TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32587

Ziyaretçi
karabasan klanına ne olmuşya çok idalilardı turan klanına savaş açmışlardı şuan bakıyorum turan klanı yerinde duryor karbasan klanı oyuncuları deheşt klanına sıgınmışlar hiç yakışmamış karbasana sıgınmacı olarak başka klana gitmek bu arada ne kdar tanımasamda turan klanını tebrik ederim efsane karabasan klanını bu duruma düşürdükleri için.

DeletedUser631

Ziyaretçi
karabasan klanına ne olmuşya çok idalilardı turan klanına savaş açmışlardı şuan bakıyorum turan klanı yerinde duryor karbasan klanı oyuncuları deheşt klanına sıgınmışlar hiç yakışmamış karbasana sıgınmacı olarak başka klana gitmek bu arada ne kdar tanımasamda turan klanını tebrik ederim efsane karabasan klanını bu duruma düşürdükleri için.

Hocam efsane dediginiz klanin kemik kadrosu tas tamam gelmedi farkindaysaniz ayrica ben turan klanlarini tebrik ederim.Konunun bu denli devam etmesi pek beni haz etmez takdir edersiniz ki karabasan sevdalisi oldugumdan.ıkıncisi swanky kardes istedigi gibi davranabilir hakli yonlulugu var bir de.Umarim su denli konusmalar yok vurduk kirbaci gibi konusmazlarsa sevinirim.O kita dehsetin ve dehsette de en yakin dostlarimdan olan eyesblack ve nail erdaya klanimi emanet ettim ve kendileri dosgrultusunda da haberleri oldugu surece karabasan artik dehset ailesinin mensuplaridir.

Iyi oyunlar LeXaL..

JrFly

Dük
onu boşverin de şimdi turan dehsetlemi savaşcak sizofrenle mi cesetle mi yoksa atar gider yapıp noblara mı savaş açıcaklar

DeletedUser54669

Ziyaretçi
onu boşverin de şimdi turan dehsetlemi savaşcak sizofrenle mi cesetle mi yoksa atar gider yapıp noblara mı savaş açıcaklar

Bizim şizofren ve cesetle sınırımız yok. Kiminle savaşacağımıza gelince, biz herkesle savaşıyoruz. :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi

bu postundan sora sizin klana savaş açmak için forumlarında başlık açmışlar kanka öyle duydum :S

DeletedUser49135

Ziyaretçi
adamlar malum 50 klanlardı en son ayıp olmasın diye farklı isimerle devam ediyolardır :D bölgelerinde sizin gibi bi klanı neden istesinlerki başka türlü :Dd yada cinle başa çıkamıyolar zaten başka klana hiç bulaşmak istemiyolardır :DD

DeletedUser54669

Ziyaretçi
kimseyle resmi bir savaşa gerek yok, dediğim gibi biz herkesle savaşıyoruz :) bizi istemeyeni de biz hiç istemeyiz :D ayrıca k45 bizim bölgemizdir kimse sahiplenmesin :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
üstad k45 i bana ankara üzerinden tarif etsene bulamadım haritadan :Dd

DeletedUser49135

Ziyaretçi
valla üstad haritadan sizi işaretlemeye üşendim renk kalmadı size :D bakıyorum sw var aşkım klanları var ama siz yoksunuz :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
bayram benim gözlerde sorun var gözlüğümü kırdım lens almayıda unuttum sen söylesene bana :)