeni bir oluşum yaptık, tatar duruyor bize savaş açtılar bitecekler ama az kaldı :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
yazık ya sadece 4 kıta toplasan 2 kıta adam eder bu classıc bosa acılmıs herkes ekıp ekıp deyıp onune gelenı klanlarınıza toplayıp mınımum 4 5 klanla gırıp ılerıde 10 klan ola ola yakında normal dunyalardada bu sekılde oynayacaksınız bılgınız olsun sayın cok bılen oyuncular

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
benim amacım burdaki hatanın biran önce çzüme kavuşturulması sizin için zor birşeymi bu sorunu ortadan kaldırmak sistem başında ve sonunda * olanı oyuncu eklemiyor sadece bunu yapacaksınız ?

Güncellememiz tamamlanmış, sorun çözümlenmiştir. Başka bir problem yaşıyorsanız destek sistemi üzerinden bana iletebilirsiniz.

DeletedUser57569

Ziyaretçi
anti klanları ve av klanları savaşlara diğer klanlarınıza ekler misiniz :) istatistiğe yansımayan köy alımları varda :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Anti klanına her koldan saldırılar var,herkes Antiye dalıyor. Olur da Anti bu klasiği kapatırsa,kolumu kesseniz kanım anti anti diye akar. :D

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Anti klanına her koldan saldırılar var,herkes Antiye dalıyor. Olur da Anti bu klasiği kapatırsa,kolumu kesseniz kanım anti anti diye akar. :D

olmamış şey değil aslında. Burda tek dezavantaj geçmişte yaşananlardan bu serverda birçok ekibin ders çıkarmış olması. Lakin konum olarak bakıldığında organize bir ekip olursa muazzam gelişime müsait bir haritada bulunuyor anti klanı. Ama her taraftan gelen saldırılar çok yoracaktır bu ekibi.

Atakan diplomasi yapar yine bundan hiç şüphem yok. Ama burdan dediğin gibi oyunu çevirirse ben de Şapka çıkarır helal olsun derim.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
yazık ya sadece 4 kıta toplasan 2 kıta adam eder bu classıc bosa acılmıs herkes ekıp ekıp deyıp onune gelenı klanlarınıza toplayıp mınımum 4 5 klanla gırıp ılerıde 10 klan ola ola yakında normal dunyalardada bu sekılde oynayacaksınız bılgınız olsun sayın cok bılen oyuncular

valla bizim kıtamızda bizden başka klanımız yok bi alt klanımız vardı 20 30 kişilik onuda dagıttık :) alınmıyorum bu sözüne...