Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Konuya tek cevap verecegim,

Destroyerm adlı oyuncuyu;

Klansavaslari.net speedden bu tarafa tanırım.Bir şekilde her oynadıgımız wolrdlerde yolumuz kesişti.Kesişti demek yanlış olur kendisi hiç bir yerde dikiş tutturamadı sanırım.Benim şahsen oynadığım w'lerde vardı.

klansavaslari.net
anatol klanlarında oynadı;
Gerçeği gördüler temizlediler( sonrasında şu kadar mis basabilirim ,anatol klanları söyle yıkabilirim gibi ayak durumları maden dilenmeler ordu talepleri vb entrikalar ile devam etti oynuna).

Klanlar.org...

w9 rest ekibi ile beraber başladıkları nirvana klanları adı altında bozgunculuk yapıp klanları ayırmak ve sonrasında yaşanan durumlar.Net ve açıktır.

w13;

crom klanlarına seni kim davet etti bilmiyorum.Senin ilk geldiginde gereken kişilere tek sorum oldu bunu getirmek için çokmu emek harcadınız! mızıkcının tekidir illaki bir sebep yada sebepler bulup karmaşa çıkarır dedim! Bana kendisinin verdigi cevap ise; kendisinin davet edilmedigini bazı özel arkadaşlıkları ile w13 bizle başladıgını beyan etti.Zaten bizle istenmeyen bir kişiydin bir bahanemiz falan yok.

Klandan atılan bir oyuncu ve aynı anda Destroyerm adlı oyuncunun köyü almaya çalışma çabası ve akabinde köyün desteklenmesi sonucunda köyde kesilmesi.klan geneline atılan mesaj ile hakaret etmek ile başlayan ve klandan ayrılan Destroyerm ta kendisidir.
Bir çok insanı zan altında bırakan ve hakaret eden sensin( 1 köy adına),

Crom klanlarımızdan bir çok oyuncu çıktı yada atıldı köyleri aynı zamanlarda toplandı senin özelligin nedir!
hakaret edip hala ayaktamı kalacaksın!
Bizzat senin temizlenmeni ben istedim!
şahsıma yakın olsaydın zaten aynı gün gerekeni yapardım!

En çok sevindigim tek şey senin köylerinin alınması ve bir arkadaşımın sözüne cevabımın artık olmasıdır.Bizler Mikail in yaptıklarının hiç birini yapmadık, onun köyleri hala durarken 2 günde bizim köyler alındı dedi.

İşte son hali;

Her zaman derim Önce insana saygı;
Sonra kendine saygı...

Senin kime saygın vardiki bir başkasından saygı bekledin!!!

Atikkan olaylrı kendin gibi insanlardan duyduğun gibi anlatmışsın. normal görüyorum bu durumu.

Ama sana şu kadarını söylüyeym tarih tekerrürden ibarettir. köylerini aldığım zaman hesap el değiştirdi diyip kaçacaksın yine:D

hadi kolay gelsin:D

Siz emek hırsızısınız:D

DeletedUser2091

Ziyaretçi
ha bir şey daha:D

W9 da o ekibi kuran kişi de bendim. aylar öncesinden başkalarını arayan kişi de bendim.

Hiç bir serverda dikiş tutturamadı diyorsunda bu lafına anlam vremiyorum. kimisi 2 milyonken sıkılır kimisi de 5 milyonken.

Bazılarının hayatı sadece oyundur senin gibi bazılarının ise gerçek hayatları olduğu için herşey güzel gittiği gibi bazen de kötü gidebiliyor ve bu sebeplerde onun oyunu bırakmasına neden olabiliyor.

Zira ben öğrencilik dönemimde strandart olarak yaz aylarında oyunu brakan birisiyimdir:D Aile olarak evimizde internet kullanmadığımızdan bu böyle takdir edersin ki senin kadar fazla önemsemediğim için de gidip internet cafeden felan oynamadım hiç bir zaman.

Onun dışında w9 da gayet iyi bir nokta da oyunu bıraktık. oyunu bırakma zamanına eşdeğer haftalardaki istatistiklere bakarsan herşeyi görürsün ama doüğruyu görmek isteyeceğini zannetmiyorum ki yalanlar karakterinizle daha çok örtüşüyor ne de olsa.

sanırım okcelle veya diğer kişiye sakın mikaili arkadaş listenizden silmeyin:D o oyunda değilken köylerini alın yoksa bela olacak başımıza demişsindir sen:D

Ayrıca speedde anatol klanına karşı içindeki o büyük korku sayemde yıkıldı ne çabuk unuttun:D

Gerçi sen köy kaybetmemek için herkesten korkarsın.

Elsy kamikaze68 blackantilop halen w12 de varlar. kara-ınka-crom kurucuları. bizden aldığınız 3 köy için sizden 600 klık hesabı almıştık. korkudan onu da vermiştiniz yeter ki dostluığumuza zarar gelmesin diye:D

Vay arkadaş ya amma dolmuşum neyse herkes bir şekilde gerçekleri söylediğini düşünüyor ama hep kendi penceresinden bakıyor olaya.

