Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi
Kardeş kapasiteni yükselt bence biraz.. Doğu cephesi neredeyse tamamen boş. Para ile rahatca büyüyüp hesap silen babanın köylerini bedava dan toplayan nostraya tek bir klanın başa çıkması saçma olur. Rahat harita var suan nostranın. Güneyde bedava köy yok
Senin için istatistik çıkarttım diğer sayfada kaldı. Adamlar yata yata 26,98m birim mi kesmiş? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? Diplomatik olarak nasıl olur bilmem ama boş bedava demen emeğe saygısızlık olur. İstersen tarafların köy alımlarını da çıkartayım, kim daha yata yata köy almış daha iyi görürsün :)

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Senin için istatistik çıkarttım diğer sayfada kaldı. Adamlar yata yata 26,98m birim mi kesmiş? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? Diplomatik olarak nasıl olur bilmem ama boş bedava demen emeğe saygısızlık olur. İstersen tarafların köy alımlarını da çıkartayım, kim daha yata yata köy almış daha iyi görürsün :)
Bak tekrar diyorum baba gibi bir rakipleri sildi haritada çok rahatlar güneyde bir pakt olması şart. Yattıklarınıda söylemedim. Preyle hesap büyütüp çevresinde hesap silen bir baba var. Sence kuzeyinde batısında dogusunda bir rakipleri varmı. Bukadar büyümüş hesaplar doguyu çok basit şekilde topluyor.

Opacity***

Okçu
Bak tekrar diyorum baba gibi bir rakipleri sildi haritada çok rahatlar güneyde bir pakt olması şart. Yattıklarınıda söylemedim. Preyle hesap büyütüp çevresinde hesap silen bir baba var. Sence kuzeyinde batısında dogusunda bir rakipleri varmı. Bukadar büyümüş hesaplar doguyu çok basit şekilde topluyor.

Korkmakta çok haklısın kaygına ve endişene saygı duyuyorum

Rakibi olmadığını söyleyip bunun için adamları eleştirmen garip değil mi? Ne yapsınlar savaş puanları istatistik olarak ekledim dünyada da mevcut. Savaşı izleyelim neler değişecek. Algı operasyonun da başarılar.

Kurtkaya.27

Mızrakçı
"gidin ve karanlıktan korkmayın !! uyanın ! uyanın theoden'in süvarileri. mızraklar savrulacak, kalkan parçalanacak ! savaş günü ! kan günü ! güneş doğmadan !!!

sürün ! sürün hadi ! sürün düşmanın kökünü kazımak için ! ölüm ! ölüm !"
Daha iki gün önce izledim. Başyapıt kralım.

@PARS Estergon Lost ve ROH u da paylaşabilir misin ? sonuçlar daha temiz açık olur :)
Kibar isteğinizi geri çevirmek istemedim. Müsaitken atayım. Fakat sonuçların daha temiz olacağını sanmıyorum alt klanlar iç içe girmiş, klanlar kitlenmeden önce alınan köyler birbiri arasında döngü şeklinde değiştirilmiş. Örneğin Roh klanı istatistiklerinde bulunan Black, şeker, w71 klanlarının çoğu 0 hesaptan oluşmakta veya bir başka örnek ise çoğu istatistikte yansıyan klanlar alt klanları.

Grafik aşağıda ki gibidir, iyi eğlenceler!

w71vs.jpg