Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Barbar alamazsın ama multilerini büyütüp barbara düşürüp alabilirsin demek istemiş şair burada shdjdkd. Daha önce yandaş hamle çok gördük ama ilk kez bir dünyanın sadece multicilere yarayacak şekilde açıldığını görüyorum mükemmel.
Çok vakti olmayan ve Savunma oynamak isteyen birisi nasıl gelişecek bu sorunun cevabı var mı yoksa savunma oynamak veya yeni oyuncu olmak ceza mı?

Zihniyetinizin bozuk olması bizim sorunumuz değil. Klanlar destek ekibi tüm dünyalarda olduğu gibi çalışmalarını yapacaktır. Kendinizi istediğiniz kadar akıllı sanmaya devam edebilirsiniz. Diğer taraftan nasıl strateji kuracağınızı öğretmek bizim işimiz değildir. Bu konu dünya özellikleri ile ilgili geri bildirim konusudur. Lütfen buna uygun şekilde yorum yapınız.

NOPasaran*

Okçu
Zihniyetinizin bozuk olması bizim sorunumuz değil. Klanlar destek ekibi tüm dünyalarda olduğu gibi çalışmalarını yapacaktır. Kendinizi istediğiniz kadar akıllı sanmaya devam edebilirsiniz. Diğer taraftan nasıl strateji kuracağınızı öğretmek bizim işimiz değildir. Bu konu dünya özellikleri ile ilgili geri bildirim konusudur. Lütfen buna uygun şekilde yorum yapınız.
Yine bir kaoslar çıkmış ama ben okuyamadan müdahale etmişsiniz galiba, üzüldüm.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı

Valla ben kendimi çok akıllı sanıyorum ama klanlar ekibi patronun kim olduğunu her defasında gösteriyor. E güzel patron kim gösterin ortamı boşlamayın :D Ortada elini kolunu sallayarak gezip her türlü haltı yiyenleri görünce kuruluyorum . :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
buna kesinlikle evet biz önkayıt yaptık bu sw engellerler diye de yok bi engel :/ Ortadan yayılacağız artık

maalesef suanda ne 25 kişilik kotanın bir manası var, ne de ışınlanmanın olmamasının bir manası var. Hala w açılmamışken bu düzeltilmeli. Aksi halde sizin gibi ön kayıt yapmışlar için dezavantajlı bir durum olacak. Bilmiyorum dilimizi ısırmamız gerek heralde bir şeye iyi diyoruz nazar değiyor. Umarım modaratörler bir ayarlama yapacaktır. Aksi taktirde bizde maalesef pre kasıp takılacağız. Bu şekilde eşit olmayan şartlarda ekibin yorulmasını istemiyorum. Davet sisteminin olması ışınlanma olayının olmamasını ve 25 kişilik klan yapılanmasını manasız hale getiriyor.

DAĞISTANLI

Yasaklı
maalesef suanda ne 25 kişilik kotanın bir manası var, ne de ışınlanmanın olmamasının bir manası var. Hala w açılmamışken bu düzeltilmeli. Aksi halde sizin gibi ön kayıt yapmışlar için dezavantajlı bir durum olacak. Bilmiyorum dilimizi ısırmamız gerek heralde bir şeye iyi diyoruz nazar değiyor. Umarım modaratörler bir ayarlama yapacaktır. Aksi taktirde bizde maalesef pre kasıp takılacağız. Bu şekilde eşit olmayan şartlarda ekibin yorulmasını istemiyorum. Davet sisteminin olması ışınlanma olayının olmamasını ve 25 kişilik klan yapılanmasını manasız hale getiriyor.

Zaten bu zihniyet ile önkayıt yaptım ben. Onun dışında
4 kuzen atılırsa önkayıta önkayıt sonucunda hangisinin yeri veya çevresinde başlanmak istenirse oyuncu davet edilir o kuzen üzerinden dolaylı olarak ışınlanma yapılmış olur. 10 tane de en az klan kurarım. Bakalım belki utanırız :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
4 kuzen atılırsa önkayıta önkayıt sonucunda hangisinin yeri veya çevresinde başlanmak istenirse oyuncu davet edilir o kuzen üzerinden dolaylı olarak ışınlanma yapılmış olur. 10 tane de en az klan kurarım. Bakalım belki utanırız :D

Çok haklısın. Umarım davet sistemi kapatılır. Eğer kapatılmayacaksa bu w de eğer bu özellikler olacaksa bile, bundan sonraki dünyalarda en azından bu durum da hesaba katılır. klan limiti + klanın kapatılmaması + ışınlanma olmaması+davetin olmaması tüm bu özellikler aile klanı ve sayı ile domine etme fikrini bitirebilecek şeyler. İnsanlara eşit şartlarda mücadele etme ortamını sağlayacak olan klanlar ekibidir. Eşit şartlarda mücadele ortamı sağlanırsa bu oyunda daha farklı klanlar, daha yeni oyuncular ve ekipler oluşabilir. Umarım bu dikkate alınır.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Tüm bu durumlara rağmen biraz önce ön kayıt yapıp girişimizi yaptık. Artık hayırlısı ne ise o olsun. :)

ByRevolution

Yasaklı
Klan limiti 25 değil de 40-50 olsaydı tadından yenmezdi.

Bir de barbar alımı mesela 60 gün sonra açık olsaydı oda güzel olurdu :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ben Kuzeydoğunun yayına gitsem ve Güneybatının yayına giden 1 klanla world sonu savaşına kalsam birbirimize sınır oluşturmak için planlı yerleşeceğimiz bir bölge bile olmayacak tamamen canlı köyler nerede varsa birbirimize olan uzaklığa aldırış etmeden onlara tâbi kalacağız.
Bir çok kişinin de bu konu hakkında fikrini dile getirmesiyle bu konu hakkında herhangi bir değişiklik olma şansı var mıdır acaba? @Mr.Storm @Strafe

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Çoğu kişinin yazdıklarına katılmakla beraber fake sınırlamasının olmasıda oyun zevkini azaltıyor bence

Deleted User - 848920017

Ziyaretçi
Başlıkta 2-3 kişi hariç herkesin değiştirilmesini istediği tek şey barbar alımının açık olması. Bu kadar oyuncunun istediği tek bir özelliği bile değiştirmiyorsanız bu başlığı açmanızın anlamı yok. Bu başlıkta yazılanlar dünya özelliklerini değiştirmeyecekse o zaman formalite bir başlık olduğunu belirtirseniz en azından 2-3 kişi gelip dünya özelliklerini pohpohlar, tıpkı bu başlıktaki gibi :)

Başlıkta 2-3 kişi hariç herkesin değiştirilmesini istediği tek şey barbar alımının açık olması. Bu kadar oyuncunun istediği tek bir özelliği bile değiştirmiyorsanız bu başlığı açmanızın anlamı yok. Bu başlıkta yazılanlar dünya özelliklerini değiştirmeyecekse o zaman formalite bir başlık olduğunu belirtirseniz en azından 2-3 kişi gelip dünya özelliklerini pohpohlar, tıpkı bu başlıktaki gibi :)
offffff erkek yaaaa

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Klasik yorumunuz için teşekkür ederiz :)

Dzpiyade

Yasaklı
Davetle bile gellen arkadaşımı 90 birim uzağa attı nasıl kuracaz klanimizi merak ediyoruz şuan her kıtaya dagittiniz oyuncularımı :) sanırım vaz geçtik bu dünyadan

ZuzuX

Kılıç Ustası

Utan şimdi :D Derin pıtır milleti mi baitliyorsunuz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.