Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Biz worlde giriyoruz güzelce eleştiri yapmaya çalışıyoruz, adamlar hem worlde girmiyor hem bize laga luga yapıyor. Bu ne anlamsız bir millet ona yanıyorum :D Bu arada dün önkayıt açacaz diyip sadece kendiniz girmişsiniz 4 kişi vs atıp beni vurmak için antrenman mı yaptınız naptınız :p

Bazı şeyleri şahsınıza algılamamalısınız. Bazen eleştiri bizim söylemlerimizle ilgili bazen diğer oyuncuların söylemleri ile ilgili gelebilir. Bu konuya yazan herkes daha iyi bir dünya olması için geri bildirim sunuyor neticede. Geri bildirimlerinizi tek taraflı değil farklı fikirlerin çatışmasını da baz alarak değerlendirildiğini unutmayalım. :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bazı şeyleri şahsınıza algılamamalısınız. Bazen eleştiri bizim söylemlerimizle ilgili bazen diğer oyuncuların söylemleri ile ilgili gelebilir. Bu konuya yazan herkes daha iyi bir dünya olması için geri bildirim sunuyor neticede. Geri bildirimlerinizi tek taraflı değil farklı fikirlerin çatışmasını da baz alarak değerlendirildiğini unutmayalım. :)
Benim için problem yok dediğim gibi bu world agresifiz yani yazan herkesle çatışabilirim :D Keyifli forum sunarız izleyicilere

mernus..

Mızrakçı
katılan oyuncuların yarısı ilk koyu alamadan oyundan eleniyor.diger yarısı 1 barbar koy aldıgında dunyayı kapatmış kadar seviniyor.barbar alımı olmaması çalışma saati musait olupta onlıne suresi yuksek toplam 500oyuncuya yarayacaktır.yeni kısmen acemi onlıne suresi düşük oyuncular kafadan elenmiş oluyor.barbar alımı olmaması kafaya oynayan 300oyuncu etrafında oynanmasına sebep oluyor.şuanda yorum yapanlarda aktif oyuncular.diger pasif oyuncuları maalesef duşunmuyor.aşırı vakit ayıramayan oyuncuları duşunecek olanlar dunya ozelliklerini belirleyen modlar olmalı ve barbar alımı acılmalı.

poseidon32**

Kılıç Ustası
bence cok guzel olmuş premınyumla oynayayan oyuncular yuzunden klan savaşları her gecen gun oyuncu kaybettıgı gıbı yenı oyuncularda cekemıyor yenı başlayan neyın ne oldugunu anlamadan yanındakı adam 50k oluyor cerez gıbı alıyorlar köylerını bır cok kişiye ters olsada bence guzel olmuş ara ara böyle dunyaların acılması oyunun gelecegı ıcın gereklı yoksa oynayacak oyuncu kalmayacak zaten cok az kısı oynuyor

ama şunada bır cözum bulunması gerek mısler yoldaykenoyuncu köyu barbara dusururse koyu alamassa mısyoner atan oyuncu böyle dunyayıda kımse oynamaz bır daha bunu cözmelerı şart köyu barbara atma özellıgı olmasın bence belırlı bır puandan sonra örnegın 1k dan sonra

Dodge Slap

Baltacı
Full ordu ve 4 mis bastım diyelim düşmana orduyu attım kestim ama çok az askerim kaldı köyü almak üzereyim. O da ne yeniden başla atarak alacağım 9k lık köy barbar olmuş mislerim ziyaret mi eder? :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Full ordu ve 4 mis bastım diyelim düşmana orduyu attım kestim ama çok az askerim kaldı köyü almak üzereyim. O da ne yeniden başla atarak alacağım 9k lık köy barbar olmuş mislerim ziyaret mi eder? :D

@Strafe Bu endişe ile ilgili açıklama yapacak mısınız? Oyunda gerçeekten insanların başına böyle durumlar gelecekse baştan söyleyin lütfen çok keyif kaçırıcı birşey olur bu

Cpt. Price*

Yasaklı
Cevap veriyorum "Etmez" ;)

Neeeeeee çok iyiii

surprised-icegif-2.gif

Tam olarak nasıl işliyor peki mümkünse bilgilendirir misiniz :)

akifS*

Hafif Atlı
Barbar Fethi olmaması çok isabet olmuş...

Gerçekten savaşacak ekiplerin olacağı bir dünya olur özellikle... Preyi basıp daha çaylak kalkmadan 5-10 tane barbar alanların, sıfırlanacağını hissedip hemen başka yerden maden desteği ile barbar toplayanların çok da iş yapamayacağı bir dünya olur...

Hakkıyla kazanan, hakkıyla yenilenlerin olacağı bir dünya...

Haritada şansı olmayanların barbar fethi ile şansının yaver gidememesi üzücü olmuş :)
Katılıyorum. Dünya sonuna kadar mütüz diyip hiç savaşmayan, her hesapta onlarca mis bekleten, kami opu yaptık diyip 50 tane köyü vuran, vakti gelince de tüm gücüyle boş köyleri toplayan klanların şansı olması güzel olmuş. Yoksa diğer türlü ne yaparlardı :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.