Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Barbar fethi mümkün olmalı oyun başı ben pre basicam ve moralden dolayı patlicam hiç gerek yok barbar yoksa ötede basilmaz bu w kimse erken gelişim sağlamaz bence barbar fethi olmalı ki aldığımız preyi değerlendirelim :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Barbar fethi ve yön seçimi değişebilirse güzel dünya gayet, barbar fethi kapalı olduğu senaryoda köyünü mislediğimiz birisi köyünü barbara atsa köyü alma şansımız kalmayacak.Oyunu tıkayan bir olay olur yani her açıdan gelişemeyen hesaplar, def oynayan hesaplar köy alamaz . Aile klanlarına karşı bir düşünce olarak yön seçimi kapalıysa alternatif olarak klanlar kilitlenebilir belli bir süre sonunda klasik dünyalardaki gibi, klan dışı destek de yok zaten

Luxor*

Baltacı
Yön seçimi: Aktif.
Klan başına üye limiti: 50
Gece bonusu: Etkin değil.
Barbar Fethi: Açık.

Yukarıdaki 4 özellik revize edilirse, oynaması çok keyifli bir dünya olabilir.

burakaan

Baltacı
Barbar fethi serbestken bile alacak köy bulamadığımız 28 puanlık barbarlar için kavgaların olduğu klanların 500 600 kişi ile girdiği bir oyunda barbar fethinin kapatılması paktları anlaşmaları ve çok erken kapanan dünyaları getirecektir hedeflediğiniz gibi savaşları değil artık herkes kolay yolu seçiyor o yüzden barbar fethinin kapalı olması yine forum unun ve katılımın az olduğu hemen kapatılan ve üzerine hiç konuşulmayan tatsız bir dünya haline getirecek umarım düzeltilir

Cpt. Price*

Yasaklı
Diyelim ki ben oyun başı güzel premium harcayan bir oyuncuyum. Çaylak açıldığında 20 kat muhabbetinden çoğu oyuncuya saldıramayacağım.
Diyelim ki saldıracak oyuncu buldum, saldırmaya başladım. Düşük moral yüzünden bir sürü kayıp vereceğim. Hadi buna da tamam verelim. Peki oyuncu baştan başla atıp köyü barbara düşürürse? Köyü de alamayacağım.

Bu özellikler gerçekten çoğu oyuncu için oyunun kilitlenmesine sebep olacaktır, oyunun akıcılığını da azaltacaktır.

Giren klanlara başarılar dilerim ( tabi girecek olursa :) ) barbar fethini gözden geçirmenizi tavsiye ederim.. multi olayına da daha çok ip inceleyerek daha fazla vakit ayırarak çözüm önerisi sunabilirim nacizane

Richie Rich

Okçu
Premiumu çok olan adamın 20 kattan dolayı barbar alıyodu evet işte artık onlar da fazla pre harcayamayacaklar böylece kimse 1m pre ile giren adam yüzünden kaybettik diye forumda ağlayamayacak.
Ayrıca barbar olmadığından çabuk kapanıcaksa eğer zaten oynamasınlar bi zahmet artık diplomasiyi önceden belirlemenin saçma olduğunu tüm klan yöneticilerinin anlaması lazım. Biraz mentalite değişsse fena olmaz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.