Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Ege Güzel kardeşim. Niye medeni değilmiyiz biz eşeltiri yapamıyor muyuz? ki de bu şekilde bir yorumla girdin foruma.

Yaşça senden büyük yüzlerce kişinin ortak olarak konuştuğu bir platformda giripte bu kadar insana aynı anda tek cümle ile akıl vermeye kalkışıyor olman burdaki bu kadar insanın yanlış ama senin doğruyu söylediğine kendini inandırdığını gösterir ki bu yanlış bir davranıştır.

O yüzden bırak güzel kardeşim de insanlar olumlu veya olumsuz seviyeyi aşmadan gerekli açıklamaları yapsınlar.

Zira en son çok uzun ve güzel bir açıklamayı zaten ben yapacağım.

başıma gelen son olayları crom klanına mal etmeyerekten yorumları yapacağım ki orda gerçekten halen değer verdiğim insanlar vardır.

Eğer tartışmanın içerisinde değilsen Sağdan veya soldan herhangi bir şekilde tartışmada bulunmuyorsan o zaman konuya müdahil olmaman daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Sevgilerimle!!!

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Sana hiç hayran değilim Mikail :D

Muhtemelen hayranlığına ihtiyaç duyacağım şahsiyetler arasında hiç bir zaman yer almamış olmandan kaynaklanıyor bu.

Senin lafın geçtiğinde bundan sonra çok sevdiğim bir şey aklıma gelecek benim..

Bukalemon.

DeletedUser

Ziyaretçi
destroyerm seni tanımıyorum ama bu eleman w12de senin klanındaydı fenaydı sanırım burda fena lafı geçince sanki canına değiliyrmş gibi fenayı savunuyordu bu sefer crom klanında cromu savunuyor.
her dünyada o uysal hani boğazına tasma geçiripte evcil olan hayvanı çağrıştırıyor bana.
şimdide sana laf söylüyor itaatsizlik böyle bişey sanırım

egehema.

Okçu
Alt tarafı tartışma çıkarmayın boşuna dedik he.Saygısızlığa kadar gitti olay.

Burda yazmamın nedeni oyuncu seviyelerinden bahsetmen.Burası genel bir forum.İster oyunu 1 senedir ister 7 senedir oynayan adam yazıp yorumda bulunabilir.İnsanları kışkırtıcak mesaj atmana gerek yok.

Kimseyede saygısızlık veya bir yanlış yaptığımı sanmıyorum.

natkarat

Okçu
Sen so-so Deniz misin? Eğer o kişi isen yerin burası değil Yorum yapacak seviyenin o kadar altında bir oyuncusun ki (oyuncu lafın gelişi)

Asıl senin yerin burası değil. sen git profilinde bol bol muhabbet et. Ben merak ediyorum bu oyunda profilinde herkes hakkında destan yazmaktan usanacak mısın ? Tamam bunları geçiyorum. Fakat senin gibi hileli hurdalı oynamıyoruz malum. Farkettim de herkesin seninle alıp veremediği var. Kendine aynada bak sonra bana neden böyle davranıyor diye bir düşün bakalım. Ben senin kadar alçalmadım merak etme. :) Senin bu taktik dediğin çakallıklarla(...!) dolu oyun hayatında bir bakmışsın dostun yok. Profilinde afişe ettiğin kişilerinde yaşanan olayların yüzde birini bile göstermediğine eminim. :)

Bu arada tüm hareketlerinin ortak noktasını buldum. Hangi worldde yeniliyorsan o zaman sataşmaya başlıyorsun. Senin oyunculukda çok kıyak harbiden. :D

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Muhtemelen hayranlığına ihtiyaç duyacağım şahsiyetler arasında hiç bir zaman yer almamış olmandan kaynaklanıyor bu.

Senin lafın geçtiğinde bundan sonra çok sevdiğim bir şey aklıma gelecek benim..

Bukalemon.

Sen ne kadar dönek bi adamsın len:) köylerini kaybettin ki olacagıda buydu çatacak adam bi benimi buldun? Haklıyken saçma sapan bi tepki verip haksız duruma düştün kendi kendine yol verdin klandan. He sanada destek verdiğim için çok pardon tt1

DeletedUser12046

Ziyaretçi
destroyerm seni tanımıyorum ama bu eleman w12de senin klanındaydı fenaydı sanırım burda fena lafı geçince sanki canına değiliyrmş gibi fenayı savunuyordu bu sefer crom klanında cromu savunuyor.
her dünyada o uysal hani boğazına tasma geçiripte evcil olan hayvanı çağrıştırıyor bana.

