TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54249

Ziyaretçi
Şu sezere dua etsin özgur sabirliyim yoksa ben burda diyeceklerimi biliyorum cok cesareti varsa gelsin 24 e,yalniz gelme fakat malum anladin sen orasini :) hee ayrica özgür kimki arkasindan atip tutucam :D olm sen yediremeyince isin sövmeye gelir :) malum speedde alarminiza tek kisi yetti dimi ozgur :))

Bazen klanlari oyun yapip oynarsin ismi lego,
Biz neler gorduk ki ismi lazim degil nicki keko.

Anladin kendal sen hırrrrrr troll

ne biri speed mi dedi :D

DeletedUser54669

Ziyaretçi
KARABASAN'ın CEO'su güm! :)

mrMq2Z.png

DeletedUser631

Ziyaretçi
Tebrik ederim farkli bir hesaba gectigimi dusunemediniz :) sürpriz yapicam sana kardesim.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Farklı bi' hesaba geçmen bile düşmanın gücünü kabul edip, pes ettiğini göstermiyor mu zaten? :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eheheheh utandırıyon gülüm troll o değilde bi hesap bulamadınız ya bana bişi demiyom tt2

Bu kendalıma he alıntı yapmamışım .s

DeletedUser54249

Ziyaretçi
ya valla sövcem ha rapor haric her ... var la gidin sohbet bölümünde konuşun :D

DeletedUser53623

Ziyaretçi
Bayram a bu kadar gareziniz neden onu anlamadım ? Biraz daha açıklayıcı olur musunuz ? W25 de oynarken w26 ya da bayram için gelmenizin geçerli bir sebebi olmalı ?

Darbe34 ü muhattab almam da seni alırım :)

Evet 25 de son gaz eşkiya ile savaşıyoruz da gelirim yani :) Çünkü saygısız, karakteri bozuk ve ya oturmamış kişileri, geçmişini unutup kendini fasulyeden nimet sayanları hiç sevmem yoksa bunu rakip olarak görmüyorum da az sesini kesmek istiyorum çok bıdı bıdı ediyor gerçi köyü gitmiş bahanesi hazır

"Başka hesaptayım süprizlerim var" hep bir süprizi var zaten :D La az delikanlı ol tebrik ederim de :D

Neyse speed konusuna gelince kim kime nerde yetmiş acaba kafan iyi galiba klanın kaçıncı sıradaydı bizim ki kaçıncı sıradaydı :D

Karakter konusuna gelince profilde veletlik yaparsan hakarette duyarsın küfür de :)

Haydi şimdi çocuk parkına.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
her canlı bir gün karabasanın gücünü tadacaktır özgür lütfen

DeletedUser631

Ziyaretçi

Evet 25 de son gaz eşkiya ile savaşıyoruz da gelirim yani :) Çünkü saygısız, karakteri bozuk ve ya oturmamış kişileri, geçmişini unutup kendini fasulyeden nimet sayanları hiç sevmem yoksa bunu rakip olarak görmüyorum da az sesini kesmek istiyorum çok bıdı bıdı ediyor gerçi köyü gitmiş bahanesi hazır

"Başka hesaptayım süprizlerim var" hep bir süprizi var zaten :D La az delikanlı ol tebrik ederim de :D

Neyse speed konusuna gelince kim kime nerde yetmiş acaba kafan iyi galiba klanın kaçıncı sıradaydı bizim ki kaçıncı sıradaydı :D

Karakter konusuna gelince profilde veletlik yaparsan hakarette duyarsın küfür de :)

Oncelikle simdilik susuyorum belirli kisiler icin.Simdi soverek adam oluncaksa kulaklarini burdanda cok iyi cinlatirim yani rahat olabilirsin gel gelelim sana unsal dedigim gibi cıvık insanlarsiniz o yüzden pek bi muhabbete girmiyecegim haydi hayirli geceler w26da da oynamaktayim...

DeletedUser

Ziyaretçi

Teşekkür ederim . Köyü gitmiş olabilir , neden yada nicin köyü gittiği konusunda bilgim yok . Bayramın w26ya bakmadıgını da biliyorum cünkü benimle beraber w24 ve classic odaklı takılıyor .

