Muhabbet Köşesi

DeletedUser38905

Ziyaretçi
kural ise fark etmez inno games kapatsın o zaman mail adresini neden var o mail adres biz sizin hatanızı nereye bildireceğiz böyle bir sekme yokken böyle bir kural konması ne kadar mantıklı ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
gayet genel bir yorum yaptım bütün cezavi değerlendirmeler için konuştum gitme vakti derkende kamanları venividivicileri kast ederek örnekledim biz kendi aramızda siziin adiilliğinizi hoş görünüzü ön görünüzü konuşurken iş diktatörlüğe dökülünce baya bizde 180 derece dönüyoruz :)

Diktatörlük yaptığımı hissettirecek ne söyledim bilmiyorum ama ya siz yanlış yorumladınız, ya da ben yanlış anlattım. Gayet espirili ve hoş görü çerçevesinde bir durumu yorumladım. Arkasından gelen sorulara da yanıt vermeye çalıştım. Eğer diktatör bir durumum olsaydı ne yanıtlar ne konuyu da açık bırakırdım. "Ceza sisteminin yeri burası değil" der geçerdim - ki öyle yapmadım.

Yukarıda da belirttiğim gibi cezai işlemlerin tamamı şirket kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Eğer ceza haksız diyor ve aldığınız yanıtlara rağmen haksız olduğunu düşünmeye devam ediyorsanız beni istersiniz bende kontrol ederim. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta ceza işlemlerini benim yapmadığım. Hala bu konuyu size açıklayamadım sanırım :) Benim görevim ceza vermek değil, görev tanımım da bu değil, şirketin benden beklediği de size ceza vermem değil. Bunu anladığınızda o zaman daha net bir görüş sağlarsınız.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
kural ise fark etmez inno games kapatsın o zaman mail adresini neden var o mail adres biz sizin hatanızı nereye bildireceğiz böyle bir sekme yokken böyle bir kural konması ne kadar mantıklı ?

1 kişi hata bildirebilir ama 100 kişi aynı şeyi yazıp yollayamaz. Demek ki bunun kendileri için bir sorunu var, böyle bir kural istediler.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
tamam hadi innogames e gidemiyoruz o zaman bunu yorumlayalım birlikte ?

sevgilinde çok tatlıymış amaaaaa <3

bu mesaj dan verilen süresiz cezadır ve yeniden başlama seçeneği dahil koyulmamıştır nedeni ne ?

DeletedUser38905

Ziyaretçi
1 kişi hata bildirebilir ama 100 kişi aynı şeyi yazıp yollayamaz. Demek ki bunun kendileri için bir sorunu var, böyle bir kural istediler.

1 kişinin bildirdiğine gerekli ilgi verilmiyor bunu hepimiz biliyoruz.... ee o zaman nasıl bir çözüm bulabiliriz ? bununla ilgili bile bize yardım edecek olan sizsiniz ama sizin hatanızı buldugumuz zaman siz mi ulaşacaksınız ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
1 kişi bildirse de cevap veriliyor, 100 kişi bildirse de cevap veriliyor. Gerekli görüldüğü zaman ben, gerekli görüldüğü zaman şirket cevap veriyor. Benim hatamı bana da bildirebilirsiniz -eğer bahsettiğiniz bir ceza hatası veya oyun içi yapılan işlemlerle ilgili bir hata ise- ama eğer "yok hesapları kapatıyor, premiumları çalıyor, başkalarına satıyor", "ahmeti kolluyor, mehmetin dediğini yapıyor", "bana gıcık, özellikle her dünyada beni takip ediyor, adım atsam hesabımı kapatıyor" diyecekseniz şirkete atmanızı tavsiye ederim. Böylece en azından onların size "yok öyle bir şey" demesi belki daha rahat etmenizi sağlar. Ama başında da belirttiğim gibi bunu 1 kişi google ingilizcesi ile değil düzgün bir ingilizce ile yapsın.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

bu mesaj dan verilen süresiz cezadır ve yeniden başlama seçeneği dahil koyulmamıştır nedeni ne ?

Burası cezaların tartışma yeri değil diyeceğim olmayacak. Ama üzerinden yorumlaya yorumlaya gidelim. Sevgiliniz var mı? Nişanlınız ya da eşiniz?

