Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Çok doğru bir paylaşım olmuş. Mikail abinin okumasını şiddetle tavsiye ediyorum. :)

kesinlikle seni daha iyi tanıyabilmek adına sürekli okuyor tekrar tekrar okuyorum. ve yazdıklarımdan dolayı da özür diliyorum nerden bilebilirdim ki bu kadar bozuk bir ruh halinin olduğunu :D

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Kesinlikle katılıyorum. Bunu sürekli olarak yapmaktadır. Kendisini ne kadar seviyeli sanıyorda başkalarının seviyesine düşmeyim diyebiliyor anlamıyorum zaten. :) Bu arada bu kadar çok atıp tutma. Burnunun ucunu görmeye başladım Mikail abi(?). :D

burnumun ucunu görebiliyorsan sen çok şeyi öncesinden zaten görmüşsündür demektir.:D

ben inkar etmiyorum köy isimlerinde de profilimde de gayet sert ifadeler kullandım. hak edene yine kullanırım.

Ama dediğim gibi Deniz nasıl oynadığını ne olduğunu çok ama çok iyi biliyorum. Şu anda Doğan saltuklu1 de yanımda gir genel foruma dedim niçin dedi bir sorun varsa gireyim.

Yok Deniz atıp tutuyor dedim bana kızdı :D Değersiz birisini dikkate alıyorum diye:D

Bende bundan sonra dikkate alacağım yazdıklarını görmezden geleceğim. zira gerçekten saçmalıyrosun:D

nasıl bir ütopyadasın anlayamadım:D

DeletedUser

Ziyaretçi
nasıl uydurma bir yazıdır bu. nasıl bir yalandır.

Ben Allantan şahitlerim var. O gece beyoğlunda islambeyin mekanında eyesblack-neext-islmabye-rohan atlıları oturuyorduk.. bana telefon geldi köyümün gittiği söylendi:D

Neden kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun sen. neden dürüst değilsin. Köy isimleri ile hakaret edilmiş diyorsun ben profilime de yazdım o karakterde oyuncular insanların emekleri çalan kişiler. İki yüzlü mahlukatlar inan onlardan daha fazlasını hak ediyorlardı. Ben oyunda iken arkadaş lsitesinden silipte ondan sonra neden böyle bir şey yapmaya cesaret edemediler.

korkaklığınızı laf salatası yaparak ört pas etmeye çalışmanız boşuna verdiğiniz bir çabadır.

orada laf salatası falan yok, o profilinde koydugun ss varya, o adamın misleri çıkarken sen yeşildin mikail, arkadaş listendeki herkesi bilemem, ben profilindeki oyuncudan bahsediyorum senin arkadaş listeni takip edecek değilim, o kadar insana karaktersiz diyip klandan ayrı düşüp, köylerin alınınca yine bir o kadar kişiye , e-5 diye başlayan isimler takıpta buralarda birşeylerden bahsedebiliyorsan, sağlam mide varmış helal olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
yeter konuyu kıtlerım bak.ısmımı vermek ıstmeıyorm ama forum moduyum ben en cok bana soz hakkı vereceksınız saksı degılım ben :d

beyler sakın tamam.relaks

ıyı olan kazansın.

natkarat

Okçu
burnumun ucunu görebiliyorsan sen çok şeyi öncesinden zaten görmüşsündür demektir.:D

ben inkar etmiyorum köy isimlerinde de profilimde de gayet sert ifadeler kullandım. hak edene yine kullanırım.

Ama dediğim gibi Deniz nasıl oynadığını ne olduğunu çok ama çok iyi biliyorum. Şu anda Doğan saltuklu1 de yanımda gir genel foruma dedim niçin dedi bir sorun varsa gireyim.

Yok Deniz atıp tutuyor dedim bana kızdı :D Değersiz birisini dikkate alıyorum diye:D

Bende bundan sonra dikkate alacağım yazdıklarını görmezden geleceğim. zira gerçekten saçmalıyrosun:D

nasıl bir ütopyadasın anlayamadım:D

Konuşmayı başlatan sensin. Hatta foruma bile giriş yaparken laf atarak girdin. Şimdi zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Senin laflarını inan bende duymak istemiyorum. Bu nedenle görmezden gelsen iyi edersin.

natkarat dedi ki:
Kesinlikle katılıyorum. Bunu sürekli olarak yapmaktadır. Kendisini ne kadar seviyeli sanıyorda başkalarının seviyesine düşmeyim diyebiliyor anlamıyorum zaten. Bu arada bu kadar çok atıp tutma. Burnunun ucunu görmeye başladım Mikail abi(?).

