Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Sence bu oyunda gerçekten köy kaybetmenin zoruma gideceğini mi düşünüyorsun. Neyseki iyi tanıyanlar bilir ki ben çok defa köy kaybettim.

w1 de tek köyle kaldım yine ilk 100 e girdim

Eski klansavaslarında tek köyle kaldım speedde ilk 100 de bitirdim.

w3 de 18 köy kaybettim yine fazlası ile aldım köyleri.

Köy kaybetmek asla ama asla zoruma gitmedi.

Şahsıyetli bir oyuncu olaya at gözlüğü ile bakmaz genel olarak bakar.

Nasıl mı. ortada yanlış bir şey var ise o yanlışın karşısında durur yanında değil. Sadece birilerine yaranmak için ya da elinde bulunan köyleri kaybetmemek için veya sıralamada iyi durumda olan bir klanla yoluna devam etmek pahasına arkadaşını hiçe saymak için yanlışın yanında durmaz.

Benim zoruma giden nokta bu. zombideccal mert ben bunu da çok severim. o da beni çok sever. her zaman da reelde yanında olurum. Ama oyun babında yanlışın yanında oldukça yanında da olmam yanımda da olamaz.

Benim zoruma giden kaybettiğim köyler değildi.

Yaklaşık 20 gündür köy alımı yapmıyorum ve mis depolamışım raporlardan da göreceğin gibi artı o elemanla yazışmamızdan da göreceğin gibi Crom klanına saldırmam demişim ve sldırmadımda. buraya birlikte geldiğim insanlardan ayrılınca oyundan soğudum köy bile almadım????

Sence kaybettiklerim zoruma mı gitti.

Zoruma giden başka serverlarda çok iyi oyuncu olduklarını söyleyen şahsiyetlerin arkadaş listesinden online olmadığımı görüpte benim köylerime saldırıp köylerimi almaları olmuştur.

Bu oyunda ben kendimi çok iyi savunma yapan ilk 5 oyuncudan birisi olarak rahatlıkla gösterebilirim. Defalarca kez forumlarda arasına girdiğim mislerin resimlerinide çektim koydum. dün hesabı açtığımda 4 saat vardı saldırılara ve hesabı kapatıp çıktım sinirimden.

Benim zoruma giden yapılan bu karaktersizliğe Dost dediğim insanların hiç bir tepki koymaması ve özellikle de oyundaki menfaatlerine ters düştüğü için dostlarının menfaatlerini hiçe saymalarıdır.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

senin hatan haklı iken nasıl tepki vereceğini bilmemen. En küçük şeyde klanı bırakıp gidiyorsunuz bizide peşinizde götürüyorsunuz.
sen çıktıgında arkandan gelmedikmi. yanlış oldugunu bile bile geldim. forumdada yazdım haklı iken haksız duruma düşürür bu davranış. Klan içinde problemi çözmeye çalışalım çözemezsek dönmemek üzere çıkarız dedim. Ee noldu yanlış oldugunu bildiğimiz için hepimiz geri döndük sen gururundan geri dönemedin. o adamlar zaten yaşanan olaydan dolayı seni sevmyordu sana bileniyordu canları saldırmak isteyince saldırdılar. Ne bekliyordun orda cromun göbeğinde 5-6 köyle oyunmu oynucaktın. zaten olacagı buydu...

Ayrıca:

Bu dünyaya hiç bi dünyaya asılmadıgım kadar asılıyorum demiştin. Oynamayı çok istiyordun. 100 lerce köy kaybet bu kadar azimli olduktan sonra 1 köy bile dokunur sana

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

natkarat

Okçu

w9 da yenildin diyen şahsiyetin kalıntılarını bile bulmak imkansız nerdeyse.

1 haftada bana verilen hesabına 600 k puan ekledim ve geldin emeğe vs.. saygın olmadan hesabı geri aldın ve sonra ne oldu bütün köylerini kaybettin topladık tüm köylerini. neden kurtaramadın yokmuydu yalanlarına inanacak kimse.

