Cin vs LaFleur01

LaFleur01

Baltacı
3 Harfli'ler Şahi'ye op düzenledi ve sonları hüsran oldu anlamıyorum 15.000 köyü olan bir klan 6.000 köyü olan klana op yapıyor ve rezil olup gidiyorlar ayrıca şahide oyunu bırakmış oyuncularda var toplasan 10 kişi anca oynuyordur :) fake atışları zaten komediydi sadece bana 5000 küsür saldırı geldi kabak gibi görünen feykler göz ardı edildi :) her köyüme 10 ar kami mis arası kami ve full kami + mis attılar ona rağmen 3 tanecik köy alabildiler bende para olsa pre ile sur bassam onuda alamayacaklardı ama biz preyle oyun oynayanlardan değiliz emekçiyiz bileğimize güveniriz bot ile program ile işimiz olmaz benim gibi düşünen oynayan oyuncularada burdan SELAM olsun...
Şuraya bir kaç tane rapor koyuyorum sadece bana gelen mis kesim raporları.
Bu arada cin yöneticilerinin bazılarının Agartha üyesi olduklarını biliyoruz. 44. Dünya açılmadan önce ne planlar yapıldığını biliyoruz.
Hucum ile müttefikken hücum sınırındaki köyleri destekleyip kuleleri son seviye yaptıklarını biliyoruz.
Hani atıp tutuyorlar ya siz şöyle yaptınız böyle yaptınız hepsi hikaye bunların hayatı yalan dolan zaten agartha üyesi olup doğru söyleyeni bulamazsınız hep arkadan iş çevirirler.Beni bilen bilir daha önce savaştığım klanlar ile daha sonrada oyun oynadım kimseye en ufak yanlışım olmadı arkalarından iş çevirmedim hangi klanda oyun oynuyorsam o klanın haklarını sonuna kadar savundum destek attıp bakıcılık yaptım vicdanım rahat dürüstüm içimden geldiği gibi konuşurum doğrunun yanında yanlışın karşısında savaşırım. Emekli olduğum dünya 44.Dünya'dır eğer sevdiğim biri kandırıp oyuna tekrar başlatmazsa bir daha klanlar oynamayı düşünmüyorum çünkü oyun pay to win olmuş insanlar sözlerinde durmuyorlar herkes bir oyun bir plan peşinde gerçek siyaset ile oyunu birbirine karıştırıyorlar 3-5 klan bir olup world kapatıyor veya 3-5 klan aynı anda worlde girip teklana kapattırıyorlar kendileri set oluyor yani anlayacağınız bu oyun kabak tadı verdi şimdi aşağıya yapılacak saçma yorumları içkimi yudumlayarak okuyacağım :)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Bunu buraya koyma amacın nedir ? Tamam kesmişsin eline sağlık ama her klan bünyesinde hep başarı sağlanacak diye bir olay yok ki eminim ki cin klanları da öyle bir şey iddaa etmemiştir patlamakta var patlatmakta var. Ama senin CİN vs LaFleur01 diye başlık açıyorsun klanına baktığım da ŞAHİ klanında bulunuyorsun hem oradaki yöneticilere hem orada oynayanlara haksızlık ediyorsun. Hücum oyuncususun bak hücum nerede? Madem CİN i kötülüyorsun hücuma ne oldu yarın öbür gün sana da olacak hücumun başına gelenler sen diyeceksin ki ben zaten salmıştım bırakmıştım hatta sile almıştım. Yukarı da kaç resim var sayamadım bunları yüklemek için bu kadar uğraşan adamın bahaneleri ben zaten salmıştım olacak burada sadece kendinizi rezil ediyorsunuz başka bir şey değil..

LaFleur01

Baltacı
Bunu buraya koyma amacın nedir ? Tamam kesmişsin eline sağlık ama her klan bünyesinde hep başarı sağlanacak diye bir olay yok ki eminim ki cin klanları da öyle bir şey iddaa etmemiştir patlamakta var patlatmakta var. Ama senin CİN vs LaFleur01 diye başlık açıyorsun klanına baktığım da ŞAHİ klanında bulunuyorsun hem oradaki yöneticilere hem orada oynayanlara haksızlık ediyorsun. Hücum oyuncususun bak hücum nerede? Madem CİN i kötülüyorsun hücuma ne oldu yarın öbür gün sana da olacak hücumun başına gelenler sen diyeceksin ki ben zaten salmıştım bırakmıştım hatta sile almıştım. Yukarı da kaç resim var sayamadım bunları yüklemek için bu kadar uğraşan adamın bahaneleri ben zaten salmıştım olacak burada sadece kendinizi rezil ediyorsunuz başka bir şey değil..
:)))

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Bir atasözü derki birinin elinde hic bir şeyi olmasa bile umudu vardır ..bırakın umudu kalsın hala oyundan zevk alabiliyor

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Oncelikle kendini nimetten sayma. Daha once tokatladigimiz bi adamsin her world kurulup varlik gosteremeden silinip giden sahi klaninin utanmadan hala foruma gelmesi cok komik olmus. Sahi cop diye adi cikan bi klansiniz.

Sonra cin klani nasil bi op yapmis 8 milyon kadar saldiri puani artmis. Su seviyede en kotu operasyonda 40-50 milyon civari asker kesimi yapilir. 3-5 kami attik sadece.