Ayrıca modum bu mesajdan dolayı neden uyarı veriyorsun anlamıyorum. Yapılan yorumları tek tek ve sırayla okumadan gelişigüzel neden uyarı veriyorsunuz anlamıyorum.

DeletedUser2091

Ziyaretçi
orada laf salatası falan yok, o profilinde koydugun ss varya, o adamın misleri çıkarken sen yeşildin mikail, arkadaş listendeki herkesi bilemem, ben profilindeki oyuncudan bahsediyorum senin arkadaş listeni takip edecek değilim, o kadar insana karaktersiz diyip klandan ayrı düşüp, köylerin alınınca yine bir o kadar kişiye , e-5 diye başlayan isimler takıpta buralarda birşeylerden bahsedebiliyorsan, sağlam mide varmış helal olsun.

Bizim herşeyimiz sağlam sizin gibi çürük karakterimiz yok. kaç kişi skype da konuştunuz acaba. ne dediniz çok merak ediyorum... işte sonunda off oldu hadi dalalım yoksa bir daha alamayız köylerini mi dediniz.

o misler çıktığında ev arkadaşım oyuna girmiş mesajlarda duruyor kendisi bakamadığı için bazı arkadşlarıma mesaj çekmiş mis arası yapın diye kimse de oralı olmayınca bırakmış daha doğrusu ben kapat çık dedim kendisine.

Bak nasılda biliyorsun online olduğumu:D karakterlimisin yani sen şimdi:D kendi ağzınla online dın diyebiliyorsun bir de:D vah yazık gerçekten yazık:D Siz şimdi oyun oynadığınızı mı zannediyorsunuz gerçekten. Çok acıyorum size.

klandan ayrı düşünce kimseye saldırı çıkmadım ben. sizin gibi de yapmadım. gayet de dürüst oyun oynadım. utanmadan gerçekten şu foruma girecek mide var sende de bana mı laf söylüyorsun halen

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Ayrıca modum bu mesajdan dolayı neden uyarı veriyorsun anlamıyorum. Yapılan yorumları tek tek ve sırayla okumadan gelişigüzel neden uyarı veriyorsunuz anlamıyorum.
[/QUOTE]

modların kararlarına saygın olsun. gerçi senin kimseye saygın yokki onlara da olsun saygın.

natkarat

Okçu

modların kararlarına saygın olsun. gerçi senin kimseye saygın yokki onlara da olsun saygın.[/QUOTE]

Hem görmezden geleceğim diyorsun hem gelemiyorsun. Egolarını tatmin et sen. Çünkü senin reelin nasıldır kim bilir ? :) Neyse sus ve görmezden gel senden rica ediyorum. Malum w13 oyuncularına hitap ediyor bu başlık. Sen w12 başlığını kullansan sana daha uygun olur. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizim herşeyimiz sağlam sizin gibi çürük karakterimiz yok. kaç kişi skype da konuştunuz acaba. ne dediniz çok merak ediyorum... işte sonunda off oldu hadi dalalım yoksa bir daha alamayız köylerini mi dediniz.

o misler çıktığında ev arkadaşım oyuna girmiş mesajlarda duruyor kendisi bakamadığı için bazı arkadşlarıma mesaj çekmiş mis arası yapın diye kimse de oralı olmayınca bırakmış daha doğrusu ben kapat çık dedim kendisine.

Bak nasılda biliyorsun online olduğumu:D karakterlimisin yani sen şimdi:D kendi ağzınla online dın diyebiliyorsun bir de:D vah yazık gerçekten yazık:D Siz şimdi oyun oynadığınızı mı zannediyorsunuz gerçekten. Çok acıyorum size.
aka
klandan ayrı düşünce kimseye saldırı çıkmadım ben. sizin gibi de yapmadım. gayet de dürüst oyun oynadım. utanmadan gerçekten şu foruma girecek mide var sende de bana mı laf söylüyorsun halen