Ayrıca seninle uzun zamandır oynayan bir sürü insan bile senin adını ağzına almak istemiyorum:D

Bir oyun için ne kadar kişiyi kırdın sen. Diyorumya hayatınız oyun olmuş sizin:D

DeletedUser2091

Ziyaretçi
7.5 k lık köyde 27 çiftlik büyük başarı, hakikaten, söylediklerimin yalan olduğunu kanıtlasana çamur atacağına, kanıtları görene kadar umrumda değilsin, o köyüne iyi davran asker bas biraz :) 1 er orduyla op yaptık 2 oyuncuya, sana 2 ordu yetti arttı, taa 10 15 saat sonra çıkılan saldırıyı kesip böbürleniyorsun şimdi, onlar da destek kendi askerlerin değil zaten :) o raporun orjinali de var bende,

Saldırgan: whiteowl
Kaynak: ARIKUSHIRIKACHI (625|575) K56

Sayı: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1
Kayıplar: 0 0 3318 0 2161 0 259 0 1

Savunmacı: *HACIVAT*
Hedef: ............ (625|580) K56

Sayı: 3406 3337 0 700 15 0 0 0 0
Kayıplar: 2817 2760 0 579 12 0 0 0 0

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü 15 olan seviyesi 0

Sen hep böyle yalancımısın yani herkes w13 e giripte o köyün koordinatlarını yazdığında köyün 7.5 k değilde 3 k olduğunu görebilir:D göz göre göre yalan atmak kanına işlemiş olmalı:D üzülüyorum sizin gibi yalan atarak doğru şeyler söylemeye çalışan acizler için:D

...........
Kordinatlar: 625|580
Oyuncu: *HACIVAT*
Klan: EFENDi
» Haritayı ortala
» Köye toplu bakış
» Favorilere ekle
» Haritada işaretle

Tüh görüyonmu ayrıca köyün duvarı da 20 yıkılma da yok:D ne diyecen buna da yalan bir cevap verirsin ne de olsa sen:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen hep böyle yalancımısın yani herkes w13 e giripte o köyün koordinatlarını yazdığında köyün 7.5 k değilde 3 k olduğunu görebilir:D göz göre göre yalan atmak kanına işlemiş olmalı:D üzülüyorum sizin gibi yalan atarak doğru şeyler söylemeye çalışan acizler için:D

...........
Kordinatlar: 625|580
Oyuncu: *HACIVAT*
Klan: EFENDi
» Haritayı ortala
» Köye toplu bakış
» Favorilere ekle
» Haritada işaretle

Tüh görüyonmu ayrıca köyün duvarı da 20 yıkılma da yok:D ne diyecen buna da yalan bir cevap verirsin ne de olsa sen:D

7.5 k lık ilk alınan köyünde çiftlik 27, o rapor konusuna mesajın sonunda değindim, duvar 15ten sıfıra indi, raporların tamamı halen elimde,

DeletedUser

Ziyaretçi
ssss

YA MİKAİL AYNAYA BAKIP KONUŞTUN sanırım biz anatolden asla korkan deil tam tersine onlarda kaç üyeyi indiren klandık anaol binbir dalavere çevirdi olaylar oldu neyse konu o deil senin nasıl insan olduğunu çğu insan tanıdı ama hala kendini temize çıkarmaya çalışıyorsun.

yok yazın bakmıyormuşsunda şöyleymiş felan yeri geldiğinde brakıyorsun hesabı diyen sen şimdi kendin için bahane uyduran sen speede bizim ekibin bi kısmı oyunu kapatıyorlar diye braktı başka sebebi yok dilediğin kadar bişey ara altında ve son olarak

TEK DAĞILMAYIP ÜSTÜNE DÜŞTÜĞÜ SERVERDE İYİ SAVAŞAN TEK KLAN VAR ODA BİZİM AZTEK DİR...

SENİN GİBİ HER SERVERDE ONLARLA BUNLARLA TAKILAN SENSİN KENDİİ EKİBİN YOK LAFA GELİNCE BOL KESEDEN ATIYORSUN HADİ KAYBOL YİNE BURALARDAN GİTTİN GÜN GELİR ALLAH BİLR BİZİMKİLER YİNE OYUN MOYUN BRAKIR YİNE GELİRSİN BEN BRAKTIRDIM DİYE UYDURMA BİLGİLER VERİRSİN BU KDAR OYUN DÜŞKÜNÜ OLMA DÜRÜST OL ADAM OL .