Son olarak iki hafta bile olmadi tam iki katimizken icinizden geciyoduk. Ortada gercek manada savas varken neler yapabildiginizi gorduk. Cumle aleme rezil ettigimiz adamlar kendini nimetten sayiyor;) Suanda millet beles koy toplama derdinde. Onlar bittikten sonra tekrar gel buraya baslik ac;)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Birde hucumla mutken destek atma muhabbeti nedir? Savas tarihi verildi o sureden oncemi saldirdik akli kit arkadasim? Tam 2 hafta sure verildi. Dogru diyin bilmiyoz bu oyunu bahane ariyoruz sadece diye. Sanki mutken saldirdik he sacmaliklara bak: )

LaFleur01

Baltacı
3-5 kami atmışlar :) kendinizi yüceltmeyin olduğunuz gibi görünün çöpsünüz cin çöp çöp çöp :) siz hiç bir zaman savaşarak kazanamadınız hep 3-5 klan birleşip dünya kapattınız benim klanımın yeniliklere ayak uyduramadığı doğrudur oyuncu sayımızın az olması doğrudur yeni oyuncularla kaynaşamadığımız doğrudur ama geçmişten bahsetmiyoruz şimdiyi konuşuyoruz geçmişten bahsedersek altından kalkamazsın...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Cinin cop oldugu yerde siz neysiniz: ) biz cook world kapattik hemde hepsinde savaslarda en yakin takipcimizi ikiye katlayarak. Sayinda koyunde iki hafta oncesine kadar iki katimizdi hadi ogrende gel oyunu

LaFleur01

Baltacı
Cinin cop oldugu yerde siz neysiniz: ) biz cook world kapattik hemde hepsinde savaslarda en yakin takipcimizi ikiye katlayarak. Sayinda koyunde iki hafta oncesine kadar iki katimizdi hadi ogrende gel oyunu

savaşmadınızki dejavudan oyuncuları aldınız klanınıza sonra o oyuncular boş köyleri aldılar lazz örneği hala hafızalarımızda :)

LaFleur01

Baltacı
ziya ve aslan avı gibi olmuş ahmet ne gerek vardı ? :)

konuyu açmayacaktım ama cin ve şakşakçıları polemik yapıyorlar şahi çöp siz şöylesin böylesiniz boş boş konuşuyorlar ben gereken dersi verdim. ben başından beri söylüyorum bu oyunda savaşcaksın son köye kadar gizli işler çevirmeden madem klanına güveniyorsun yanına yancı bir klan almadan tek başına adam akıllı savaş ve kazan bizde seni tebrik edelim.

LaFleur01

Baltacı

31. Dünya'i, klanın HUCUM-VOLTRAN-CİN ile yendin.
24 de ise ocean dı adınız dimi mymrdions la birleşipmi kapatmıştınız ? Düşündürücü ...
Sahi 28.dünyadada oyunlarınız tutmamıştı dağıtmışlardı sizi neyse olan olmuş önümüze bakalım :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
biri bana anlatabilirmi bu bos herif ne dersi vermis: )

W28 de klanini kum torbasina cevirmistik. Sonra acidik besledik nerden bilelim sutu bozuk olduklarini. Utanmadan bide bu worldu ornek veriyon ya ne diyim ;)

LaFleur01

Baltacı
biri bana anlatabilirmi bu bos herif ne dersi vermis: )

W28 de klanini kum torbasina cevirmistik. Sonra acidik besledik nerden bilelim sutu bozuk olduklarini. Utanmadan bide bu worldu ornek veriyon ya ne diyim ;)

28 de müt işaretleyip ertesi gün vurdun biz silindik gittik seni kum torbasına çeviren dombıraydı iyi hatırla geçmişi :)

LaFleur01

Baltacı
ama bak 28.dünyadaki kadron sağlamdı şemsettin falan çok iyi oyunculardı o gençlerin değerini bil arasıra ara hal hatır sor :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Sen cok yanlis sularda yuzuyon;)

Bir sahi klani kum torbamizdi. Savas oyle bi hal almistiki sizi toplaya toplaya buyuduk size moralden vuramaz hale geldik. Kalanlari klana aldik. Daha sonra sis ve ceset savasinda o besleme sahi oyunculari satmicam diye cocugunun ustune yemin eden adam ayni gun sabah ekibiyle satti.

Neyse onu bunu birakta blood basladiniz hucum devam ettiniz simdi sahi oldunuz ne ayaksiniz:)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
boş konu 1 aya ne adı ne kalacak ne bir şeyi aferin aslan hucumdayken nerdeydin :D neyse gülüyorum sadece 1 ay sonra görüşürüz :)

LaFleur01

Baltacı
Sen cok yanlis sularda yuzuyon;)

Bir sahi klani kum torbamizdi. Savas oyle bi hal almistiki sizi toplaya toplaya buyuduk size moralden vuramaz hale geldik. Kalanlari klana aldik. Daha sonra sis ve ceset savasinda o besleme sahi oyunculari satmicam diye cocugunun ustune yemin eden adam ayni gun sabah ekibiyle satti.

Neyse onu bunu birakta blood basladiniz hucum devam ettiniz simdi sahi oldunuz ne ayaksiniz:)

nick ver inceleyelim kimmiş neymiş Şahi oyuncusu bunu yapmaz herkesi kendinle karıştırma.