Muhabbet Köşesi

DeletedUser

Ziyaretçi
Operasyon yiyoruz diye beni sinemanın ortasında çıkartan, daha sonra da 20 kişiye fake çıkıp 2 tane köye 5 saat mesafeden ilk misyoneri atan, önüne de kıytırıktan 2 ordu koyarak sur seviyesini bile indiremeyen anti klanını buradan saygıyla anıyorum :(

DeletedUser

Ziyaretçi
yerleştirme sonuçları açıklnadı, bir yerlere yerleşen var mı :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Eleştiri her zaman yapılır. Beni gerçekten eleştiren, bilincinde olarak ve saygı çerçevesini kaybetmeden eleştiri yapan herkes benim bir adım ileri gitmemi sağlar. Yoksa "* işaretini koyamıyoruz, bunu 21 tl kazanmak için yapmışsınız, bravo size" diyen bir kişi benim için eleştiri kaynağı değil sadece yeterli düşünmemenin kaynağıdır.

Saygılar karşılıklı, teşekkür ederim :)

Mr. Storm oyunla ilgilenmiyorsun sanırım, destek takımı kafasına göre ceza vermeye başladı millete. Artık yeter Thomas'la konuşucam. Ya şu adamları hizaya sok ya da bırak git şu görevi. Adam gibi ilgilenecek takımı düzenleyecek de birini bul gitmeden.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
w27'de patboncafe aldı, classic'de *gece karanlığı* aldı. Tamamen haksız ortada hiçbirşey yokken verilmiş 2 ceza ve bunlar sadece benim bildiğim 2 örnek. Daha kim bilir kaç tane vardır. Sen soruyorsun diye yazıyorum yoksa burası cezaların tartışılacağı yer değil ya ;)

w27'de patboncafe, bizi satıp bakıcılığı iptal edip köyleri karşı klana bırakan birini bakıcılık ihlali yaptığı için şikayet etti. Ki bu ihlalin 1. dereceden şahidi bakıcılığı yapan oydu. Bakıcılık iptal edip yeniden gönderilmişti. Daha sonra hesabın sahibi bakıcılığı iptal etti ve köyleri karşı klana bırakmaya başladı. Biz de bu yüzden hesabı şikayet ettik. Aynı şikayeti yapan 1'den fazla kişi olduğu halde nedense bakıcılığı yapan patboncafe 1 haftalık ceza aldı. O cezayı neye göre verdiler onu bile bilmiyorum . Üstüne sanırım sert bir cevap verdiği için cezası global'e çevrildi.

classic'de *gece karanlığı* ortada hiç bir kanıt yokken bot/script'ten süresiz ceza aldı. Kullanmadıklarına eminim. Coplayer yapıyorlardı ve oldukça aktiflerdi . Coplayer yasak bile değil kurallarda coplayer'a ceza uygulamanızı sağlayan tek kural şifre paylaşımı ve onun da yaptırımı 3 günlük ceza süresiz değil.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Maalesef cezalarda bir hata olmadığını görüyorum. İnsan kendi yaptıklarından bile bazen emin olamazken senin görmediğin şeylerden bu kadar emin olman sanırım birazcık fazla güvenmek ile ilgili.
Belirttiğin gibi burası ceza tartışma yeri değil ama cezalarda da hata yok. Destek sistemi üzerinden yöneticiye hakaret etmek üstü kapalı olsa dahi tanınan bir hak değil. Bot kullanmadım diyeninde kayıtları sistemde mevcut.
Ama canın bir kez şirket teyit etsin cezayı istiyorsan yazarsın bende sana yine şirket kanalı üzerinden cevap veririm. Takımın saklayacak hiçbir şeyi yok. Cezaların tamamı loglarla birlikte işli. Yani sanma ki geçmişte olduğu gibi yöneticiler tek bir not almadan gözü kapalı işlem yapıyor. Hiçbiri bunu yapmaya cesaret dahi edemez.
O yüzden için rahat edecekse hiç durma hemen bu cevabımın ardından yaz.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Peki başka bir hesabı bakıcılık ihlalinden şikayet ederken 7 günlük nasıl ceza alıyor? hakaretin sebebi zaten haksız ceza. Hakaret ettiği için hesap açılmayacak de ama yine de ortada haksız bir ceza olduğunu kabul edeceksin. 7 günlük ne cezası alıyor bu adam başka hesabın kural ihlalini şikayet ederken?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Peki başka bir hesabı bakıcılık ihlalinden şikayet ederken 7 günlük nasıl ceza alıyor? hakaretin sebebi zaten haksız ceza. Hakaret ettiği için hesap açılmayacak de ama yine de ortada haksız bir ceza olduğunu kabul edeceksin. 7 günlük ne cezası alıyor bu adam başka hesabın kural ihlalini şikayet ederken?