senin köylerini aldılar ne çiftlik çıktı ne asker çıktı , hafiflemi yapıcaktın mislerin arasını, o da yarım çiftlik :D şimdi uğraşmadım diyeceksin attığın saldırıların raporları da var, ilk 5 savunma oyuncusu içinde göstermişsin bide kendini, sana dalan biri değilim, sana saldıran hesapların toplam puanından ve köy sayısından fazla köyün puanın ve askerin vardı, ayrıca saldırılar gelirken de bal gibi online idin. sen klan dışından destek verildiğinde patlamıştın hatırlar mısın? o zaman hakaretler yağdırırken kararktersizler diye başlık açarken dokundu da, kendi klanımızdan adama bizim misleri patlatmasını talep ederken çok rahattın :D üstüne bi de trip attın savunma isteyipte alamadıklarına, online değildiniz haberiniz yoktu da saldırılar çıkılınca farklı hesaplardan mesajlar neden geldi? hala benim karakterime de laf ediyorsun, offline olduğunu biliyoruz da daldık demedim, online iken çıkıldı saldırılar dedim, operasyona katılmayan adamlara bile arkadaş listendeler diye saçma sapan mesajlar yazmışsın, senin yaptığın planları da biliyoruz 1. ağızdan.. sen neden silmedin o hesapları arkadaştan, çok mu severdin kendinerini, hani o şerefsiz karaktersiz dediğin adamları taa ne zaman önce :) hikaye anlatma şimdi, 2 tane köyden dalıp sıfırladılar seni, sen 10 kişiye mesaj attın , o adamları ne kadar tanıyorsun (saldıranlar harici, onlardan bahsetmiyorum bile) da sınıflandırıyorsun, benim senle bi derdim de yoktu husumetim de, sana saldırılırken üzüldüğümü de o hakaret ettiğin sana dalmayan arkadaşlarına ilettim, sorar öğrenirsin, herkes geri durdu gereğini yapanlar suçlu oldu, öyle suçluya can kurban iyiki de yapmışlar, oyun oynamaktan başka herşeyi yaptın, ne cıkarmadığın karışıklık kaldı ne lekelemeye çalışmadığın adam, oynadığım hesapla geçilen iletişimleri öğren. tabi eğer hala o eski dostlara mesaj atacak yüzün kaldıysa.

DeletedUser2091

Ziyaretçi
hahaha sen neden sürekli yalan atıp duruyorsun. hani bazı insanlar vardır körü körüne bağlı olurlar sen de onlardan birisisin..

Cahille tartışsak ne yazarki. hep kendi bildiğini okuyacaktır. olan olaylar değilde senin gibi yalanı ilke edinmiş birisi ile tartışmak gerçekten midemi bulandırdı. İğrendim resmen her kimsen senden kim olduğunu da bilmiyorum

Ama bir söz vardır. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyeyim diye:D

Arkadaşlarına baktığım zaman seninde nasıl biri olduğunu görebiliyorum zaten.

hadi sen kendini avut bakalım:D

DeletedUser2091

Ziyaretçi
ayrıca profildeki raporlardan görebilirsin çiftliğimin olup olmadığını tabi görme yetini de kaybetmemiş isen:D

Ayrıca helen w13 de *hacıvat* hesabı duruyor o yüzden forumu kullanıyorum:D

DeletedUser

Ziyaretçi
ayrıca profildeki raporlardan görebilirsin çiftliğimin olup olmadığını tabi görme yetini de kaybetmemiş isen:D

7.5 k lık köyde 27 çiftlik büyük başarı, hakikaten, söylediklerimin yalan olduğunu kanıtlasana çamur atacağına, kanıtları görene kadar umrumda değilsin, o köyüne iyi davran asker bas biraz :) 1 er orduyla op yaptık 2 oyuncuya, sana 2 ordu yetti arttı, taa 10 15 saat sonra çıkılan saldırıyı kesip böbürleniyorsun şimdi, onlar da destek kendi askerlerin değil zaten :) o raporun orjinali de var bende,

Saldırgan: whiteowl
Kaynak: ARIKUSHIRIKACHI (625|575) K56

Sayı: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1
Kayıplar: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1

Savunmacı: *HACIVAT*
Hedef: ............ (625|580) K56

Sayı: 3406 3337 0 700 15 0 0 0 0
Kayıplar: 2817 2760 0 579 12 0 0 0 0

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü 15 olan seviyesi 0

DeletedUser12293

Ziyaretçi

ahh mikail ahh :) seni sefiyem sıkma canını öyle boş muhabbetlere kesende kesilende tebrik ederim..

natkarat

Okçu
7.5 k lık köyde 27 çiftlik büyük başarı, hakikaten, söylediklerimin yalan olduğunu kanıtlasana çamur atacağına, kanıtları görene kadar umrumda değilsin, o köyüne iyi davran asker bas biraz :) 1 er orduyla op yaptık 2 oyuncuya, sana 2 ordu yetti arttı, taa 10 15 saat sonra çıkılan saldırıyı kesip böbürleniyorsun şimdi, onlar da destek kendi askerlerin değil zaten :) o raporun orjinali de var bende,

Saldırgan: whiteowl
Kaynak: ARIKUSHIRIKACHI (625|575) K56

Sayı: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1
Kayıplar: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1

