Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

YaHepYaHiç

Baltacı
temizliği beceremiyordum bir türlü, o yüzden de pek sevmiyordum. sanırım kökten kaldırdınız son dünyalarda yoktu. Barbar fethi konusu da ilginç olmuş ama farklılık iyidir sevdim yani :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bu arada bizim çocuklar modlar ile iletişim kurmaya çalışırken onlara ağlamayın, beğenmediysen oynama, uza tarzında konuşanlar worldü bu kadar çok beğendiyse girip bizimle savaşsın da hazır barbar fethi kapalıyken barbar niyetine toplayayım onları

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ön kayıt işleminin açılmadığının farkındayız.Bununla alakalı ayrıca duyuru yapıyor olacağız.

FARAZA

Markiz
Bu arada bizim çocuklar modlar ile iletişim kurmaya çalışırken onlara ağlamayın, beğenmediysen oynama, uza tarzında konuşanlar worldü bu kadar çok beğendiyse girip bizimle savaşsın da hazır barbar fethi kapalıyken barbar niyetine toplayayım onları
İşte geliyor özel harekat barbar almak isteyen çocuklar bizim çocuklar..

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Meydan okumanı beğendim söz diğer tarafta :)

Tibelda

Emekli Görevli
Biz worlde giriyoruz güzelce eleştiri yapmaya çalışıyoruz, adamlar hem worlde girmiyor hem bize laga luga yapıyor. Bu ne anlamsız bir millet ona yanıyorum :D Bu arada dün önkayıt açacaz diyip sadece kendiniz girmişsiniz 4 kişi vs atıp beni vurmak için antrenman mı yaptınız naptınız :p

Tüh yakalandık. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.