Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

Pressman*

Baltacı
Bu nostracıların 1 kaç tanesi kendini çok yükseklerde görüyor ama iyi oyuncu olduklarını söylemek zor çok fazla para ile oynuyorlar.. Klasikde de kendini ispatlamaları gerekiyor bence. Burdada bir hata yapmış olabilirler. Family ile artiz s. A yapsa yukarı yönelse nostranın işi baya zor olur.

@**FenerSavar** klasikte kendini ispatlaman lazımmış Emir’im.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
ipsiz recep e göre zayıf oyuncular olduğumuza göre sonraki klasiğe hazırlanmak üzere klanlar yaz kampına gitmek farz oldu çok çalışmamız gerek :/
Zayıf demek istemedim. Bu farkı para ile açtıgınızı söyledim. Tabiki oyun kurallarında böyle bir engelleme yok. Tahminimce klasik açılınca argo girer siziide görmek isterim

kardanADAM.

Kılıç Ustası
Kanıtlasana bu ithamlarını gram haysiyetin varsa.

Yüzüne tükürsem sabah sabah su faturası az gelecek diye sevinirsin.

33996 adlı eklentiyi görüntüle

Hayırdır dostum yaran mı var ki gocunuyorsun.
Birisi; burda parayla oynuyor yazmış. Klasikte göster demiş.
Bende; orda da parayla köy alır ozaman dedim.
İşine bak oyununu oyna.
Benim postlarımdan memnun değilsen okuma geeç ;)

Bu nostracıların 1 kaç tanesi kendini çok yükseklerde görüyor ama iyi oyuncu olduklarını söylemek zor çok fazla para ile oynuyorlar.. Klasikde de kendini ispatlamaları gerekiyor bence. Burdada bir hata yapmış olabilirler. Family ile artiz s. A yapsa yukarı yönelse nostranın işi baya zor olur.
Yok kardeşim sadece family artiz değil bütün dünya s.a. yapıp gelsinler? Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ki.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Nostra iyi oyuncu olduklarını söylemek zor, eğer tüm dünya birleşir nostraya dalarlarsa işi zor. Hatta w70 w69 w68'de gelirse ohoo havlu atarlar. Eheuheuhueh.
Kardeş kapasiteni yükselt bence biraz.. Doğu cephesi neredeyse tamamen boş. Para ile rahatca büyüyüp hesap silen babanın köylerini bedava dan toplayan nostraya tek bir klanın başa çıkması saçma olur. Rahat harita var suan nostranın. Güneyde bedava köy yok