Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

Opacity***

Okçu
Terbiyesizlik yapma burada herkese her şeyi söyleme. Sen küçükken hiç sokakta kavga etmemişsin. Ananın babanın parasını parasını internet cafede orada burada yemişsin. Gerçekte böyle davransan seni bozuk para gibi harcar kan alırlar.

Hakedene hakkını vermeyi biz sokakta öğrendik. Benim girdiğim kavgaların haddi hesabı yok. Kavgalarınında boş işler olduğunuda öğrendik. Sen bana yazık kafana yazarak başlattın cevabını alıyorsun. Gerçekte yan yana gelsek sana böyle davransam inan kan benden alınmaz :D konuşmalarımızı başka yere çekme eğleniyoruz ödül mamanı al ve uzatma lütfen :D

**All is Well**

Baltacı
Hakedene hakkını vermeyi biz sokakta öğrendik. Benim girdiğim kavgaların haddi hesabı yok. Kavgalarınında boş işler olduğunuda öğrendik. Sen bana yazık kafana yazarak başlattın cevabını alıyorsun. Gerçekte yan yana gelsek sana böyle davransam inan kan benden alınmaz :D konuşmalarımızı başka yere çekme eğleniyoruz ödül mamanı al ve uzatma lütfen :D

Laz Ziya Testere’ ye böyle racon kesmedi be kardeşim

Kurtkaya.27

Mızrakçı
Kafalarına vuracaz yazına yazık kafana dedim gayet normal. Devamında senin olayı hayvan benzetmesiyle devam ettirmen kabul edilecek birşey değil. Sen benle yan yana gelsen ya insan olur insan gibi biriyle diyalog kurduğun için kendine çeki düzen verirsin ya da olamıyorsan kaçacak delik ararsın. Sayende burası racon kesme mekanı oldu. Diğer arkadaşlardan böyle saçma bir muhabbet için özür dilerim. İyi oyunlar.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Bu nostracıların 1 kaç tanesi kendini çok yükseklerde görüyor ama iyi oyuncu olduklarını söylemek zor çok fazla para ile oynuyorlar.. Klasikde de kendini ispatlamaları gerekiyor bence. Burdada bir hata yapmış olabilirler. Family ile artiz s. A yapsa yukarı yönelse nostranın işi baya zor olur.

kardanADAM.

Kılıç Ustası
Bu nostracıların 1 kaç tanesi kendini çok yükseklerde görüyor ama iyi oyuncu olduklarını söylemek zor çok fazla para ile oynuyorlar.. Klasikde de kendini ispatlamaları gerekiyor bence. Burdada bir hata yapmış olabilirler. Family ile artiz s. A yapsa yukarı yönelse nostranın işi baya zor olur.
Klasikte de parayla köy alırlar

kerxikas

Mızrakçı
Family Nostranın alt klanı değil mi? Öyle bir izlenim var dışardan bakınca.

Valla kaç aydır familydeyim bir kere sirkü çekilmedi :D
Hadi çektiler diyelim 3 4 klanın birleşip birisini vurması hiç rasyonel değil bu world nezdinde. Stratejik hamleleri tabi ki sayın ordinaryus profesör üstat püsküllü enes kosovalı hocam daha iyi bilir ama bence yanlış bir hamle olur çoğu klan için.