Saygısızlık konusunda yada karakteri konusunda bayramı uzun zamandır tanırım . Bana yada cevremde ki kişilere saygısızlıgı olmadı , olmazda .

w25 den w26 ya gelmenizi gerek yok . Demek ki nart uykusuz bırakmıyor sizi :) w26 ya da fırsat bulabildiğinizi cıkartabiliyorum burdan .

Kısmet ise w24 ü kapattıktan sonra , sizde Allah izin verirse w25 de rakiplerinizi yenip worldu kapatmaya baslarsanız . Baska bir worldde ben bayramı dibinize kadar getiririm . O zaman hesabınız ne ise orada alıp verirsiniz , bu defteri kapatırız .

O zamana kadar sizden ricam . Bayram sizin oldugunuz yerde post harcamayacaktır . Sizde onun kendi özel sayfanızda ona post harcamayınız .

İyi günler..

DeletedUser53623

Ziyaretçi
İşte sorun da o :) artistlik yapıyor fakat sonun da hep kaybeden :) Burada sayfalar dolusu artistlik yapıp sonra köy veriyor hemde ( kusura bakmasın turan klanı küçümsemek için söylemiyorum) adı sanı belli duyulmayan klana. Bu oyun lafla yürümüyor ama nedense o hep konuşmayı tercih ediyor oyun oynamasın post kassın bence :)

Nart ile karşılıklı uyumuyoruz ya sıkıntı yok onda uykusuzluğu severim yeter ki eğlenceli olsun :) Hafta da bir op oluyor karşılıklı, düşman ne kadar güçlü ise savaş o kadar güzel olur :)

Ben bu worldden sonra oynamayı düşünmüyorum açıkcası 25 e çağırdı geldik, biz kaldık o 1 ay da dağıldı malesef o kadar da uğraşmama rağmen kurtaramadım onu ve klanını :))) Siz yine de yazın ama bakarsın oynarız :)

Kolay gelsin:)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
K45'te KARABASAN haritası gerçekten garip bir şekilde değişiyor. Aldığımız köylerden, klanını terk edip diğer klanlara sığınan (bilhassa ateşkes olduğumuz klana) karabasan üyelerinden dolayı büyük oranda kırmızı eksikliği fark ediyorum. :) Ayrıca darbe aldığında DEHŞET klanına sığınıp sonra kendi üyelerinin köylerini toplayan da cabası. :)

Şuan KARABASAN klanı savunmacı olarak yenilen klanlar arasında 1.067.000 puanla worldde birinci sırada. Bu puanın yaklaşık 3te 2sini bizimle girdikleri savaşta elde ettiler. Bir ara fakelerimizle dalga geçiyorlardı. O fakeler atılırken KARABASAN klanından (ortamızdaki köyleri dahil) tek bir köy dahi almadık, zevk için klan üyelerinin yarısından fazlasının köyünü kesip sıfırladık. Yine asker bastılar, yine kestik. Biraz kızacaklar ama kedinin fareyle oynadığı gibi oynadık. Çok zevk aldık ama gerçekten. :)

Bu savaş TURAN - DOLUNAY savaşı iken hiçbir operasyon yapmamamıza rağmen, sadece oyuncularımızın haritasındaki düşman üyelerle ilgilenmesi sonucu DOLUNAY direnemedi. Ve şuan bakıyorum Üye sayısı 5. Yenileceğini anlayan DOLUNAY savaşa KARABASAN klanını dahil etti. Biz de eyvallah dedik, biraz da kırbacı onlara vururuz dedik. :)

Şuan ki durumu değerlendirecek olursak, bu savaşın açık ara galibi TURAN ORDUSU klanlarıdır. Rakiplerimiz her ne kadar bunu kabullenemese de, forumda laf yapıp oyunda köylerini kaybetse ve hazır hesaplara konup hala iddialarını sürdürse de düşman klanda ayakta kalabildi sayabildiğimiz bir elin 5 parmağı kadar bile oyuncu yok. Onlar da daha fazla direnecek güçte değiller. Sırf birkaç günde 20'den fazla üyesini kaybeden KARABASAN klanının sonu da DOLUNAY gibi olacağa benziyor. :)

Savaş hakkında küçük bir özet geçmek istedim. :)
Vesselam.