Kuyruğuna fena bastım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w14te gider kendini bi başka klana yamar ondan sonra burda croma laf söyler :)
bu evcil arkadaşa w14te ev arıyoruz arkadaşlar. 1 sene boyunca yuvasına itaatsizlik yapmaz koş dedin mi koşar tut dedin mi tutar

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Ağzı olan konuşuyor lafı çok doğru. ilkokul 5.ci sınıfı bitirmiş 29 harfi bilipte cümle içerisinde kullanabilen. ayrıca 1 sene gibi bir süre bilgisayar kullanabilen kişi bir de tuşları seçebildiği takdirde gelipte burda çok da güzel yazı yazabiliyor.

sürekli olarak birileri ile sorunlar yaşıyor olmamın nedeni sizler kadar iyi bir şekilde yapıyor olduğum dalavere ve üçkağıtları saklayamıyor olmamdandır. Ben direkt olarak sivri konuşur,direk olarak ahkam keser ve direk ne yapmak istiyorsam onu karşımdakine söylerim. Bundan dolayı da her zaman bir çok kişi tarafından sevilmiyorum gibi bir görünüm ortaya çıktı.

klansavasları tarihinden beri bu oyunda edindiğim dostluklar ve bunların reele yansıması aslında benim sevilmeyen birisi olduğum düşüncesini gereğinden fazla yalanlıyor zaten.

İstanbulda tek yaşayan birisiyim ancak 2 günde bir mutlaka evimde klanımdan veya oyundan 4-5 arkadaş mutlaka olur bunun yanı sıra her buluşmada nerdeyse çağrılan kişi olmuşumdur ki klanlar oyununda her dünyada istisnasız insanları bir araya getirip de oturup sohbet eden etkinlikler yapan ve kaynaştıran kişi de yine ben olmuşumdur.

w9 da yenildin diyen şahsiyetin kalıntılarını bile bulmak imkansız nerdeyse.

1 haftada bana verilen hesabına 600 k puan ekledim ve geldin emeğe vs.. saygın olmadan hesabı geri aldın ve sonra ne oldu bütün köylerini kaybettin topladık tüm köylerini. neden kurtaramadın yokmuydu yalanlarına inanacak kimse.

Benim normalde ağzıma almayacağım hakaretler senin adını duyan kişi tarafından direk olarak senin hakkında söz olarak dışarı çıkıveriyor.

Dost olduklarının arkasından iş çevirip ceza almalarını sağlayan gölgemizde güçlenipte oyun oynama şansı yakalayan bir insanın gelip de burda son bir umut acaba Mikaili sevmeyen kişileri inandırabilirmiyim şeklinde bir düşünce ile hakkımda asılsız söylemlerde bulunması şaşırtıcı gerçekten.

Ha ayrıca sen profilinde bir şeyde yazsan ulaşabileceğin kişi sayısı onlarca ise ben yazdığımda yüzlercedir.

Saolsun profil yazımdan sonra oyuna başladığımızdan beri hatta 1 yıla yakındır hiç konuşmadığım arkadaşlarım bile bana mesaj atıp geçmiş olsun dileklerini bildirdiler.

Aramızdaki fark bu diyeceğim ama aynı kategoride yargılanmamız bile beni aşağılar sadece!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanda kasarsa farkını gösterecek arkadaşımız çok:)

Yönetimi iyi olmayan her klan parçalanır yada dağılır..

Bunlar klan tanıtımında konuşulcak şeyler. Burada raporlar hakkında konuşalım:)

Teşekkürler:) Bugün biraz rapor koyayım..

İyi güzelde bizim konudan neden yayınlıyorsunuz:)

w12 savaş raporlarında fenanın kesim başlığını bile bu açmış.
aynı görevi burda yürütüyor evcil arkadaşımız.

yukardada gene burdaki ve savaş raporlarındaki tarzıyla klanını savunuyor tıpkı fenadaki gibi.

hey yavrum heeyy...

DeletedUser2091

Ziyaretçi

Estağfurullah bu oyunda herhangi bir kişi tarafından itaat edilecek kimse yoktur.

Zıpır nickli arkadaş Nusretin şahsiyeti ile ilgili bir problemim de yoktur benim.

Bazı anlar olurki insanların arkadaşları,dostları ve sevdikleriyle koptukları anlardır onlar.

Sanırım kısa süre içerisinde almış olduğum bir yanıtla da zıpır arkadaşımızla koptuğum anı yaşadım.

Centuriona hayranlığı uydurmuş olduğum bir safsata değildir bunun ayıp bir tarafı da yoktur. Ben de mesela akilsiz bas mamiye hayranımdır gizli değil ama açıktan :)

Şahsına bir şey diyemiyorum zira kendisini çok fazla reel anlamda tanımıyorum.

