TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
Olm finaller dedected bütlere kalıcam sizin yüzünüzden wub troll

DeletedUser54669

Ziyaretçi
vQjygv.png

Bir de tam köyünü alacakken istatistiğe yansımasın diye klandan çıkardığınız johnnychrist isimli arkadaş var. Cuma günü aldık köyünü. ;) Nasıl da bilmezden geliyorsun. :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Ayrıca KARABASAN klanı tarafından yapılan Saldırmazlık Antlaşması teklifi tarafımızca reddedilmiştir.

DeletedUser631

Ziyaretçi
La dua edin finallerim var pek bakamiyorum pek ama beklemede kalin turan klanlari ve sunu da belirtmek isterim senin gibi oyunculara istinaden yaziyorum burda karabasan klani s.a ile gelmisse ben den bir guzel fırca yicek bu 1.

2.si ise sen daha gormedin surprizlerimi az bekleme kal kardes ...

Ben az bekleticem sizleri.

Iyi oyunlar.....

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Bizim de finallerimiz var kardeşim, üstüne bütlerimiz var. Ne ağlak çıktınız ya. Klana bak, birbirinizden haberiniz yok. Gelmiş kıtanın hakimi olcaz, kıtanın hakimi olcaz diyip duruyorsunuz. :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bizim de finallerimiz var kardeşim, üstüne bütlerimiz var. Ne ağlak çıktınız ya. Klana bak, birbirinizden haberiniz yok. Gelmiş kıtanın hakimi olcaz, kıtanın hakimi olcaz diyip duruyorsunuz. :)

olm dediklerinin kaçta kaçı mantıklı :) :D senin o mantaliteni çürütürüm kimsenin haberi olmaz ben finallerden ötürü sadece bakar çıkarım nasıl haberim olacak abisi keşke beyninin diğer kısmınıda kullanabilsen gerçi senin gibi kendini bilmeze cevap verdiğim için ne üzgünüm ne mutlu :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
işte senin kapasiten o kadarına yetiyor :) benim de finallerim var, ben de sınavlara giriyorum ama kendi klanımı geç düşman klanın bile her haltından haberdarım. çünkü benim kapasitem hem finallere girip hem oyunu idare etmeye yetiyor. ;) söylediklerimin de mantığını anlamaya çalışma bu kadar. olmuyorsa olmuyodur, devreleri yakmaya gerek yok. olduğu kadar. :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
işte senin kapasiten o kadarına yetiyor :) benim de finallerim var, ben de sınavlara giriyorum ama kendi klanımı geç düşman klanın bile her haltından haberdarım. çünkü benim kapasitem hem finallere girip hem oyunu idare etmeye yetiyor. ;) söylediklerimin de mantığını anlamaya çalışma bu kadar. olmuyorsa olmuyodur, devreleri yakmaya gerek yok. olduğu kadar. :)

ay ay ay laf cambazlığı da yapıyormuş abisi :D olm oyuna harcadığın vaktinden belli boş bir şey olduğun ve ayrıca çok bilmişlikte yapıp boş konuşuyorsun ayrıca kaale almadığımı halen o küçük beynin almıyor değil mi olm senin gibi boş insanlara ayıracak değil 1 dk 1 saniye bile yok :D

DeletedUser54669

Ziyaretçi
laflarınla davranışların uyuşsun birbiriyle. bana ayıracak vaktin yok da o yüzden mi oturdun forumdan laf yetiştiriyorsun bana? :D hadi paşam hadi bu bahanelere karnımız tok, kafa açma boşuna :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hade bakalım gözüm :D sınavların umarım güzel geçerde klanının başına moralli bir şekilde gelir bize onurlu bir savaş yaşatırsın çok merak ettim beklemedeyim seni

DeletedUser631

Ziyaretçi
hade bakalım gözüm :D sınavların umarım güzel geçerde klanının başına moralli bir şekilde gelir bize onurlu bir savaş yaşatırsın çok merak ettim beklemedeyim seni

Hocam 18inde bitiyor inşallah güzel bir savaş olur her iki taraf için :) tek isteğimiz de o zaten umarım gayet seviyeli bir savaş amacımız.Zevkli ve kaliteli bir savaş :)

Neyse sohbetinize doyum olmaz hocam iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser53623

Ziyaretçi
Turan klanı sizi tanımam da darbe34 forum nickli vatandaşa yakın oyunu bırakan 1-2 hesabınız olursa özelden yazın bana :) 3 de olur 4 de olur :))

Hadi başarılar. Buraya bakmayacağım veletler arkamızdan atıp tutmaz umarım .=)

DeletedUser

Ziyaretçi
Turan klanı sizi tanımam da darbe34 forum nickli vatandaşa yakın oyunu bırakan 1-2 hesabınız olursa özelden yazın bana :) 3 de olur 4 de olur :))

Hadi başarılar. Buraya bakmayacağım veletler arkamızdan atıp tutmaz umarım .=)

Bayram a bu kadar gareziniz neden onu anlamadım ? Biraz daha açıklayıcı olur musunuz ? W25 de oynarken w26 ya da bayram için gelmenizin geçerli bir sebebi olmalı ?

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bayram a bu kadar gareziniz neden onu anlamadım ? Biraz daha açıklayıcı olur musunuz ? W25 de oynarken w26 ya da bayram için gelmenizin geçerli bir sebebi olmalı ?

Şu sezere dua etsin özgur sabirliyim yoksa ben burda diyeceklerimi biliyorum cok cesareti varsa gelsin 24 e,yalniz gelme fakat malum anladin sen orasini :) hee ayrica özgür kimki arkasindan atip tutucam :D olm sen yediremeyince isin sövmeye gelir :) malum speedde alarminiza tek kisi yetti dimi ozgur :))

Bazen klanlari oyun yapip oynarsin ismi lego,
Biz neler gorduk ki ismi lazim degil nicki keko.

Anladin kendal sen hırrrrrr troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamun Aleyküm beyler naaber :D

bu arada Karabasana başarılar..Şans dilicektim ama ihtiyaçları yok gibi görünüyor troll