VOV vs DİĞER (isim önerileri)

Freaky

Casus
İyi de siz klan liderleriyle anlaşıyorsunuz. Vefa'ya kaç kontenjan verdiniz 1 mi 2 mi? Kalan 298 Vefa oyuncusu sizin 600 oyuncunuz gibi kullanıp kenara atılmış olmayacak mı? Ayrıca Aztek oyuncularının hepsine sordunuz mu? Adamlar gecesini gündüzüne katıyor bizim mislere ara atmak için.

Aztek oyuncusu dediğin ben 56’da AZTEK ile dünya kapattım bilgilendiriyim.
Kim bu Pembiş? Turkbye Freaky İOS ekibi
ve daha bir çok oyuncu AZTEK bünyesinde oynayan yönetim ekibi oyuncularıdır.
Kontejanı burda VEFA adına konuşmam yanlış olur bu klan liderlerini ilgilendirir.
AZTEK klanı mütteffik değildir VOV ile bir klandır.

Freaky

Casus
Benim bu mesajdan anladığım "Lv" tagı olan oyuncular dünyayı kapatacak, diğerleri kullanıldığıyla kalacak. Teşekkürler. Bu durumu kendine yediren Vov'da oynamaya devam etsin, ne diyeyim.
Ben LV miyim :)
Anladım algı yaratma peşindesin devam et bu süreçten sonra artık zaman kaybına giriyor.
Görüşlerin için teşekkürler.

Mertkrdss

Baltacı
Ya herşey iyi güzelde sadece Vov oyuncusu 700 kadar kişi var bi 700'de müttefik olduğunuz klanlardan oyuncu var. Bu dünyayı bildiğiniz gibi sadece 100 kişi kapatıyor, kalan 1300 kişi kendini kullandırtmış oluyor. O 1300 kişinin kullanılıp paçavra gibi kenara atılacak olmaları zorlarına gitmiyor mu? :) Neden kendinizi kullandırtıyorsunuz beyler :)
Bu laflarda kaybeden klan oyuncularının her zaman son çırpınışları :D

20-50-100 kapatacak digerlerini kullanıyosunuz... Beyler kendinizi kullandırtmayın isyan çıkarın :D

Bu oyunu senin sandıgının aksine zaman geçirmek ve sevdigi dostlarıyla sohbet etmek için oynayanların sayısı daha fazla

O yüzden boşa çırpınıp aglama git köy büyüt adamlara hainlik güneşiniz battı Winter İs Coming.

*SERHAT

Hafif Atlı
kapama konusunda ki benim şahsi görüşüm %90, 80kapama vov da olucaktır vegas uzun süredir bir dünya kazanmayı bekliyor ve oyuncular o kapamaya aç açıkçası tabi dediğim gibi bu benim şahsi görüşüm dünya da bir amacım kalmadı alıntılayıp tartışma yaratmayın xd

JohnWick.

Casus
kapama konusunda ki benim şahsi görüşüm %90, 80kapama vov da olucaktır vegas uzun süredir bir dünya kazanmayı bekliyor ve oyuncular o kapamaya aç açıkçası tabi dediğim gibi bu benim şahsi görüşüm dünya da bir amacım kalmadı alıntılayıp tartışma yaratmayın xd
Yılın Şövalyesi Lv Serhat.. :)

gelen

Yasaklı
Bu laflarda kaybeden klan oyuncularının her zaman son çırpınışları :D

20-50-100 kapatacak digerlerini kullanıyosunuz... Beyler kendinizi kullandırtmayın isyan çıkarın :D

Bu oyunu senin sandıgının aksine zaman geçirmek ve sevdigi dostlarıyla sohbet etmek için oynayanların sayısı daha fazla

O yüzden boşa çırpınıp aglama git köy büyüt adamlara hainlik güneşiniz battı Winter İs Coming.