DeletedUser601

Ziyaretçi
Cevap Hakkından Dolayı Kısa Bir Açıklama Durumu Söz Konusu;

Henüz w13 formu yeni açılmış iken; Forumda şahsım adına AzTeK klanlarının yer alacağı bilgisini duyurdum. Amacımız w4 devam eden ve benim gibi başka dünyalarda oynayan ama irtibatımızı kesmeyen arkadaşlar ile yeniden birliktelik kurmaktı.

Centurion*(Kaan) ile görüşmemiz sonrasında klan yönetmek yerine kendini yönetebilir 4-5 ekipten oluşan bir klan kurmak olduğu fikrini benimsedik.

w13 de crom klanları olarak başladık. Bu birliktelik AzTeK deki arkadaşlarımı ben çağırdım yaklaşık sayımız 20 kadardı.
Sayılır ben tarafından bilinmeksizin;
crom
on-ga
Mayhem
Şaman
AzTeK

Ekiplerinden oluşan 4 crom klanı kuruldu. crom-crom.-crom*-cromm. Maalesef bu sayı hepimizi şaşırtı. Gelinen son durum ortadadır. Bazı insanlara laf atmak vs yapmak niyetimizde yoktur.
Şahsım adına;
snowraxx(Selçuk) kardeşimin düştügü durum ve seyirci kalmam,
centurion* hesap silişi ve müdahil olamamam. Bu oyundan koptuğum anlardı. Buraya gelmesinde rol oynadığım AzTeK arkadaşlarımın adına oyunda kalmaya çalıştım.

22.04.2012-01.05.2012 tarihlerinden itibaren hesap silinene kadar dahi geçen sürede oyunda yoktum. Tüm gelişleri dışarıdan takip etmeye çalıştım.

Biz neden başarılı olamadık deyince;

1-Kendini tanımayan bir den fazla ekibin bir arada olması
2-Her ekibin içerisinde bomba tabirinde kontrolü zor oyuncuların bulunması ve kontrol altında tutulması.
3-Yönetici bazındaki oyuncuların haritayı açarken ve devamında eksik bilgilere sahip olması
4-Bunun bir oyun olduğunun bilincinden uzaklaşıp, haritaya göre hareket edilmemesi (arkadaşım vs vs denilip saldırı atılmaması vs)

Bunlar benzeri konular ile sıralanabilir şuan aklıma gelenleri ifade etmeye çalıştım.

Forumdaki sorulara veya atıflara cevap vermek gerekirse!

1-w11 de çıkıp AzTeK klanını kurmuşum ve bu karşı durumum yazılmış,

W9 atikkan hesabı ile oynarken bu oyuna daha dönmem deyip hesap sildim.w11 bir arkadaşım farklı sebeplerle beni çağırdı. Sebebini en iyi açıklayacak olan kişide site54 (rest klan kurucusudur)... Serhat arkadaşımdır onun hatrına ismi bende kalsın bir oyuncu ile aynı safta oynamak zorunda kaldım ama bir yere kadar. Oyun ekip ruhu ile oynanır benden yada o oyuncudan kaynaklandı orada olanlar(w11) bilir değerlendirmesinide onlar yaparlar.

2-w13 AzTeK kuruluşu:
Bu zaman kadar oluşan durumlar ve on-ga klanlarının kurulması ile noktalanınca. Yara alan crom klanı devam ettirmek zor olduğuna karar verildi ve bizlerce özleşmiş olan AzTeK klanı ismine geçilmiştir.

3- Klan profil yazıları;
Mevcut yazılar hakkında her oyuncu kendi değerlendirmesini yapabilir. Bizler adına ise sözde bizleri arkadaş bilen ve senin için geldim diyenler;
Şahsım adına oyunda olmadığım sürede yaptıkları ve gelinen nokta aşikârdır. Bunlara kısacık not düşmek, sözde arkadaşınım oyunun değeri yok diyenlere serzenişte bulunmak bizlerin hakkı olsa gerek.
Bizler adına oyun bir araçtan öte olmadı. Çok zamanlar çok Worldlerde oynadık savaşlar yaptık rakibimizde olsa saygı gösterdik. W13 bizler kendimize rakip bulamadık!
Akşam beraber olduğumuzla gündüz savaştık, gündüz konuştuğumuzla gece savaştık. Biz oyunu bu şekilde görmedik ve bilmedik. Bu yüzden oyunumuzun silinmesi kaçınılmaz oldu.

W13 de devam eden tüm klan ve oyunculara başarılar dileriz.

DeletedUser36699

Ziyaretçi
En son w11 de oynuyorum hala G@DD@R@ nikiyle.4-5 haftadır pek önem vermiyordum w13 de açılacak hesabı kuzene devredicem.Mekan41Vatan61 nikiyle tanışmıştık kendisiyle.w13 de CiH@ND@R nikiyle oynuycam.Senden de bahsetmişti bana biraz hayatca ile az can yakmadık falan diyodu :)

Abi Mekan41vatan61 senmisin beni tanırsın ozaman w10 dan TC_MiT klanından sehzade371 :)