Benim normalde ağzıma almayacağım hakaretler senin adını duyan kişi tarafından direk olarak senin hakkında söz olarak dışarı çıkıveriyor.

Dost olduklarının arkasından iş çevirip ceza almalarını sağlayan gölgemizde güçlenipte oyun oynama şansı yakalayan bir insanın gelip de burda son bir umut acaba Mikaili sevmeyen kişileri inandırabilirmiyim şeklinde bir düşünce ile hakkımda asılsız söylemlerde bulunması şaşırtıcı gerçekten.

Ha ayrıca sen profilinde bir şeyde yazsan ulaşabileceğin kişi sayısı onlarca ise ben yazdığımda yüzlercedir.

Saolsun profil yazımdan sonra oyuna başladığımızdan beri hatta 1 yıla yakındır hiç konuşmadığım arkadaşlarım bile bana mesaj atıp geçmiş olsun dileklerini bildirdiler.

Aramızdaki fark bu diyeceğim ama aynı kategoride yargılanmamız bile beni aşağılar sadece!!!

Senin öncelikle kişilik karmaşası yaşadığının farkındayım, mezun olunca ilk sana bakacağım. Şimdi gelelim konuya.

w9'da reelimden dolayı oyunu bırakma kararı aldığımdan ötürü hesabımı sile aldım. Belirtmek isterim herhangi saldırının yanı sıra saldırı alabileceğim ortam dahi mevcut değildi. Sonrasında Ahikan beni arayarak silmemin yerine hesabı devretmemin daha uygun olacağını belirtti. bunun üzerine hesabın kendi klan üyelerimin zorda kalmayacak ve oyunda sevmediğim, atıştığım kişilere verilmemesini belirtmemin yanı sıra bu tarz durumda hesabı alıp tekrar sileceğimi belirttim. Kendisi tabii ki böyle olacak deyip hesabı aldı.(senin ismin de geçti merak etme.) Bunun üzerine devrettim. Sonra arkadaşlarımdan gelen mesaj üzerine oyundan inceledikten sonra birisine sorarak tasdik etmemle birlikte sen olduğunu anlayınca hesabı geri alıyorum ve bu haberi veren kişiye aynen şifreyle birlikte mesaj atarak oyundan çıkış yapıyorum. Oynama imkanım sınavlarımdan dolayı mümkün değildi.(sende gayet iyi biliyorsun.) Ayrıca o kadar laf söylemene, tavırlarına rağmen benim hesabı almakta ısrarcı olmanın yanı sıra konumundan dolayı arkadaşlarıma zarar verme amacını anlayabiliyorum. Gölgemizde güçlenip derken hiç mi Allah'dan korkmadın şaşırdım doğrusu. Bu oyunda kendini bir şey sanan nadir kişi(?)lerdensin. Kapak gibi çok klan olma amacın başarız oldu ve bunu başaran kapaka karşı herkesi harekete geçirerek pakt yaptırdın. Sonra baktınız kapak size çok ağır saldırı altında tutuyor kapakla ve şamanla görüşerek diplomasiyi 180 derece tersine çevirmeye çalışıyorsun. Bununla kalmayıp diplomasinde müttefikin olan bir klana karşı canım cicimken gizli forumunuzda savaş planları yapmanız da oldukça şaşırtıcı. Hatta önce şamanı bitirelim sonra bunlara geçeriz gibi laflarınızı aynen hatırlıyorum.(Bu arada forumunuzu okuyorum gibi anlam çıkarma hemen. Sizin gizlinizi gören biri iletti ismini şimdi vermeyim.:)) Bu yaptıklarının bir kısımı. Ayrıca profilden insanlara mesaj verme amacı hiç gütmedim. Facebook gibi paylaşım sitelerinde bunu başarabiliyorum. Senin gibi hayattaki tek ortamım klanlar.org değil. Kategori ile ilgilide hafiften dokundurmuşsun. Seni tanıyan çok iyi tanıyor. Diğerleride tanıdığını zannediyor merak etme. Umarım seni en kısa zamanda çözümlerler.