Başkasının cezası hakkında bilgi alamayacak olduğunu çok net bildiğini düşünüyorum. İstersen bunu da Thomas'a sorabilirsin.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
ben Dakapo'yla bir daha konuşayım, sen de bu arada Agresif Lideri'nin sinirlerini al, masaja falan göndert çok gerilmiş bu aralar ;)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Eğer işinizi düzgün yapmazsanız Thomas'la da konuşurum Dominika'yla da sen merak etme. Onların da umursayacağını sanmıyorum ya, kaç tane sunucuda CoMa'lar diktatör gibi davranıyor umurlarında değil.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Lütfen destek ekibini bu kelimelerle taciz etmeyiniz. Yoksa 27. maddenin bilmem kaçıncı bendinden global yiyebilirsiniz. Bu yaptığınız asılsız iddiadır. Yani iftiradır. Hiç kimse destek ekibini elinde kanıt olmadan suçlayamaz. Suçlarsa xyz den ıp ban yiyebilir.

Büyük oranda sizin ekipten alıntıdır :)

O halde ne yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama anlamını bilmiyorsunuz. Bu bir iftira değil :) En azından ben iftira olarak değerlendirmiyorum. Arkadaşının güvenilirliğine dayanarak kendi fikrini savunmuş. Benim için sakıncası yok. Bende bir cevap verdim. Ne o bana düşman, ne ben ona :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
comam ben bi konuda sorayım. ben bir oyuncuyu şikayet ettim. burayada koyarım mesajlaşmada çok net işte kendi hesabı olduğunu tordan girdğini yazıyor. ceza gelmez bana dedi açıkca. üstelik bu adamda o haftada o diğer multisinden 9 köyü kendine geçirmiş. ben bunu mesajlaşmalarla birlikte şikayet ettim. bana gelen cevap ''kural ihlali bulunmamıştır'' diye. üstelik aynı şekilde fake lerlede anahesaptan atıyor 5 dakika sonrada diğer multisinden fake geliyor. böyle delillerle neden hesap kapatılmıyor?

comamızı bulmuşken :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
comam ben bi konuda sorayım. ben bir oyuncuyu şikayet ettim. burayada koyarım mesajlaşmada çok net işte kendi hesabı olduğunu tordan girdğini yazıyor. ceza gelmez bana dedi açıkca. üstelik bu adamda o haftada o diğer multisinden 9 köyü kendine geçirmiş. ben bunu mesajlaşmalarla birlikte şikayet ettim. bana gelen cevap ''kural ihlali bulunmamıştır'' diye. üstelik aynı şekilde fake lerlede anahesaptan atıyor 5 dakika sonrada diğer multisinden fake geliyor. böyle delillerle neden hesap kapatılmıyor?

comamızı bulmuşken :D

Benim adıma ticket açın bakalım birde...

DeletedUser38905

Ziyaretçi
comamız efsane bence onunda gitme vakti gelmiş tıpkı diğerleri gibi...

o kadar övgüden sonra hiç yakışmayan hareketler ekibe yakıştıramadım gerekirse thomaslada konuşulur inno games lede öyle innoya mail atmak ceza sebebidir diye kural koymak hiçte hoş değil bence :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
comamız efsane bence onunda gitme vakti gelmiş tıpkı diğerleri gibi...

o kadar övgüden sonra hiç yakışmayan hareketler ekibe yakıştıramadım gerekirse thomaslada konuşulur inno games lede öyle innoya mail atmak ceza sebebidir diye kural koymak hiçte hoş değil bence :)

O kural kaç aydır var :) Yeni koyulmadı, ayrıca zamanında şirket tarafından istenildi. Yani işin özü şirketin onaylamadığı ya da istemediği hiçbir şey ben burada olduğum sürece yapılmıyor. O yüzden o konuda hiç bir sorunum yok.

İlk cümle de ise anlatılmak isteneni tam çözemedim. Kim kimi övmüş, kim kimi yermiş tam çıkartamadığım gibi gitme zamanımın geldiğini 2 yorumdan mı yoksa aldığınız - siz veya başkası - cezalardan mı çıkarttınız çözemedim?

DeletedUser38905

Ziyaretçi
gayet genel bir yorum yaptım bütün cezavi değerlendirmeler için konuştum gitme vakti derkende kamanları venividivicileri kast ederek örnekledim biz kendi aramızda siziin adiilliğinizi hoş görünüzü ön görünüzü konuşurken iş diktatörlüğe dökülünce baya bizde 180 derece dönüyoruz :)