Tow&Dejavu Vs Basher

LaFleur01.

Yasaklı
bir dünyada dümen varsa içinde kesin dejavu ve cin klanları vardır. agartha üyeleri kendilerini bir şey sanıyorlar masada dünya kapatacaklarmış ...

tolqahan*

Mızrakçı
bir dünyada dümen varsa içinde kesin dejavu ve cin klanları vardır. agartha üyeleri kendilerini bir şey sanıyorlar masada dünya kapatacaklarmış ...

yahu yapmayın sunu :) hangı masaymıs o ? kral arthur pendragonunkı mı :D worlde gırmeden daha 3 5 klan dusman oto :D

vallahı oto q gibisiniz :D ne diyeyim ki .. sen sımdı bıseler ıma edıyosunda hangı kıt bilgiyle bunu yapıyosun oda ayrı bir muamma gerçi :D bendeki olay zaten sana cevap neden veriyorum hiç anlamıs değilim :))

insanları önce tanımanı öneririm .. agzı olan konusuyor görüyorsun anlatmama gerek yok :D Lütfen guzel kardesım sende onlardan birisi olma ..

LaFleur01.

Yasaklı
Çok şeker ;)

Yazıdaki mana fevkalade

Bu oyunu hiç oynamamış insan bile okusa şurayı anında oyun mantığını çözer

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM
eski oyuncunuzum farklı nick ile 32.dünyayı birlikte kapattık bir çok hesabınıza bakıcılık yaptım operasyonlara girdim worldü nasıl kapattığımız belli, yazı gayet normal herkes herşeyin farkında.

LaFleur01.

Yasaklı
Basher klanının arka tarafta barbar toplayarak beklemesi ve devamında gelişen bu gelişmelerden ben bunu anlıyorum, basher in maşa başkanını sizler yönlendiriyorsunuz. Cin ve dejavu şahiyi hiç bir zaman sevmedi ve sevmez bakın buğra abinizi ve cini nasıl rezil etmişim ama şahi öyle bir klan ki bu kadar olaya rağmen yıkılmadı yıkılmayacak

Canikkk

Baltacı
Basher klanının arka tarafta barbar toplayarak beklemesi ve devamında gelişen bu gelişmelerden ben bunu anlıyorum, basher in maşa başkanını sizler yönlendiriyorsunuz. Cin ve dejavu şahiyi hiç bir zaman sevmedi ve sevmez bakın buğra abinizi ve cini nasıl rezil etmişim ama şahi öyle bir klan ki bu kadar olaya rağmen yıkılmadı yıkılmayacak

W64 de komedi dalında oscar adaylarından biri oldun oylamanın bitmesini bekle belki sen kazanırsın

eyesblack

Kılıç Ustası
eski oyuncunuzum farklı nick ile 32.dünyayı birlikte kapattık bir çok hesabınıza bakıcılık yaptım operasyonlara girdim worldü nasıl kapattığımız belli, yazı gayet normal herkes herşeyin farkında.

Haksızlık yaptığımızı idda ediyorsun sizinleydim de dedin madem o zaman niye itiraz etmedin de şimdi çıkmış 32 world sonra şöyle böyle diye laf üretiyorsun paşam

Sana iç dünyanda başarılar diliyorum

beratt

Acemi
Aha yine bir işte biz maşa olmuşuz, Cem abi söylesene maşa olarak tutulabilecek kadar ufak biri miyim hiç :D