Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
İlk olarak kaan abiye ve hepinize başarılar dilerim.

İkinci olarak da şimdi merak ettim bu italyan arkadaşlarınız 12 ada misali yahya abinin köylerini verdiğiniz italyanlar mı? :)

Zaman neden beni her seferinde haklı çıkarıyor tt1

Sadece Yahya abiyi mi sattılar İtalya'da?

Kardeşime bıraktığım hesabı da yoktan yere klandaki tek İtalyan atmıştı. Bahanesi de "Müttefik klan yönetimine saldırmasıymış". Kardeşim o zaman bırak müttefik klanı başka birine bile saldırmamıştı. Kaan abiye durumu açıklayıcı mesaj attığı halde ilgilenmediler. Sonra pat köylere saldırı, köyleri aldılar. Hem de kim biliyor musunuz? O müttefik klanın oyuncuları tarafından.

O gün bugündür Crom klanına güvenim olmaz. Bu dünyada bize sınır olmasını çok istedim ama nasip olmadı işte..

Son düzenleme:

natkarat

Milis
Sadece Yahya abiyi mi sattılar İtalya'da?

Kardeşime bıraktığım hesabı da yoktan yere klandaki tek İtalyan atmıştı. Bahanesi de "Müttefik klan yönetimine saldırmasıymış". Kardeşim o zaman bırak müttefik klanı başka birine bile saldırmamıştı. Kaan abiye durumu açıklayıcı mesaj attığı halde ilgilenmediler. Sonra pat köylere saldırı, köyleri aldılar. Hem de kim biliyor musunuz? O müttefik klanın oyuncuları tarafından.

O gün bugündür Crom klanına güvenim olmaz. Bu dünyada bize sınır olmasını çok istedim ama nasip olmadı işte..

Konu hakkında bilgim yok ama kardeşinin yerine sürekli olarak bu ve diğer sayfalarda kardeşinin adına konuşuyorsun anlamadım. :D Kendisini de görsek fena olmaz forumda. :)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
buradaki CROM da 250 kadar oyuncu var. İtalyadaki CROM da oynayıp burada oynayan oyuncu sayısı bir elin parmagını geçmez. Hani anlıyorum canınız sıkılıyor çamur atmak sataşmak huyunuz. duramıyorsunuz yerinizde. Ama ne bilim az biraz saygımız var size onuda kaybettirmeyin:D

Konu hakkında bilgim yok ama kardeşinin yerine sürekli olarak bu ve diğer sayfalarda kardeşinin adına konuşuyorsun anlamadım. :D Kendisini de görsek fena olmaz forumda. :)

O bu foruma uğrarsa katliam çıkar :D

buradaki CROM da 250 kadar oyuncu var. İtalyadaki CROM da oynayıp burada oynayan oyuncu sayısı bir elin parmagını geçmez. Hani anlıyorum canınız sıkılıyor çamur atmak sataşmak huyunuz. duramıyorsunuz yerinizde. Ama ne bilim az biraz saygımız var size onuda kaybettirmeyin:D

Bizim laflarımızın nereye gittiği belli. Eğer bu dediklerimiz yalansa ben bu foruma bir daha kesinlikle girmem.

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Bizim laflarımızın nereye gittiği belli. Eğer bu dediklerimiz yalansa ben bu foruma bir daha kesinlikle girmem.

Dostum sen benim ne demek istediğimi anladın mı? Ben seni anladım. Orada canınızı sıkacak hareketler olmuştur olabilirde. Ama gelipte burada CROM şöyle böyle derseniz üzerime alınırım. Oradaki CROM la buradaki CROM bir değil. Orada yaşadıgınız şeylerle buradaki CROM u aynı kefeye koyamazsınız bu doğru değil..

DeletedUser30863

Ziyaretçi

2 günlük crom oyuncususun burda crom adına konuşacak son kişisin bırakta gerekli kişiler cevaplasın.
w12de fena w13te crom w14 bilmem hangi klan.bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmayınz

Aynı şeyler yine başkası için daha yeni yaşandı. O yüzden yazdık. Gerçi yakında tüm oyun öğrenir neyin ne olduğunu :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
zıpır beni Kaan abi anlar sen üstüne alınma dert etme size bir şey demiyorum demem zaten :) Bu oyun sadece atlarla oynanmayacak kadar karışık bir oyun;)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
zıpır beni Kaan abi anlar sen üstüne alınma dert etme size bir şey demiyorum demem zaten :) Bu oyun sadece atlarla oynanmayacak kadar karışık bir oyun;)

Laflarınızın kime gittiğinin farkındayım:) Centuryon derseniz okur geçerim. CROM derseniz yorumumu yaparım:)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Laflarınızın kime gittiğinin farkındayım:) Centuryon derseniz okur geçerim. CROM derseniz yorumumu yaparım:)

Yoo ben Kaan abiye de bir şey demiyorum. Dicek olsam özel mesaj atarım :D Anlamadın sen beni neyse Kaan abi anlar nasılsa. Hadi iyi geceler gidim az yağma yapayım bu ara pek ilgilenemedim zaten.

DeletedUser12046

Ziyaretçi
2 günlük crom oyuncususun burda crom adına konuşacak son kişisin bırakta gerekli kişiler cevaplasın.
w12de fena w13te crom w14 bilmem hangi klan.bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmayınz

Sizin yerinizde olsam İMACRO faciasından sonra foruma girmezdim :D

DeletedUser30863

Ziyaretçi
ben herkesin neler yaptığını çok iyi biliyorum.
o yüzden bize laf atarken kendinizi sütten çıkmış ak kaşık görmeyin.

natkarat

Milis
ben herkesin neler yaptığını çok iyi biliyorum.
o yüzden bize laf atarken kendinizi sütten çıkmış ak kaşık görmeyin.

Garip... Kendinize yöneltilen suçlamalardan sonra kendizi savunmak için söylediklerinizin yalan olduğunu öğrendik.(Üstelik kendi kendinize delil koydunuz.) Sonrasında bunu düzeltmek adına farklı şeyler söylediniz yalan veya doğru. Şimdide tekrar başkalarını suçlayarak üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Lütfen birazcık kendinize saygınız olsun.

Garip... Kendinize yöneltilen suçlamalardan sonra kendizi savunmak için söylediklerinizin yalan olduğunu öğrendik.(Üstelik kendi kendinize delil koydunuz.) Sonrasında bunu düzeltmek adına farklı şeyler söylediniz yalan veya doğru. Şimdide tekrar başkalarını suçlayarak üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Lütfen birazcık kendinize saygınız olsun.

Neyi savunmak için yalan söyledik?

İmacros olayını dersen onu kullandığımı şahsen hiç inkar etmedim. Ama fazla kullanmadım. Kaldı ki asistan çıktıktan sonra kesinlikle kullanmadık.

Bir diğer olay, bizim anlattıklarımız yaşanmış kesin olaylar. Bize yöneltilen suçlar ise iftira. Bilmem anlatabildim mi?

Buraya illa yazmak için gelip yazmayın.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
konuyu farklı alanlara çekmeyin. benim bir yerde imacros kullanmadım yazısını getirip koyun oynu bırakacam.
ben bottan buttan anlamam şunuda söyleyim yasaklanına bıraktım ki bu konuda hiç bir cezam mevcut değildir.
orda o cümlemin gerekçeside zamanında teşhir direği aktif olduğunda burda bizlere laf söyleyipte orda çatır çatır imacrosdan ceza alanlarıda gördü bu forum.
söylediğim gibi konuyu değiştirmeyin.
burda başka bişey konuşuyoruz