DeletedUser38905

Ziyaretçi
1 kişi bildirse de cevap veriliyor, 100 kişi bildirse de cevap veriliyor. Gerekli görüldüğü zaman ben, gerekli görüldüğü zaman şirket cevap veriyor. Benim hatamı bana da bildirebilirsiniz -eğer bahsettiğiniz bir ceza hatası veya oyun içi yapılan işlemlerle ilgili bir hata ise- ama eğer "yok hesapları kapatıyor, premiumları çalıyor, başkalarına satıyor", "ahmeti kolluyor, mehmetin dediğini yapıyor", "bana gıcık, özellikle her dünyada beni takip ediyor, adım atsam hesabımı kapatıyor" diyecekseniz şirkete atmanızı tavsiye ederim. Böylece en azından onların size "yok öyle bir şey" demesi belki daha rahat etmenizi sağlar. Ama başında da belirttiğim gibi bunu 1 kişi google ingilizcesi ile değil düzgün bir ingilizce ile yapsın.

ben hiç cevap verildiğini görmedim oysaki o kadar aynı metni oluşturdugumuz durumlar bile oldu...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
evet tabi arada oluyor sevgilim...

Hiç tanımadığınız biri - ki biz sizin oyun içi akrabalık, arkadaşlık ya da benzeri aile ilişkilerinizi bilemeyiz. - size "sevgilin çok tatlı" diye mesaj atıyor. Yanlış aklımda kalmadıysa yanılıyorsam düzeltebilirsiniz burada mesajlaşmanın geçtiği rakip ya da iyi geçinemeyen iki kişi. Bu masumane bir mesaj mı oluyor? "Karın çok tatlı", "nişanlın çok tatlı" gibi mesajlar atsa. Biz gerçekten şunu anlamıyoruz.

Oyunu oynayan kim?
- Ahmet, mehmet

Savaşan kim?
- Ahmet, mehmet

Ahmet'in nişanlısı Mehmet'i ne ilgilendirir. Mehmet'in sevgilisi Ahmet'i niye dert sahibi yapar. Hikmet'in karısından kime ne?

Oyunu oynuyorsanız birbiriniz ile ilgilenin. Üstü kapalı, masum gibi gözüken mesajlarla hakaret etme çabası nedir? Sonra ceza aldığınızda ben onu demek istemedim. Onu demek istemiyorsan deme :) Çok basit değil mi. Oyununa bak, sanane Himmet'in sevgilisinden.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
ben hiç cevap verildiğini görmedim oysaki o kadar aynı metni oluşturdugumuz durumlar bile oldu...

Benim verdiğim bir çok cevap var, sizin sorun neydi hatırlamıyorum ama bir ara özel mesaj ile atarsanız cevap verilenlere bakarım. 100 kişi yazıp sadece 1 kişiye bilgi verildiği de oluyor, unutmayın.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Hiç tanımadığınız biri - ki biz sizin oyun içi akrabalık, arkadaşlık ya da benzeri aile ilişkilerinizi bilemeyiz. - size "sevgilin çok tatlı" diye mesaj atıyor. Yanlış aklımda kalmadıysa yanılıyorsam düzeltebilirsiniz burada mesajlaşmanın geçtiği rakip ya da iyi geçinemeyen iki kişi. Bu masumane bir mesaj mı oluyor? "Karın çok tatlı", "nişanlın çok tatlı" gibi mesajlar atsa. Biz gerçekten şunu anlamıyoruz.

Oyunu oynayan kim?
- Ahmet, mehmet

Savaşan kim?
- Ahmet, mehmet

Ahmet'in nişanlısı Mehmet'i ne ilgilendirir. Mehmet'in sevgilisi Ahmet'i niye dert sahibi yapar. Hikmet'in karısından kime ne?

Oyunu oynuyorsanız birbiriniz ile ilgilenin. Üstü kapalı, masum gibi gözüken mesajlarla hakaret etme çabası nedir? Sonra ceza aldığınızda ben onu demek istemedim. Onu demek istemiyorsan deme :) Çok basit değil mi. Oyununa bak, sanane Himmet'in sevgilisinden.

ordaki mevzuyu anlatayım önce o zaman klandaşımın sevgilisine yapılan hakaret ve süregelen yavşama durumu ve sürekli saldırılar ( sevgilisi oldugunu söylemesi ve saldırmamasını rica etmesi üzerine yavşama durumu ortaya çıkıyor ) devam ettikçe ve müdahale gecikince adamda profilinde bile sevgilisi oldugunu yazınca bende bunu görünce yapılmış bir hakaret aslında ki sevgilisinini ne resmini ne cismini gördüm oyun nickini görerek köyünün tatlı oldugunu saldırabilecegimi söyledim.