Ben de arkadaşım çağırdığı için oynamaya başladım. Aşiret klanlarının yanında pek bir şansımızın olmadığını bilecek kadar (yaklaşık 10 sene kadar) oynadım bu oyunu, arkadaşlık için oynuyordum yani. Vov'un iddiasına göre biz kaybeden taraftayız, sorun yok. Sorun olsaydı ve bazıları gibi oyunda yatıp kalksaydım onların yaptığı gibi hıncımı alamayıp gelip burada millete sallardım. Ben kazanan tarafta olup 100 seçkin tarafından kullanılıp kenara paçavra gibi atılacak insanlara üzülüyorum. 1300 kişi 100 tane seçkinin egosu tatmin olsun diye mi uykusuz kaldı, para harcadı, emek sarfetti yani.

Ersingltkn

Okçu
İyi de siz klan liderleriyle anlaşıyorsunuz. Vefa'ya kaç kontenjan verdiniz 1 mi 2 mi? Kalan 298 Vefa oyuncusu sizin 600 oyuncunuz gibi kullanıp kenara atılmış olmayacak mı? Ayrıca Aztek oyuncularının hepsine sordunuz mu? Adamlar gecesini gündüzüne katıyor bizim mislere ara atmak için.
vefaya 95 verdik biz 5 kişi kapaticaz maksat sizi maziye gömmek mesela benim en büyük kapamam bu olur alt klanlarınızı üst üste koyarak.

diyabetik

Kılıç Ustası
Aztek oyuncusu dediğin ben 56’da AZTEK ile dünya kapattım bilgilendiriyim.
Kim bu Pembiş? Turkbye Freaky İOS ekibi
ve daha bir çok oyuncu AZTEK bünyesinde oynayan yönetim ekibi oyuncularıdır.
Kontejanı burda VEFA adına konuşmam yanlış olur bu klan liderlerini ilgilendirir.
AZTEK klanı mütteffik değildir VOV ile bir klandır.

Alican kime ne anlatıyorsun boşver bunları sadece bir ata sözü ile cevap verelim...:D

Eşek hoşaftan ne anlar diyebilirim sadece...:cool:

gabriel47

Mızrakçı
Ben de arkadaşım çağırdığı için oynamaya başladım. Aşiret klanlarının yanında pek bir şansımızın olmadığını bilecek kadar (yaklaşık 10 sene kadar) oynadım bu oyunu, arkadaşlık için oynuyordum yani. Vov'un iddiasına göre biz kaybeden taraftayız, sorun yok. Sorun olsaydı ve bazıları gibi oyunda yatıp kalksaydım onların yaptığı gibi hıncımı alamayıp gelip burada millete sallardım. Ben kazanan tarafta olup 100 seçkin tarafından kullanılıp kenara paçavra gibi atılacak insanlara üzülüyorum. 1300 kişi 100 tane seçkinin egosu tatmin olsun diye mi uykusuz kaldı, para harcadı, emek sarfetti yani.
bak kardeşim sende ne güzel yazmışsın, arkadaşım çağırdığı için oynamaya geldim, yani cümlenden de anlaşılacağı gibi sohbet etmek ve oyun oynamak amaçlı girmişsin. dünyayı sizin klan kapatsa seni almasalar da sıkıntı olmazmış. aynı durum her klan içinde var. arkadaşları için gelenler vs.vs. Ama sen hala kendi çapında manipülasyon çıkarma derdindesin. :) İstediğin kadar zorlayabilirsin tutan yok seni. :SD bakalım ekmek çıkacak mı bu söylemlerinde. :D

LOFA Sifteri

Okçu
Seninle çay içip muhabbet etmek isterdim şuan :)

Kapatma listesi o kadar basit birşey ki sayı da 100 ise sorunsuz halledilir.
Eğer ki AZTEK’ten kapatıcak olursa bu sayı gerekirse CARTEL’den verilir.
AZTEK destek amaçlı bizimledir ve dünya kapama hedefi olan bir klan değildir olsaydı bunu çoktan anlardınız.
Siz bunu dert etmeyin.
Biz anlaştığımız insanları yolda bırakmayız.
Önümüze gelene kapatmada Adınız olcak 50 kişi vercez demeyiz bu yüzden LOFA bizle devam etmedi.
Gerçekleri konuşuyoruz eğer ki bir anlaşma varsa ve bu anlaşma dışında hareket edilmiyorsa biz dosta kurşun sıkmayız.

