TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok basit oldu bu savaş, Dehşete kaçmaniz iyi oldu en azından alinacak köy sayısı arttı gelişim açısından güzel oldu. Buradan ders çıkarması gereken kişiler var öyle artistlik yapmaya benzemiyor bu işler icraat yoksa konusmicaksin lakin burda icraat yokken bile artistlik yapablar önce bu konuyu sonrada klanlari terktsinler çünkü bu kadar artistlik yapip bu kadar zorlamadan savas kaybetmek her aceminin harcı değil :) Neyse iyi oyunlar herkese Dehsete de gelirsek fazla yasamazlar dünya kapatmak oyle 10 tane klan birleştirmeyle olmuyor.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Çok basit oldu bu savaş, Dehşete kaçmaniz iyi oldu en azından alinacak köy sayısı arttı gelişim açısından güzel oldu. Buradan ders çıkarması gereken kişiler var öyle artistlik yapmaya benzemiyor bu işler icraat yoksa konusmicaksin lakin burda icraat yokken bile artistlik yapablar önce bu konuyu sonrada klanlari terktsinler çünkü bu kadar artistlik yapip bu kadar zorlamadan savas kaybetmek her aceminin harcı değil :) Neyse iyi oyunlar herkese Dehsete de gelirsek fazla yasamazlar dünya kapatmak oyle 10 tane klan birleştirmeyle olmuyor.

Sende ki o özgüven nerden geliyor.Oncelikle 26.dunyanin en buyuk favorisi dehset.Ayrica seni cesaretinden oturu tebrik ediyorum cem abi bunlari gorse aksine gülüp gececektir.Ne diyeyim hayirlisi be gülüm ama sunu demeden gecmiyecegim o özgüveni varya o özgüveni burda pek belli etme bir daha yoksa klanin icin hic iyi olmaz hadi iyi forumlar.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Sende ki o özgüven nerden geliyor.Oncelikle 26.dunyanin en buyuk favorisi dehset.Ayrica seni cesaretinden oturu tebrik ediyorum cem abi bunlari gorse aksine gülüp gececektir.Ne diyeyim hayirlisi be gülüm ama sunu demeden gecmiyecegim o özgüveni varya o özgüveni burda pek belli etme bir daha yoksa klanin icin hic iyi olmaz hadi iyi forumlar.

bak ceo kardeşim sana ben cevap vereyim :D

"Tutabilecek zor gibi bu kıtada blink" bu ankara297 nin buradaki mesajı.
"zor bizim silinmemiz :)" bu da yine ankara297 nin buradaki başka bir mesajı.
ayrıca ankara297 yine bu başlıkta bana "sen bu haftasonunu görür müsün bilmem" yazalı 17 gün oldu. :)
yine ankara297 "ayrıca bence biz kıtanın favorisiyiz yeni planlarımızı görünce şaşırmayın :)" diye bir cümle kurdu bu başlıkta.

sen geldin defalarca kıta 45 in hakimiyeti karabasanda olacaktır falan filan boş lakırdı yaptın.

bir üyenizin köyünü almamıza dakikalar kala istatistiğe yansımasın diye klandan çıkardınız.
zora düşünce dehşete kaçıp kaçıp geri geldiniz, bu arada kendi klan üyelerinizin köylerini topladınız.
klan üyelerinizden bana defalarca mesaj geldi "zorla destek istiyorlar, klandan atmakla tehdit ediyorlar, forum falan hiç aktif değil sadece destek mesajları var" tarzı mesajlar aldım. ki birkaç kişiyi klana almışlığım da vardır hiçbiri de sizden bize geçtiği için pişman olmadı.
sen karabasan ceosu lexal o kadar konuştun konuştun ne birine saldırıp asker kesebildin, ne hiçbir arkadaşını destekleyebildin. akademi bile basamadan köyünü kaybettin. ondan sonra cıktın ben başka hesaptayım diyip bekleyin sürprizimi diye artistlik yaptın ki hala hangi hesaptasın bilmiyoruz, söylemeye yemiyor sanırım :)
şimdi kalan birkaç sağlam üyeniz dehşete sığındı, geçmiş karşıma dehşete yalakalık yapıyorsunuz.

her şeyi bırakalım sonuca gelelim. savaşta yenilince klanınız ateşkes teklif etti, reddettik. senin klan kurucusu olarak bundan haberin bile yok. daha sonra barış teklif ettiniz kabul etmedik. topluca dehşete kaçtınız. karabasanın 2 klanı var ve 2 klanda toplam 17 oyuncu var. bunlardan birkaçı bize geçmek istiyor biz almak istemiyoruz. gerisi de köyünü kaybedenler, oyunu bırakanlar.

şimdi paşam laflarınızı da gördük yeterince, icraatlerinizi de. TURAN klanı KARABASAN klanını kıta 45'in orta yerinde böcek gibi ezmiştir, herkes de buna şahit olmuştur. eğer bu savaşta dengeler tam tersi olsaydı, biz son köyü verene kadar savaşır, sonra da rakibimizi tebrik eder hesap sil yapar giderdik. başkalarına yalakalık yapmak, dansöz gibi kıvırmak ancak size yakışır.

son olarak laflarım seni sinirlendiriyo olabilir. (ki muhtemelen inkar edeceksin, takmadığını söyleyeceksin ama her şey gayet belli oluyor) sen buraya çıkıp boş konuştukça ben de senin damarına basmaya devam edeceğim. :)

haydi selametle. :eek:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ali kardeşim özetlemis eline koluna sağlık alim.

Ve kardeş işler öyle senin yaptığın gibi yalakalikla olmuyo biz kimseye siginmadik siginmayizda. Icraat yoksa konusmayizda ama sizdeki bu yuzssuzluk kat sayisi artmis vaziyette. Tavsiyem cin ve mucuh dehseti de yok etmetmeden kendine ve siginmaci arkadaslarina yeni bir klan ayarlaman e malum siz göçebe kuşlar gibisiniz ;)

DeletedUser45060

Ziyaretçi

en büyük favori dehşetmi :) yemek yiyodum la gülerken boğazıma kçtı güldürdün ya beni adamsın

DeletedUser

Ziyaretçi
en büyük favori dehşetmi :) yemek yiyodum la gülerken boğazıma kçtı güldürdün ya beni adamsın

Kardeş bunlar karabasana da oyle diyolardi klanlarini dagittik bunun Lexal adli koyunu de aldik sonra baska hesaba gecti simdi de dehseti diyo favori dediği 3 gun yasamiyo :D bizi burda eglendiriyo sag olsun :)

DeletedUser30037

Ziyaretçi
Cin ve mucuh Dehseti bitirmekmi(=

Hangi hayal ürünüdür bu düşünce meraklar içindeyim(=