Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deathroll.

Baltacı
Moral yeni bir şey değil ki, sen de dengine mis atarsın denginden köy alırsın bunun neyine itiraz ettin anlamadım:)

Ben dengime mis atıcam tamamda oynamayan küçük hesaplardan veya multilerden basılan 1-1 k savunmalarla herkes patlatılacak barbar alımıda olmadıgı ıcın savaslar kısır donguye girecek sınırlar oluşturulamayacak

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bu durumun temel sebebi aşiret yapılanmasıdır. Çok oyunculu klanlar için barbar alımı , bölge kapatılması en temel strateji. Bu oyunda , yalnızca gelişimi sürdürebilmek için , örn: - Rakip bölgeye yerleşmek ve yaklaşmak için, -rakibin alanını daraltmak için - yağma alanını genişletebilmek için gibi temel sebeplerle barbar alınması gerekir. Ancak şuanda TR de iyi diye bildiğimiz herhangi bir klanın en az 500 oyuncusu olursa, dur ben barbar alayım asker basıp destek atarım mantığına bürünmesi çok normaldir. Çünkü oyunun matematiği bu , sayı ne kadar artarsa, daha az hammadde ile daha çok alana hakim olursun. Daha çok alana hakim olursan başarı şansın artar. Bunu kakıp herhangi bir modaratörün eleştirmesi hem yanlış hem saçmadır. Aile klanını bitirecek kişiler modaratörlerdir. Bu tarz w leri bu sebeble destekliyorum kendilerine de teşekkür ediyorum.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Ben dengime mis atıcam tamamda oynamayan küçük hesaplardan veya multilerden basılan 1-1 k savunmalarla herkes patlatılacak barbar alımıda olmadıgı ıcın savaslar kısır donguye girecek sınırlar oluşturulamayacak
Klan dışı destek yok ki:) hepsi multi bile olsa her klan 25 kişi, klan dışı destek olsaydı kısmen haklısın böyle bir şey olabilirdi derdim. Sınırlar oluşturulamayacak konusuna katılıyorum, ışınlanma olmaması bence yanlış. Eskisi gibi ön kayıt yapan klan oyuncuları da aynı bölgeye düşmeyecek sanırım, harita daha da curcuna olacak.

Bu dünyadaki en kötü özellik ışınlanma olmaması, klan limiti 25 bence az ama kime göre neye göre az, destek ekibi demek ki 25-50 kişilik ekiplerin savaşmasını istiyor ama böyle bir şey olmayacak bunu kendileri de biliyor. O nedenle 25 limit 50 olabilirmiş. Artı olarak okçular, şu oyunun en gereksiz şeyi, o da olmasa güzel dünya.

Klan dışı destek yok ki:) hepsi multi bile olsa her klan 25 kişi, klan dışı destek olsaydı kısmen haklısın böyle bir şey olabilirdi derdim. Sınırlar oluşturulamayacak konusuna katılıyorum, ışınlanma olmaması bence yanlış. Eskisi gibi ön kayıt yapan klan oyuncuları da aynı bölgeye düşmeyecek sanırım, harita daha da curcuna olacak.

Bu dünyadaki en kötü özellik ışınlanma olmaması, klan limiti 25 bence az ama kime göre neye göre az, destek ekibi demek ki 25-50 kişilik ekiplerin savaşmasını istiyor ama böyle bir şey olmayacak bunu kendileri de biliyor. O nedenle 25 limit 50 olabilirmiş. Artı olarak okçular, şu oyunun en gereksiz şeyi, o da olmasa güzel dünya.
Klana adam alıp destek atamıyor musun bir diğer sorun ise bu sefer multileri 1k ya kadar kasıp sav basacaklar bölgede ne olacak barbar alımı yok bir şey yok sen mecbur morale rağmen bunlara vuracan zarara ugrican yada adamlar bu multilerden savunma kaydırarak sağa sola oh tertemiz iş valla bu yüzden kimse vurmaz sagi solu millet aticak multisini tertemiz toplicak bu sefer illegal daha yaygın hale gelecek

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Klana adam alıp destek atamıyor musun bir diğer sorun ise bu sefer multileri 1k ya kadar kasıp sav basacaklar bölgede ne olacak barbar alımı yok bir şey yok sen mecbur morale rağmen bunlara vuracan zarara ugrican yada adamlar bu multilerden savunma kaydırarak sağa sola oh tertemiz iş valla bu yüzden kimse vurmaz sagi solu millet aticak multisini tertemiz toplicak bu sefer illegal daha yaygın hale gelecek
oyun başında akademi kuran oyuncu 1k lık köye saldırırsa morali %100 olur. Sen de ilk önce rakibin multilerini toplarsın, hem toplaması daha kolay olur. He sen 30k oldun da rakip 1k lık köylerden destek almaya devam ediyorsa, klanındaki 3-5k lık adamlardan rica edersin ya kami atarlar ya da o köyleri alırlar. Yani bu kadar dert edecek bir şey yok, moral güzel bi’ şeydir.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Özellikler güzel olmuşa benziyor, biraz deneysel çalışmaktan kimseye zarar gelmez. 5k-30k arası pre kullanıcılarının harcadıkları preden verim alacaklarını ve harcadıkları oranla avantajlı olacaklarını düşünüyorum, ki zaten premiumun en başlıca amacı bu. Çok fazla premiumu olanlar harcadıkları premiumdan %100 verim alamayabilir ki bu çoğu oyuncu için iyi bir şey. Zaten ne çok çalışarak zengin olabiliriz ne de her dünya premium kasarak premium zengini olabiliriz bence, 1-2 istisna oyuncu kaideyi bozmaz.

Dünyaya premium kasmak için girenlerin zorlanacağını düşünüyorum

48de oyuna başladım ve 60-65i oynadım. 3 dünyanın özellikleri de birbirinden farklıydı, lakin 3 dünyadan da çok keyif aldım. Çok çok büyük saçmalıklar olmadığı sürece (64te oynamadım ama misyoner sistemi duyduğuma göre çok gereksiz saçmaymış) oyundan keyif almamızı etkileyecek bir oyun özelliği olacağını düşünmüyorum. Farklı özellikler farklı stratejileri ve farklı zorlukları getirecektir, tek düzelikten kurtaracaktır.

Son olarak sınav zorsa herkese zor arkadaşlar, girecek klanlara başarılar diliyorum. Umarım bu dünya bu yeni özelliklerle insanların zevk aldığı bir dünya olur ki yeni özelliklerin denenmesi konusunda insanlara cesaret verir.

RoDReGo

Baltacı
tebrik ediyorum güzel düşünülmüş fake niye var şunu opsiyonel yapmayın artık niye sınırlandırıyorsunuz umarım fazla ekip girerde ekmeğimize bakarız

uyznlar

Ağır Atlı
Yönetim barbarı açık bıraksa niye açık kapatınca niye kapalı :D oyuncuların ortası yok maalesef... Dünya görüşlerine göre bir sonraki dünya ona göre planlanıyor o yüzden 3-5 dünyaya tam olarak özellikler oturmuş olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.