Kanka sizinde sorununuz bu işte birbirinizden haberiniz yok, sen sayı vermedin ama arkadaşların sayı verdi. Hadi onu geçtim ben chmps tarafıyla da herhangi bir sayı konuşmadım. Çünkü sayı konuşmanın anlamsız olduğunu biliyorum öyle ya da böyle dünya sonunda bu mevzular değişiyor. Ben tarafımı seçtiğim de nedeni ile birlikte içinizden birkaç kişiye yazdım. Her kim lofa, zehir sayı konuştu derse yalan söylüyordur.

- TİRAN -

Mızrakçı
iyi güzel hoş da sana ne kim kapamaya girer kim girmez

seninle ne alakası var

kimsin nesin bilmem ama hala oyundaysan hesap sil bırak önümüzdeki dünyalarda oyuna hazırlarlan sen takılma kim kapatacak kim kapatmayacak
sen üzme tatlı canını seni alakadar etmeyen konularla ilgili yorum yapacağına sav bas lazım olacak 2 gün fazla takılırsın 68 de

doak

Mızrakçı
Doğrusu eşek hoş laftan ne anlar olacak ama burada ki iğnelemeyi gördük teşekkürler

Eşek hoşaftan ne anlar sözünün doğrusu 'eşek hoş laftan ne anlardır' şeklinde yapılan düzeltmeler(!) doğru değildir. Zira atasözünün devamı vardır ve şu şekildedir: "Eşek hoşaftan ne anlar; suyunu içer, tanesini bırakır."

bilgilendireyim dedim:d

DeletedUser72279

Ziyaretçi
iyi güzel hoş da sana ne kim kapamaya girer kim girmez

seninle ne alakası var

kimsin nesin bilmem ama hala oyundaysan hesap sil bırak önümüzdeki dünyalarda oyuna hazırlarlan sen takılma kim kapatacak kim kapatmayacak
sen üzme tatlı canını seni alakadar etmeyen konularla ilgili yorum yapacağına sav bas lazım olacak 2 gün fazla takılırsın 68 de
Öncelikle tebrik ederim abi kazandınız ama bazı boş arkadaşlarınızın yazıları bizi hiç sinirlendirmiyor gram umursamıyoruz abi savaşmıyor geliyor forumda boş boş konuşuyorlar iste senin gibi savaşan bütün vov oyuncularını tekrardan tebrik ederim laflarımın hala arkasındayım vov klanı çok boş bir klandır bir kaç kişi dışında abi tekrardan tebrik ederim önümüzdeki dünyalarda tekrardan birlikte oynama dileği ile diyeyim bari :D

uyznlar

Ağır Atlı
Öncelikle tebrik ederim abi kazandınız ama bazı boş arkadaşlarınızın yazıları bizi hiç sinirlendirmiyor gram umursamıyoruz abi savaşmıyor geliyor forumda boş boş konuşuyorlar iste senin gibi savaşan bütün vov oyuncularını tekrardan tebrik ederim laflarımın hala arkasındayım vov klanı çok boş bir klandır bir kaç kişi dışında abi tekrardan tebrik ederim önümüzdeki dünyalarda tekrardan birlikte oynama dileği ile diyeyim bari :D

Rakibini küçümseyen düşmanları çok seviyorum :S beklenmedik şeyleri başarınca daha güzel oluyor :) küçümsemeye devam edin.