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Sana gülüyorum Sadece fazla ders çalışmaktan olmuş olsa gerek bütün bunlar.

Şu kadarını söyliyeyim sana ben:D oyunda olduğum süre içerisinde sen bizim arkamızdan işler çevirinceye dek kapak paktına karşı üstünlüğümüz ortadaydı. bizden ehsap çalınmasına rağmen yine üstün durumdaydık.

ayrıca monemaryaq hesabı da son oyun zamanlarımdı. tek başıma destek almadan bütük kapak saldırılarını kestim. hesap arşivi de duruyor o günde fztalicetinkaya olmakla beraber tam 5 farklı oyuncudan 7 köy aldım:D Evet bizi eziyorlardı.

Arada bir girip w9 a bak Nirvana oyuncuları nerde diye. ve senin oyuncuların nerde ona göre konuş lütfen.

Asla içimde kin besleyen birisi olmadım.

yine iyisin Deniz. Senin yazılarına cevap vererekten mezun olacağın ana dek değerini bir kere daha arttırdım..

Ayrıca zıpıra gelirsek oyun için gururundan ödün verecek kadar geniş bir insan değilim ben!!!

natkarat

Okçu
Sana gülüyorum Sadece fazla ders çalışmaktan olmuş olsa gerek bütün bunlar.

Şu kadarını söyliyeyim sana ben:D oyunda olduğum süre içerisinde sen bizim arkamızdan işler çevirinceye dek kapak paktına karşı üstünlüğümüz ortadaydı. bizden ehsap çalınmasına rağmen yine üstün durumdaydık.

ayrıca monemaryaq hesabı da son oyun zamanlarımdı. tek başıma destek almadan bütük kapak saldırılarını kestim. hesap arşivi de duruyor o günde fztalicetinkaya olmakla beraber tam 5 farklı oyuncudan 7 köy aldım:D Evet bizi eziyorlardı.

Arada bir girip w9 a bak Nirvana oyuncuları nerde diye. ve senin oyuncuların nerde ona göre konuş lütfen.

Asla içimde kin besleyen birisi olmadım.

yine iyisin Deniz. Senin yazılarına cevap vererekten mezun olacağın ana dek değerini bir kere daha arttırdım..

Ayrıca zıpıra gelirsek oyun için gururundan ödün verecek kadar geniş bir insan değilim ben!!!

Ya sen nasıl bir dünyada yaşadığını sanıyorsun anlamadım. Öncelikle klanlar.org oyunu yada forumu sadece oyundan ibaret. Sen bunu o kadar ciddiye alıyorsun ki cevap vererek insanların değerini artırdığını düşünüyorsun, yazık..:) Oyuncular hakkında laf söylemişsin. Oynayanlar iletişimim devam ediyor hiç merak etme. w9'dakilerden bir çoğu bıraktı. Haklısın onları oyunda göremiyoruz ama reel iletişimimiz aynen devam ediyor merak etme. Birde ders çalışmanın yan etkisi doğruları yazmamsa iyi bir yan etki bırakmış.

Edit=Bu arada kapakta karşı üstünlükten bahsetmişsin. Biz sınır olmamamıza rağmen sizden daha çok köy almıştık ve sizin sayı gülünecek düzeydeydi. Çok hayal görüyorsun. :) Kapak üyesi yazılanları okuyup cevap verirse doğrulayacaktır. :D

Son düzenleme:

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm çok beğendiğim bir yazı :)

Bir Hasta Profili..

Bu sanal oyun bizleri öyle değişik insan tiplemeleriyle karşılaştırıyor ki, sırf bu tip insanları tanımak için bile bu oyunu oynadığıma memnunum..

