TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Bunu da sıkıştırayım buraya. :)

12Ldop.png

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Saygi ve Sevgi Cercevesinde savas olwun kimse haddini asmazsa sevinirim.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Saygi ve Sevgi Cercevesinde savas olwun kimse haddini asmazsa sevinirim.

saygı ve sevgi çerçevesinden çıktığımı veya haddimi aştığımı düşünmüyorum. düşmanınızla tatlı tatlı atışacak olgunlukta değilseniz anlayışla karşılayabilirim tabi. :) eğer sözlerimde hakaret vs. olduğunu düşünüyorsanız şikayet edebilirsiniz.

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Ben boyle seylere pek takilmam fakat iste burda konusacagin kadar oyun da icraatini goster de seni de bilelim swanky kardes.Burda atisacak biri ariyorsan burdan sana ekmek cikmaz hadi,sen takil kafana gore.Furkan daha kaale alma bu tür oyunculari oyununa bak,icraatini gostersin de gorelim boyunu... :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
icraatimi soruyorsan üyelerine gelen fakeleri ve saldırı raporlarını sor. hepsini geçtim ceosu olduğun klan dağılınca gel karşıma. :D
Burdan sana ekmek çıkmaz diyorsun, ekmeğime cevap verme diye emir veriyorsun, ne iş. ;)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
icraatimi soruyorsan üyelerine gelen fakeleri ve saldırı raporlarını sor. hepsini geçtim ceosu olduğun klan dağılınca gel karşıma. :D
Burdan sana ekmek çıkmaz diyorsun, ekmeğime cevap verme diye emir veriyorsun, ne iş. ;)

Senin gibi coluk cocuklarla ugrasacagima 26 puanda kalmayi tercih ederim .Soyle emin konusup yikilacagin zamandan bahsede dur sen.Attigin fakelerle ilk defa ovunen bir adam goruyorum.Tamam abisi siz buyuksunuz siz kralsiniz siz bu dunyanin favorisisiniz.Saygi da kusur etmem ama edenide hic sevmem adam olunca haber et bana.Hadi eyvallah..

Iyi forumlar...

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Yanlışın var sayın ceo. :) Ben fakelerle övünmedim, senin oyuncun sataşıp fakelerimizle dalga geçmeye kalktı. Ben de kendisine cevap verdim, o fakeleri sizin anlayamayacağınızı söyledim. Ki bunda yanlışım yok zaten anlayamıyorsunuz. :) Yani fakelerle övünen yok. Ya konuşulanları tam okumamışsın ya da okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun.

Foruma raporları koymuşsunuz, biz de eşlik edelim dedik geldik raporları koyduk. Senin oyuncun gelip buraya yorum attı, aramızda karşılıklı atışma başladı ki bana göre bu atışma gayet seviyeliydi. Kendisiyle birbirimize saygısızlık ettiğimizi düşünmüyorum. Araya salça olup saygısızlıktan bahseden ve kendi oyuncuna susmasını emreden sensin.

Ben de bir oyun için ağlayanı sevmem. Sen gözyaşlarını sildiğinde ben de sana gereken adamlığı gösteririm. Vesselam.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Sıcak sıcak 5 rapor daha! :)

D8P7Oo.png

------------------------------------------------------------------------------

LYybvZ.png

n5RObN.png

yAE0YL.png

317EXM.png

DeletedUser46998

Ziyaretçi
ya gelin bana saldırında günün savunmacısı ödülünü alayım :) lütfen lütfen:D

DeletedUser54669

Ziyaretçi
bencillik ediyorsun klan arkadaşların zor durumda :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Tebrikler hepsi çok güzel raporlar klan forumdan daha anlaşılır olmuş burası :)

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Screenshot_2.jpg

şimdilik istatistiği koyuyum yarına bomba raporlarıda koyarım

turan klanı zorluyonuz ha bu arada :))

ayrıca bana saldırın lütfen:D

bu arada köy aldık sıra sizde :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
delirttiniz beni :D pasif oyuncunun köyünü aldınız, bahane değil tabi ders oldu bize :) tebrik ederim :D fakat benim klanımdan pasif bile olsa benim haritamdan köy aldınız ya ben karabasanın karabasanı olucam :D

DeletedUser53902

Ziyaretçi
delirttiniz beni :D pasif oyuncunun köyünü aldınız, bahane değil tabi ders oldu bize :) tebrik ederim :D fakat benim klanımdan pasif bile olsa benim haritamdan köy aldınız ya ben karabasanın karabasanı olucam :D

Ahkam kes dur abisi sen :)