Evet fena klanındaydı ancak son söylemi ilginç geldi benim kuyruğuma basmış böyle bir şey gerçekten oldu mu???

Ben dün gece arkadaşımın ricasına vermiş olduğu yanıttan ötürü kendisine kızgınım ve o yüzden bağları kopardım.

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Alt tarafı tartışma çıkarmayın boşuna dedik he.Saygısızlığa kadar gitti olay.

Burda yazmamın nedeni oyuncu seviyelerinden bahsetmen.Burası genel bir forum.İster oyunu 1 senedir ister 7 senedir oynayan adam yazıp yorumda bulunabilir.İnsanları kışkırtıcak mesaj atmana gerek yok.

Kimseyede saygısızlık veya bir yanlış yaptığımı sanmıyorum.

Sanırım sevgiler değilde ya da genel bir açıklama değilde daha farklı bir yorum yapsaydım burda küfür bile edebilirdin.

neden sinirleniyorsun ki sen???

genel bir açıklama yaptım saygısızlık yapıyorsun demedim ama yapabilrisin dedim uyarı yaptım. bu kadar saldırı modunda olmayın gerçekten çok gereksiz.

DeletedUser1635

Ziyaretçi
klansavaslari.net w1 de oynarken şöle derdim
oyunu bilen ve online süresi yüksek olan herkez ilk 20 ye girer.
oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek herkez ilk 5 e girer
oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan herkez 1. olabilir diyordum

klansavasları w8 de dedimki

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek herkez ilk 20 ye girer

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan herkez ilk 5 e girer

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan ve yardımcı program kullanan herkez 1. olabilir dedim

klanlar.org w13 te diyorumki

oyunda çevresi olan boş yada oyunu bırakan insanların köylerini topluyan ilk 20 ye girer
oyunda çevresi olan boş yada oyunu bırakan insanların köylerini topluyan ve yardımcı program kullanan herkez ilk 5 e girer

1. kimmi olur kim olursa olsun helal olsun hala banlanmamıs :)

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Sen ne kadar dönek bi adamsın len:) köylerini kaybettin ki olacagıda buydu çatacak adam bi benimi buldun? Haklıyken saçma sapan bi tepki verip haksız duruma düştün kendi kendine yol verdin klandan. He sanada destek verdiğim için çok pardon tt1

Dönek lafı ağır olmuş biraz Nusret. Kendini tabir edeceğin zati ve subuti sıfatlarını daha sonra yazılı bir metin halinde özelden iletirsin bana.

burda benden bahsederken kendini niteler sıfatlar kullanmana çok da gerek yok.

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Estağfurullah bu oyunda herhangi bir kişi tarafından itaat edilecek kimse yoktur.

Zıpır nickli arkadaş Nusretin şahsiyeti ile ilgili bir problemim de yoktur benim.

Bazı anlar olurki insanların arkadaşları,dostları ve sevdikleriyle koptukları anlardır onlar.

Sanırım kısa süre içerisinde almış olduğum bir yanıtla da zıpır arkadaşımızla koptuğum anı yaşadım.

Centuriona hayranlığı uydurmuş olduğum bir safsata değildir bunun ayıp bir tarafı da yoktur. Ben de mesela akilsiz bas mamiye hayranımdır gizli değil ama açıktan :)

Şahsına bir şey diyemiyorum zira kendisini çok fazla reel anlamda tanımıyorum.

Evet fena klanındaydı ancak son söylemi ilginç geldi benim kuyruğuma basmış böyle bir şey gerçekten oldu mu???

Ben dün gece arkadaşımın ricasına vermiş olduğu yanıttan ötürü kendisine kızgınım ve o yüzden bağları kopardım.

Mikail sana demedim onu üstteki şahsiyetsize dedim.

Bakıcılığını yapan adam bana msj atıor mis kesermisin die. kimden gelior mis diyorum. bizim klanın adamının adını yazıyor. Bizim klandan saldırı çıkaran adamın misinimi keseyim diyorum. Arkadaş listesinde sen on. dun bakmadan yazdım kusura bakma diyor bende gülücük koyuyorum. Bundan dolayı bana küstün he:) Mikail köy kaybetmen çok zoruna gitmiş gereksiz yere tavır koyuyorsun..

