Sado VS Dragon

DAYI

Acemi
Ya birader sende yalvarıyordun klana girmek için şimdi mi adam kesildin 2-3 pasif toplayan atıp tutuyo

he dogru ya niiddaliyiz ve ekibi pasifti o yuzden klanına almıstın. tuh ya unutmustum. kusura bakma. ikincisi klanına gelmek için yalvarmadım. bır teklıfte bulundum sende hayır dedın :) pasif dedigin abiniz ziya sana haber yollamisti. aman aman bunlari klana alma bitirecem silecem demişti bunlari. bak ya bunuda unuttum :))

RahaT Durmaz

Yasaklı
he dogru ya niiddaliyiz ve ekibi pasifti o yuzden klanına almıstın. tuh ya unutmustum. kusura bakma. ikincisi klanına gelmek için yalvarmadım. bır teklıfte bulundum sende hayır dedın :) pasif dedigin abiniz ziya sana haber yollamisti. aman aman bunlari klana alma bitirecem silecem demişti bunlari. bak ya bunuda unuttum :))
Ne ukala birisin sen ya cidden bak bütün günün boş oyunda iki üç pasif buluyorsun ama insanlığın yerin dibinde.

DAYI

Acemi
Niddaliyiz ve ona bağlı olan 3-5 sağlam oyuncusunun köyünü aldığım için sende nefis olsa en sağlam abine boş pasif demezsin :) kendi klan uyeni sattığını açıkça kendin vurguluyorsun

Furkii3535

Mızrakçı
Abi ziyaaddin abi elinden geleni yapacagını söyledi ama uğur abi oyunda bile değildi, mustafa abinin sanırım işleri vardı ve oyuna dikkatini veremedi, evet haklısın ziya abi biraz erken konuştu hata etti bu konuda ama yine de adam elinden geleni yaptı da. Oyunu bırakırken ekibinin kendi ekibi olmadığını belirtti. Ayrıca ziya abi kurallarında serttir sanki bilmiyomus gibi konusmayalım lütfen. Siz abilerim referans ile alındınız klana, sizi övdükleri kadar varsınız da tebrik ederim ama lütfen bu yaptığından dolayı ziya abimle ilgili kötü konusmayın. Kendisi koyduğu kurala uymayan kim olursa olsun atan birisi.

mateksahin

Mızrakçı
Arkadaşlar bende naçizane fikrimi söyleyeyim. Bende paşa ekibini yanımıza aldığımızda zaten büyük bir sıkıntı olacağını farkettim. Lakin bir klana müttefik diyorsak onu düştüğü halden kurtarmamız gerekiyordu. İmtihan da budur zaten. Düştüğünü görüp "zaten bitiyorlar 100 köyün 30 unuda biz alırız" deyip birde biz tekme atsaydık ilk başta müttefik olmanın ne anlamı olacaktı. Sa yapılır veya nötr kalırdık haritamızı oynardık.

Bizim kendi seçimimiz bu, hatalıdır kusurludur bu seçim bizim. Her zaman en iyi en avantajlı en fırsatçı kararları vermek duruştan taviz verebilir. Bugün herhangi bir müttefikimiz herhangi şekilde bize ihtiyaç duyduklarında biz yine elimizi değil bütün gövdemizi sebil edicez. Zaten müttefik ekibimiz bunalmış ve baskı altında kalmıştı bizim köy sayımız rakip klanın köy sayısından daha azdı. Biz buna rağmen elimizi cekmedik. Evet istatistik olarak gerideyiz, rakibi tebrik ederim.

Bazen haritanın değil, örf ve adetlerimizin gereğini yapmamız gerekiyor. Bu hususta kimseye hesap vermek gibi bir ihtiyacımız yok. Müttefiklerimiz bizi izliyor. Yanımızdalar daim olsun inşallah. Yarın bu haritadan çıktığımız zaman yapılacak hareketi şimdi yapmakta hatalı bir işlemdir. Denizi görmeden paçaları sıvamanın kimseye faydası yok.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Bence başarabilirsin. Senin içinde bunu yapabilecek gücünde var ve sevginde var. Ham takviyesi yapsınlarda çabuk büyüt köyünü brom. Birde rahat durmaza pek uyma kendisi saldırmıyor sadece savunuyor.
Sen yeter ki saldırı iste atarız. Ayıp ettin ya seni mi kırıcam seni kırıcağıma köy alırım sizin klandan7BA3BD6D-0D60-4EBB-96CB-97166922AA47.jpeg

Poyrazz27

Yasaklı
Seviyeli tartışmalara ve atışmalara açığız.Ama gereksiz hareketlere- boş muhabbete gerek yok .

İyi op yaptınız tebrikler.

Bu arkadaşın morali bozulmuştur ama o kadar kendi askerini kesti :) Rekoru kırdı herhalde.

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-20-18-48-41-502_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-20-18-48-41-502_com.android.chrome.jpg
    709,7 KB · Görüntüleme: 38

RahaT Durmaz

Yasaklı
Seviyeli tartışmalara ve atışmalara açığız.Ama gereksiz hareketlere- boş muhabbete gerek yok .

İyi op yaptınız tebrikler.

Bu arkadaşın morali bozulmuştur ama o kadar kendi askerini kesti :) Rekoru kırdı herhalde.
Hayır hayır gördüklerim yanlış olsun rüya olsun.

cidden bununla mı övünüceksin klanın kan ağlıyor savunma ayarlasana hala burdasın

baco

Mızrakçı
Sen yeter ki saldırı iste atarız. Ayıp ettin ya seni mi kırıcam seni kırıcağıma köy alırım sizin klandan27816 adlı eklentiyi görüntüle
İnanamıyorum şuan resmen şok oldum. Düşman klanın diplomatı saldırı atabilecek köy alabilecek kabiliyetteymiş. Dostum ben seni otomatik konuşan forum botu felan sanmıştım. Sen gerçekten yaşayan etten kemikten bir insanmışsın. Şok yaşıyorum şuan...