Mesela ismi lazım değil biri çıkmış benden bahsetmiş...

Tanımaz beni, hayatta kapladığı küçük alan, bir şey olamamanın acısı, beş para etmez yüreği, terbiyesizliği ve saygısızlığı had safhada, sadece bir oyunda başarılı olduğu için, başkalarına dil uzatmaya kalkan bir zavallı, egolarını tatmin ediyor…
Bu tipler, güvenilmez, çıkarcı, en ufak menfaatleri için adam satan ve toplumda hor görülen, bu yüzden büyük bir eziklik yaşayan, bunun hıncıylada insanlara saygısızca saldırıp yaşadığı toplumdan intikam almak isteyen tiplerdir... Hergün 3.sayfa haberlerinde okuduğumuz gasp, cinayet, tecavüz, sapıklık vs gibi haberlerin baş aktörleride bu tiplerdir... Bi bunalım anlarında içlerindeki intikam duygusu, bilinçlerini ve gözlerini köreltip şuursuzca suç makinesi haline gelirler...

Bunların yardıma ihtiyaçları vardır... Çünkü doğru düşünemezler, her an her türlü dengesizliklerine şahit olabileceğiniz bu insanlara " hasta" gözüyle bakın ve onları suçlamayın... Çünkü onlar zavallıdır...

Eğer klandan adam atıp köylerini almak,
Müttefik klan için oyuncunun üstünü çizmek,
Arkadaş listesinde olup, sürekli muhabbet edip, saldırmayacağım dendiği halde ansızın saldırıp köyleri almak..

Bunlar etikse, bana göre normal tartışmanın manası yok. Uzatmayın konuyu olsun bitsin.
Eğer etik değilse bunları savunmasını yapın. Başka dünyalarda dıdısının dıdısını değil..

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer klandan adam atıp köylerini almak,
Müttefik klan için oyuncunun üstünü çizmek,
Arkadaş listesinde olup, sürekli muhabbet edip, saldırmayacağım dendiği halde ansızın saldırıp köyleri almak..

Bunlar etikse, bana göre normal tartışmanın manası yok. Uzatmayın konuyu olsun bitsin.
Eğer etik değilse bunları savunmasını yapın. Başka dünyalarda dıdısının dıdısını değil..

1-) Mikail klan dışı kalmayı kendisi seçti, ettiği hakaretler vs. buraya bi 100 kişi daha çıkabilir doğrulayacak,
2-) Müttefik klan dediğiniz crom klanları ise, onlar müttefikten sayılmaz,
3-) Burada ismini veremeyeceğim kişilere crom klanlarına karşı saldırı isteği ve planlarıyla gitmiştir,
4-) Arkadaş listemde dediği adam ile skypedaydım ben o gece, mikailin yeşili yandığında çıkartıldı misler,

o gece mikailin profilinde ve köy isimlerinde gördüğümüz aşşağılık ifadeler cabası, bakan duyan bilir, duymayana açıklayacak halim yok, kimsenin şerefine ve değerlerine hakaret edemezsin.

@AlbDruck

Cevap yazma zahmetinde bulunduğun için sağolasın. Fakat o ilk iki madde Miko'nun değil bizlerin başına İtalya'da gelmişti. Burada da yanı şeyler olmaya başlayınca genetik bir özellik olduğunu düşünmeye başladık ve yazma gereği duyduk.

