Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Bize ROH eklemişsiniz, kendinize SUSPUS klanını ekleyecek misiniz ?
Onlar ayrı başlık mı açacak yoksa savaşmayacak mıyız SUSPUS ile bizim yönetim ile aram bozuk da sizden duymak istedim. Yoksa biz Tek siz 2 klansınız algısı mı çözemedim.

Neyse önemi yok, savaş başladı hayırlı olsun. İki taraf adına da
sen nasıl istiyorsan öyle düşün, 2 klan x klan muhabbetinin önemi yok artık bu saatten sonra oyunumuza savaşımıza odaklanalım çok önemli değil ufak detaylar :)

AequitaS*

Okçu
sen nasıl istiyorsan öyle düşün, 2 klan x klan muhabbetinin önemi yok artık bu saatten sonra oyunumuza savaşımıza odaklanalım çok önemli değil ufak detaylar :)
SUSPUS klanı ufak sayılmayacak bir detay :) Sizin için ufak sayılabilir belki ama ben onlardan çok korkuyorum :D Dur algı yapayım biraz... İşin şakası bir yana. SUSPUS'daki arkadaşlar bana saldırmadan ben kaçıyorum forumdan.
- Arkadaşlar umarım kimse saygısını kaybetmez, herkes harcadığı emekten tatmin olur.

HasNicktir

Yasaklı
Mete Han, Çin ordusu ile karşı karşıya gelmiştir. Etrafı gözetlemek için veziriyle bir tepeye çıkar ve bakar ki Türk Ordusu, Çin Ordusu karşısında bir avuç karınca gibi duruyor. Veziri, Mete’nin geri çekileceğini düşünerek Mete Han’a sorar: Ne düşünüyorsunuz efendim? Mete Han vezirine dönerek: BU KADAR ÇİNLİYİ BEN NEREYE GÖMECEĞİM? diye cevap verir.