Savunmacı: *HACIVAT*
Hedef: ............ (625|580) K56

Sayı: 3406 3337 0 700 15 0 0 0 0
Kayıplar: 2817 2760 0 579 12 0 0 0 0

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü 15 olan seviyesi 0

O klanındaki pasif oyuncuları, cezalı oyuncuları ve barbarları toplamaya alışık olduğundan dolayı çiftlik onun için önemli değil, garipsemene gerek yok. Onun için normal bir şey. :D

Son düzenleme:

DeletedUser

Ziyaretçi
sss

w16 dada böyleydin ikiyüzlü biri burdada öyleydin köy için yapmayacağın şey yok naim abi seni dmekki henüz tanımamış yoksa oda seni tanısa yanında bulundurmaz senin gibilerini oda w4 de w12 de gördü senin gibileri oda çok gördü yakında oda tanır burda kendini yaptığın günahlardan arındırma misali kendini temize çıkarmaya çalışma sus bari konuştukça daha çok batıyorsun.

natkarat

Okçu
w16 dada böyleydin ikiyüzlü biri burdada öyleydin köy için yapmayacağın şey yok naim abi seni dmekki henüz tanımamış yoksa oda seni tanısa yanında bulundurmaz senin gibilerini oda w4 de w12 de gördü senin gibileri oda çok gördü yakında oda tanır burda kendini yaptığın günahlardan arındırma misali kendini temize çıkarmaya çalışma sus bari konuştukça daha çok batıyorsun.

Hakkında düzgün bir şey söyleyen birisi yok. Kendisinin hayal gücündeki bir karakter olarak mı tanımlıyor anlamadım. Tabi en son okuduğu kitap masal kitabı olunca bu şekilde sonuçlanıyor. Naim abi konusundada ona bende çok şaşırıyorum. Umarım en kısa zamanda daha iyi tanır kişiliğini.

DeletedUser601

Ziyaretçi
Konuya tek cevap verecegim,

Destroyerm adlı oyuncuyu;

Klansavaslari.net speedden bu tarafa tanırım.Bir şekilde her oynadıgımız wolrdlerde yolumuz kesişti.Kesişti demek yanlış olur kendisi hiç bir yerde dikiş tutturamadı sanırım.Benim şahsen oynadığım w'lerde vardı.

klansavaslari.net
anatol klanlarında oynadı;
Gerçeği gördüler temizlediler( sonrasında şu kadar mis basabilirim ,anatol klanları söyle yıkabilirim gibi ayak durumları maden dilenmeler ordu talepleri vb entrikalar ile devam etti oynuna).

Klanlar.org...

w9 rest ekibi ile beraber başladıkları nirvana klanları adı altında bozgunculuk yapıp klanları ayırmak ve sonrasında yaşanan durumlar.Net ve açıktır.

w13;

crom klanlarına seni kim davet etti bilmiyorum.Senin ilk geldiginde gereken kişilere tek sorum oldu bunu getirmek için çokmu emek harcadınız! mızıkcının tekidir illaki bir sebep yada sebepler bulup karmaşa çıkarır dedim! Bana kendisinin verdigi cevap ise; kendisinin davet edilmedigini bazı özel arkadaşlıkları ile w13 bizle başladıgını beyan etti.Zaten bizle istenmeyen bir kişiydin bir bahanemiz falan yok.

Klandan atılan bir oyuncu ve aynı anda Destroyerm adlı oyuncunun köyü almaya çalışma çabası ve akabinde köyün desteklenmesi sonucunda köyde kesilmesi.klan geneline atılan mesaj ile hakaret etmek ile başlayan ve klandan ayrılan Destroyerm ta kendisidir.
Bir çok insanı zan altında bırakan ve hakaret eden sensin( 1 köy adına),

Crom klanlarımızdan bir çok oyuncu çıktı yada atıldı köyleri aynı zamanlarda toplandı senin özelligin nedir!
hakaret edip hala ayaktamı kalacaksın!
Bizzat senin temizlenmeni ben istedim!
şahsıma yakın olsaydın zaten aynı gün gerekeni yapardım!

En çok sevindigim tek şey senin köylerinin alınması ve bir arkadaşımın sözüne cevabımın artık olmasıdır.Bizler Mikail in yaptıklarının hiç birini yapmadık, onun köyleri hala durarken 2 günde bizim köyler alındı dedi.

İşte son hali;

Her zaman derim Önce insana saygı;
Sonra kendine saygı...

Senin kime saygın vardiki bir başkasından saygı bekledin!!!