DeletedUser2091

Ziyaretçi
klansavaslari.net w1 de oynarken şöle derdim
oyunu bilen ve online süresi yüksek olan herkez ilk 20 ye girer.
oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek herkez ilk 5 e girer
oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan herkez 1. olabilir diyordum

klansavasları w8 de dedimki

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek herkez ilk 20 ye girer

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan herkez ilk 5 e girer

oyunu iyi oynuyan online süresi yüksek ballı olan ve yardımcı program kullanan herkez 1. olabilir dedim

klanlar.org w13 te diyorumki

oyunda çevresi olan boş yada oyunu bırakan insanların köylerini topluyan ilk 20 ye girer
oyunda çevresi olan boş yada oyunu bırakan insanların köylerini topluyan ve yardımcı program kullanan herkez ilk 5 e girer

1. kimmi olur kim olursa olsun helal olsun hala banlanmamıs :)

Ben bu yoruma şapka çıkaryorum resmen.. Eyvallah hocam

egehema.

Okçu
Sanırım sevgiler değilde ya da genel bir açıklama değilde daha farklı bir yorum yapsaydım burda küfür bile edebilirdin.

neden sinirleniyorsun ki sen???

genel bir açıklama yaptım saygısızlık yapıyorsun demedim ama yapabilrisin dedim uyarı yaptım. bu kadar saldırı modunda olmayın gerçekten çok gereksiz.

Canım arkadaşım sinirlenmedim sadece tartışmayın yazdım ama bunu yazmam bile tartışma çıkardı ohmy

DeletedUser

Ziyaretçi
sazan daha aynı dünyada oynamadık kuyruguna bastımmı diyo.
ben forumda senin yaptığın dalaverelere bakarak yaptığın evcil hareketlere dayanarak konuşuyorum.
her evin senin gibi evcil uysal söz dinleyen savunan birine ihtiyacı vardır.
crom şanslı o yönden w14te piyango kime vurursa artık

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Mikail sana demedim onu üstteki şahsiyetsize dedim.

Bakıcılığını yapan adam bana msj atıor mis kesermisin die. kimden gelior mis diyorum. bizim klanın adamının adını yazıyor. Bizim klandan saldırı çıkaran adamın misinimi keseyim diyorum. Arkadaş listesinde sen on. dun bakmadan yazdım kusura bakma diyor bende gülücük koyuyorum. Bundan dolayı bana küstün he:) Mikail köy kaybetmen çok zoruna gitmiş gereksiz yere tavır koyuyorsun..

Sence bu oyunda gerçekten köy kaybetmenin zoruma gideceğini mi düşünüyorsun. Neyseki iyi tanıyanlar bilir ki ben çok defa köy kaybettim.

w1 de tek köyle kaldım yine ilk 100 e girdim

Eski klansavaslarında tek köyle kaldım speedde ilk 100 de bitirdim.

w3 de 18 köy kaybettim yine fazlası ile aldım köyleri.

Köy kaybetmek asla ama asla zoruma gitmedi.

Şahsıyetli bir oyuncu olaya at gözlüğü ile bakmaz genel olarak bakar.

Nasıl mı. ortada yanlış bir şey var ise o yanlışın karşısında durur yanında değil. Sadece birilerine yaranmak için ya da elinde bulunan köyleri kaybetmemek için veya sıralamada iyi durumda olan bir klanla yoluna devam etmek pahasına arkadaşını hiçe saymak için yanlışın yanında durmaz.

Benim zoruma giden nokta bu. zombideccal mert ben bunu da çok severim. o da beni çok sever. her zaman da reelde yanında olurum. Ama oyun babında yanlışın yanında oldukça yanında da olmam yanımda da olamaz.

Benim zoruma giden kaybettiğim köyler değildi.

Yaklaşık 20 gündür köy alımı yapmıyorum ve mis depolamışım raporlardan da göreceğin gibi artı o elemanla yazışmamızdan da göreceğin gibi Crom klanına saldırmam demişim ve sldırmadımda. buraya birlikte geldiğim insanlardan ayrılınca oyundan soğudum köy bile almadım????

Sence kaybettiklerim zoruma mı gitti.

Zoruma giden başka serverlarda çok iyi oyuncu olduklarını söyleyen şahsiyetlerin arkadaş listesinden online olmadığımı görüpte benim köylerime saldırıp köylerimi almaları olmuştur.

Bu oyunda ben kendimi çok iyi savunma yapan ilk 5 oyuncudan birisi olarak rahatlıkla gösterebilirim. Defalarca kez forumlarda arasına girdiğim mislerin resimlerinide çektim koydum. dün hesabı açtığımda 4 saat vardı saldırılara ve hesabı kapatıp çıktım sinirimden.

Benim zoruma giden yapılan bu karaktersizliğe Dost dediğim insanların hiç bir tepki koymaması ve özellikle de oyundaki menfaatlerine ters düştüğü için dostlarının menfaatlerini hiçe saymalarıdır.

Umarım açıklayıcı olmuştur.