Muhabbet Köşesi

Eleştiri her zaman yapılır. Beni gerçekten eleştiren, bilincinde olarak ve saygı çerçevesini kaybetmeden eleştiri yapan herkes benim bir adım ileri gitmemi sağlar. Yoksa "* işaretini koyamıyoruz, bunu 21 tl kazanmak için yapmışsınız, bravo size" diyen bir kişi benim için eleştiri kaynağı değil sadece yeterli düşünmemenin kaynağıdır.

Saygılar karşılıklı, teşekkür ederim :)

valla storm şuan ne desen haklısın. kendi klanımda şuan forumda geçen konuyu okuyorum sanırım "klavyeniz yokmu" diye güzel bir cevap vermişsiniz. ama bunu hakaret olarak algılamışlar ve bunun tartışmasını yapıyorlar gerçekten traji komikbirşey yani. bunun argolu olanını söylemek istemem ama öyle soruya böyle cevap yani daha ne bekliyorlar :D belki bu yazılarımla "yancı yandaşçı yalaka" gibi gözükebilirim başkasına fakat dediğim gibi düşünebilen bir insan haklı olduğumuzu anlar :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Tüm modlari seviyorum tek mr.strom a hala sinir kapiyom :d o klasik 2 deki kopyala yapiştiri çok delirttiydi :d gerci biz delirdiysek o nepti? :d

modlarimiza agrasif liderimize ve coma miza sahip cikalim. Bottan çikmiş ceza. Forumda yatiyo. Sayin basbakanim burdan size sesleniyorum sahip çikalim modlara.

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Alva başkan adamdır,geriside yalandır.Parçala bizi alva

DeletedUser48982

Ziyaretçi
bir sorum var bu poke klanı niye 1 er asker 1 er asker destek atıp duruyor ? düşman klan oyuncusuna destekteki amacınız ne ?

DeletedUser48982

Ziyaretçi
neden bu world bu Av klanından piyasaya girmeye çalışan bebeler var ? La olum siz kimsiniz ?

7 yıldır oyanrım son 2 yıldır bu nickleyim son 2 yıdır foruma girerim buralarda senin gibi boş boş laflamadık diye saygısızlık yapma neymiş piyasa yapmakmış la sen burda istediğin kadar adın bilinsin sokağa çıktığında bir sıfatın var mı konuşuyosun durduk yere sinirlendirdin gece gece

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Senin yüzünden av klanı da dağılacak girdiğin klan dağılıyo :(

deme öyle yaa valla bi uğursuzluk var bende çözemedim :D ama ylmaz vral gibi nezaman kötü gidiyor klan başına ben geçiyorum durduramıyorum dağılıyor ama avın kendi yönetim kadrosu var tecrübeli sağlam oyuncular ben yanlarında oyunu bilmem yani (7yıldır sürekli aktif oynamadım oyunda iyiyim demedimde hiç bir zaman çünkü biliyorum ki çok çok iyiler vardır her zaman) onlar yönetirler biz oynarız inşallah bu worl girdiğim klan dağılmaz