DeletedUser

Ziyaretçi
italya serverında çok kısa dönem bulundum, olayları çok duydum kime inanacağımı şaşırdım artık, orasını bilemem , ben üstüme düşen açıklamayı yaptım, o genetik özelliği bana da yapıştırıyorsan eğer, w12 de pusulada yönetici hesap başındaydım, size de bulaşmıştır pis bi özelliktir haberiniz ola :)

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Oyhh oyhh anlamıyorum hiçbirinizi :)
Neden bunları yaşadığınızı anlamıyorum ( Karakterlerinizi değiştiriyorsunuz bir oyun için)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
italya serverında çok kısa dönem bulundum, olayları çok duydum kime inanacağımı şaşırdım artık, orasını bilemem , ben üstüme düşen açıklamayı yaptım, o genetik özelliği bana da yapıştırıyorsan eğer, w12 de pusulada yönetici hesap başındaydım, size de bulaşmıştır pis bi özelliktir haberiniz ola :)

W12de Pusula klanını kuran kim çıksın ortaya. İsim hakkı bende pusulanın kafanıza göre klan kurmayın la :p

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya 11. kısa dönem crespo hesabındaydım, yıldırımın ricasıyla geçtim, bana haber verilmeden başkasına aktarıldı hesap, doğrumudur yıldırım?

DeletedUser2758

Ziyaretçi
crespo hesabı o dönem ortalık malı olmuştur doğruluk payı var ama gerçek şu ki hesabı hiç takip edemedim o vakitten bugüne değin

DeletedUser

Ziyaretçi
crespo hesabı o dönem ortalık malı olmuştur doğruluk payı var ama gerçek şu ki hesabı hiç takip edemedim o vakitten bugüne değin

benden almamı isteyen sendin, ortalık malı oldu sende kalsın demedin :) kendinin olan hesabın başkasına verilmesi nasıl bir iş , hani benim kendi hesabım vardı daha iyi durumda, sildim geçtim crespoya, kastım kastım bikaç zaman sonra giremedim :) :) neyse önemli değil yukarıda arkadaşlar ciddiye almadığı için söyledim bunları, bir problemimiz yok benden yana , iyi oyunlar :)

natkarat

Okçu
o gece mikailin profilinde ve köy isimlerinde gördüğümüz aşşağılık ifadeler cabası, bakan duyan bilir, duymayana açıklayacak halim yok, kimsenin şerefine ve değerlerine hakaret edemezsin.

Kesinlikle katılıyorum. Bunu sürekli olarak yapmaktadır. Kendisini ne kadar seviyeli sanıyorda başkalarının seviyesine düşmeyim diyebiliyor anlamıyorum zaten. :) Bu arada bu kadar çok atıp tutma. Burnunun ucunu görmeye başladım Mikail abi(?). :D

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Konu ordan oraya ne güzel değişmiş..sürükleyici roman gibi :)

DeletedUser2091

Ziyaretçi
1-) Mikail klan dışı kalmayı kendisi seçti, ettiği hakaretler vs. buraya bi 100 kişi daha çıkabilir doğrulayacak,
2-) Müttefik klan dediğiniz crom klanları ise, onlar müttefikten sayılmaz,
3-) Burada ismini veremeyeceğim kişilere crom klanlarına karşı saldırı isteği ve planlarıyla gitmiştir,
4-) Arkadaş listemde dediği adam ile skypedaydım ben o gece, mikailin yeşili yandığında çıkartıldı misler,

nasıl uydurma bir yazıdır bu. nasıl bir yalandır.

Ben Allantan şahitlerim var. O gece beyoğlunda islambeyin mekanında eyesblack-neext-islmabye-rohan atlıları oturuyorduk.. bana telefon geldi köyümün gittiği söylendi:D

Neden kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun sen. neden dürüst değilsin. Köy isimleri ile hakaret edilmiş diyorsun ben profilime de yazdım o karakterde oyuncular insanların emekleri çalan kişiler. İki yüzlü mahlukatlar inan onlardan daha fazlasını hak ediyorlardı. Ben oyunda iken arkadaş lsitesinden silipte ondan sonra neden böyle bir şey yapmaya cesaret edemediler.

korkaklığınızı laf salatası yaparak ört pas etmeye çalışmanız boşuna verdiğiniz bir çabadır.