Muhabbet Köşesi

DeletedUser41971

Ziyaretçi
17 18 19 yaşlarında bebeler. Yüzünde sivilceleri patlamamış,geliyorlar burda ordu patlatıyorlar :ASD:AS:D

24 yaşıdna 5 yıldır türemiş bi bebeden bu sözü duymak carpıcı geldi şimdi ustalık yapmışsn olm bebelikte :D sivilcelerini staj yaparken patlatıp patlatıp duruyonmu dogru söyle :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
hep sizde parselli mi kalıcak sandınız oyunu bırakın o bebelerde oynasın zamanı geldiğinde sizlerin tahtını onlar alıcak :)

DeletedUser57569

Ziyaretçi
biz izin vermeden bizim tahtımızı kimse alamaz, bakın mesela ünsal abi(ruhu şaad olsun) :DSD:FSDf tahtını bana verdi :D:FSF:S:DF:G

DeletedUser48982

Ziyaretçi
la dur daha sen tahta oturucak yaşa gelmedin senin zamanın var benim lafım emeklilikleri yakın olanlara ve onların öğrencisi oldukları için kendilerini buranın ağası sananlara :) eskiden daha güzeldi bu oyun ben küçükken hatırlarım yaşı küçüklerle küçüksün sus diye değil küçüksün çabuk öğrenirsin bak şunu şöyle yapıcan diye konuşurdu büyükler bu arada kusura bakma haktan sanada yaştan dolayı 1 2 laf ettim :D ama gruplaşmalar çok fazla olmuş forumda kim kimdir nedir bilmeden oyuncuyu tanımadan ağır ithamlarda bulunuluyor...

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ya gerçekten takılacak başka bir şey mi bulamadınız :)

Destek sisteminde bir güncelleme yapıyoruz. Bu güncellemeye bağlı olarak bazı fonksiyonlar baştan yazılıyor. Bu yüzden de bazı özel karakterler eklenemiyor. Metin kısmına yazarak şikayet edebiliyorsunuz ve biz inceleyerek cevap verebiliyoruz.

Daha sorununuz ne?

Yok Takım bu oyuncuları koruyormuş, yok onlar şikayet edilemediğini bildikleri için böyle bir nick alıyormuş, biz bunu özellikle siz nick değiştirin de 21.90 tl -ki bunu hesaplayan arkadaşlarınız bile var- kazanalım diye yapmışız. Adam 10 yıl önce almış nicki, şikayet edemiyormuş, neymiş bu bir hileymiş. 10 yıl önce bugünü görerek aldı adam o nicki :) Nasıl bir düşünce tarzınız var gerçekten merak ediyorum.

Bizi karalamaya çalışacağınıza nasıl bu yolu çözersiniz diye çalışırsanız, herkesin aklına o altta bulunan hani bize ağızlar dolusu küfür ve hakaret ettiğiniz kutucuk var ya, oraya ismi yazmayı bulabilir.

Not: *croza* senin yorumundan alıntı yapıldı ama cevap şahsına değildir. En son senin yorumun olduğu için alıntı yaptım.

Sıkıntı Yok Ya Senin Canın Sağolsun tt2

DeletedUser57569

Ziyaretçi
fatihte küçük yaşta tahta oturdu neyse konumuz bu değil herkes otururda sen bu beyinle oturamazsın :D

DeletedUser49405

Ziyaretçi
24 yaşıdna 5 yıldır türemiş bi bebeden bu sözü duymak carpıcı geldi şimdi ustalık yapmışsn olm bebelikte :D sivilcelerini staj yaparken patlatıp patlatıp duruyonmu dogru söyle :D

Serdal bey cok hizli giris yaptiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne yağma kaldırdık be:D devam devam:p mübarek herkes te yeşil yakıyor:D fırsatı kimse kaçırmak istememiş:)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Kısıtlı hafif olunca kısıtlı yağma yapabildim ben :)

DeletedUser49405

Ziyaretçi
24 yagma ile yagma odulunu bana birakan sizleri kiniyorum

DeletedUser49405

Ziyaretçi
Hemen ensendeyim serdal bey uyursan kaybedersin o odulu soyliyim :D