peki siz ki innogames e bu konu hakkında bir ticket açar mısınız sevgilin çok tatlıymış ama kelimesinden ceza verdim diyerek buraya bu ticketıda cevabınıda koyar mısınız ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
ordaki mevzuyu anlatayım önce o zaman klandaşımın sevgilisine yapılan hakaret ve süregelen yavşama durumu ve sürekli saldırılar ( sevgilisi oldugunu söylemesi ve saldırmamasını rica etmesi üzerine yavşama durumu ortaya çıkıyor ) devam ettikçe ve müdahale gecikince adamda profilinde bile sevgilisi oldugunu yazınca bende bunu görünce yapılmış bir hakaret aslında ki sevgilisinini ne resmini ne cismini gördüm oyun nickini görerek köyünün tatlı oldugunu saldırabilecegimi söyledim.

peki siz ki innogames e bu konu hakkında bir ticket açar mısınız sevgilin çok tatlıymış ama kelimesinden ceza verdim diyerek buraya bu ticketıda cevabınıda koyar mısınız ?

Bakın size başta da söyledim. Biz ilişkinizi bilemeyiz. Öncesinde ne yaşadınız, sonrasında ne oldu, kim kime ne yaptı. Kim sarktı, kim tehdit etti. Biz sistem üzerinden ne bildiriyorsanız ona bakarız. Her zaman böyle. Sonuç ise dediğime çıkıyor, oyununuz ile ilgilenirseniz böyle sorunlar yaşamazsınız. - ki bu bir sorun bile değil, yapılan işlemin cezasıdır-

Son söylemek istediğinizi anlayamadım sanırım. Ben böyle bir durumdan ceza aldım diye şirkete mail atıp, cevabı buraya mı koyacağım?

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Benim verdiğim bir çok cevap var, sizin sorun neydi hatırlamıyorum ama bir ara özel mesaj ile atarsanız cevap verilenlere bakarım. 100 kişi yazıp sadece 1 kişiye bilgi verildiği de oluyor, unutmayın.

yoo hayır bunu kast etmedim tabiki onu biliyorum ama kişisel metinlere dahi geri dönüş yapmadıkalrını biliyorum şu anda tabiki ispat edemem bunu anca bir daha mesaj atarak yapabilirim.

"benim verdiğim çok cevap var" ı anlayamadım ben ?

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Bakın size başta da söyledim. Biz ilişkinizi bilemeyiz. Öncesinde ne yaşadınız, sonrasında ne oldu, kim kime ne yaptı. Kim sarktı, kim tehdit etti. Biz sistem üzerinden ne bildiriyorsanız ona bakarız. Her zaman böyle. Sonuç ise dediğime çıkıyor, oyununuz ile ilgilenirseniz böyle sorunlar yaşamazsınız. - ki bu bir sorun bile değil, yapılan işlemin cezasıdır-

Son söylemek istediğinizi anlayamadım sanırım. Ben böyle bir durumdan ceza aldım diye şirkete mail atıp, cevabı buraya mı koyacağım?

hayır şirkete ben böyle bir söze sınırsız ceza verdim diyerek cevabı buraya koymanızı istedim sadece...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
"Şirkete böyle bir şeye sınırsız ceza verdim" dememe ne gerek var onu anlayamadım. Cezayı ben vermedim öncelikle bu birincisi, bu kural zaten mevcut olan bir kural, uygulanması da yasak değil bu ikincisi. Neden böyle bir şey yapayım anlayamadım. Düşüncenize göre "Ben buna ceza verdim" diyeceğim, şirket "buna ceza veremezsin mi?" diyecek? Anlayamadım hala :)

DeletedUser53283

Ziyaretçi
valla anlam veremiyorum

iki ay önce biri bana küfretti 3 gün yedi

geçen bi arkadaş küfretti diye ban yedi

kuralların sınırı neyse söyleyin bizde uyalım

adamın biri güzel dille sövüyor
biri kötü dille anlatıyor

ilk küfürde süresiz yemesi sizce ne kadar doğru ?

insanlara bir şans daha vermek yanlış mı ?

insanlar 2.şansı hakeder
biz burda biri iddia etti
doğru değilse ban yer sizce doğru mu ?
yanlış görmüştür
yanlış yapmıştır

bi kez daha beklese olmaz mı

DeletedUser53283

Ziyaretçi

süresiz ceza yemesinin bi anlamı yok bence

1 hafta ceza ver bitsin
2.de süresiz atarsın

hadi biri hesabına girip attı
adam şimdi süresiz mi yiyecek