Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

ZeRo54

Yasaklı
Valla kaç aydır familydeyim bir kere sirkü çekilmedi :D
Hadi çektiler diyelim 3 4 klanın birleşip birisini vurması hiç rasyonel değil bu world nezdinde. Stratejik hamleleri tabi ki sayın ordinaryus profesör üstat püsküllü enes kosovalı hocam daha iyi bilir ama bence yanlış bir hamle olur çoğu klan için.
Bir kerede bişeyde enesi katmayın bea adam formda sizin boş itamlarınızdan dolayı yazmıyor takılmıyor gene adama laf atıyonuz ne yaşattı enes sizede bukadar kuyruk acınız vat

aga55

Çaylak
Bize ROH eklemişsiniz, kendinize SUSPUS klanını ekleyecek misiniz ?
Onlar ayrı başlık mı açacak yoksa savaşmayacak mıyız SUSPUS ile bizim yönetim ile aram bozuk da sizden duymak istedim. Yoksa biz Tek siz 2 klansınız algısı mı çözemedim.

Neyse önemi yok, savaş başladı hayırlı olsun. İki taraf adına da

Hacı bizle sıkıntın nedir :)

AequitaS*

Mızrakçı
Hacı bizle sıkıntın nedir :)
Sizle bir sıkıntım yok. W55de size koy buyutttum. Hatta w55de size koy buyutttum diye dejavu ajanı dediler vs vs vs. VSCF ILE sizin klanda bulundum. Ama bana bu forumda fena klani ile işbirliği yaptığımı ima eden ekran görüntüsü attiniz. Bu w de oynama sebebim fena klani ile savaşmakti

.Sfenx.

Çaylak
Sizle bir sıkıntım yok. W55de size koy buyutttum. Hatta w55de size koy buyutttum diye dejavu ajanı dediler vs vs vs. VSCF ILE sizin klanda bulundum. Ama bana bu forumda fena klani ile işbirliği yaptığımı ima eden ekran görüntüsü attiniz. Bu w de oynama sebebim fena klani ile savaşmakti
Aslında senle bir derdimiz yok, ama çevren kötü , kin besledim kan kusturucam , o kendini iyi bilir. Dört gözle bekliyorum o günü , dilini tutamayan bir eşşek yüzünden seni de genellediysek affola, onun dışında herkes adına güzel bir savaş olsun saygı sevgi klasik dileklerimle

.Sfenx.

Çaylak
Aslında senle bir derdimiz yok, ama çevren kötü , kin besledim kan kusturucam , o kendini iyi bilir. Dört gözle bekliyorum o günü , dilini tutamayan bir eşşek yüzünden seni de genellediysek affola, onun dışında herkes adına güzel bir savaş olsun saygı sevgi klasik dileklerimle
Operasyon yaptığımız gün eiboya girip bir çok köye mis arası yaptı hesabın, yada görünüş öyleydi bizde haklı olarak tepki gösterdik, sabahın köründe eibo klanına girip çıktığın için , ama sende insanlık varmış , kendini güzelce anlatmaya çalıştın, ha günahını aldıysak hakkını helal et, ama onun dışında 2-3 arkadaş , söyledikleri ettikleri lafların cezasını oyun sınırları içerisinde çekecek, benim kendi adıma bu worldde ki hedefim budur. seninle özel olarak bir problemim yok

İPSİZ RECEP

Çaylak
Klasikte kendilerini ispatlamaları gerek dedin. Ya hiç klasik oynamadın, ya da oyunda yenisin. Çünkü bahsettiğin kişiler, klasikte de, premium sadece hesap için varken de kendilerini ispatlamış kişiler.

Onun dışında Karasu’da ikamet ediyorum, İpsiz Recep’in kim olduğunu biliyorum. Ve evet kaynakçıyım.

Bir de Argo ne alaka?
Argo size yakışan bir rakip bence öyle düşündüm. Olayı sürekli farklı boyuta çekmeye çalışıyorlar ben size oynamayı bilmiyorsunuz vs. Demedim sadece babanın silmesi world size hediye oldu. Bu arada bende gemi argon kaynakçısıyım