Tow&Dejavu Vs Basher

YALNIZBARON

Yasaklı
Söz verip tutmak , milletin discordlarında Kuralsızlara savaş açacağız , Kuralsızlar burayı haketmiyor gidecek demek mi ? Gelip delikanlı gibi savaş istiyorum kuralsızlar hak etmiyor de savaş ilanını ver savaş , sağda solda dolaşıp ağladın diye iyice ağlattım seni . Yaran çok derin biliyorum ve o yaranı kendin kestin , ben üstüne tuz serptim sadece .

Gomtan35

Yasaklı
Biz 20 kişi merkezden çıkarken kimseye güvenerek çıkmadık dünya başından beri rakiplerimizi yendik burda Olcay abiye laf atmışsın ama herkes uzaktan birbirini kollamıştır illa bizde öyle bazı yanlış kararlar bizim yüzümüzden de alınmış olabilir ama bunun bütün suçunu bize tamamen yıkamazsın artık ağzından düşür bizi her lafta Olcay abin Olcay abin 1 yanlışı varsa 4 doğrusuylada seni kurtarmıştır sen bunları demiyorsun 1 yanlış doğruları eksiye çekiyor galiba

Gomtan35

Yasaklı
İleriye towa kadar giderken o aşamalarda neler oldu konuşmuyorsun nasıl cidden sadece towla savaştın merak konusu cidden joker hüküm ilk başta dejavu konsey ekipleri gerçekten hepsini tek mi yendin ?

Gomtan35

Yasaklı
Bizden güçlü olabilirsin iyi de ama herkesin herkese iyiliği var bunun hatırna bizi şeyleri uzatmamak lazım hainlik varsa herkes görür bilir zaten bunu tekrarlamaya gerek yok ben senin emeğine oyununa saygı duyuyorum senden de aynısını bekliyorum lütfen

KiLiJE

Mızrakçı
hadi canim benmi demisim bunu ugura ben size inandim yalancinin mumu olmussunuz keske klanlarinizi parcalayip bolup egrelti gelin gibi baska klanlarin arasina siginmadsn direk savasabilseydiniz ama sizde o yurek yokmus
Evet abi sen dedin hatta şöyle söyleyim biz TC klanına savaş açtığımız dakika siz de TC Hüküm vs konferans görüşmesindeydiniz savaş haberini alınca büyük bir hızla beni aradın bu savaşı açmayın ben zaten dejavuyu bitirmek için TC yi sizin içinizden çektim dedin
zaten TC bizden ayrıldıktan sonra dejavuya vurdu sorsan TC ye biz hain değiliz hain olsak TOW dan ayrıldığımız da TOW a vururduk derler ;)
Benden istediğiniz şeyler Müttefik im olan dejavuyu benden planlı ayrılan TC nin ortasına bırakmam,müdahale etmemem hatta tekrar müttefik im olan basher e savaş açmam :)
Sizin planınız ortada olan secret i bitirip arkada dejavuyu TC ye bitir sonra da ortada bizi sarmalayıp bitirmekti tabi sonra tek kalmış bahser i bitirmekti
Yani bizim o gün TC ye savaş açmamız sizin tüm planlarınızı bozmuştu ha bu arada sizin TC de olan maşanız ise lila diye yalancı şey vardı oyuncu mu desem ne desem bilemedim de neyse o şahıs dı işte lila denen şahıs da beni tanımaz Gürkan ı tanımaz kimseyi tanımaz herkese gidip bunlar yalancı diye kuyruk sallayan olgunlaşmamış bir maşanız dı :)

Söz verip tutmak , milletin discordlarında Kuralsızlara savaş açacağız , Kuralsızlar burayı haketmiyor gidecek demek mi ? Gelip delikanlı gibi savaş istiyorum kuralsızlar hak etmiyor de savaş ilanını ver savaş , sağda solda dolaşıp ağladın diye iyice ağlattım seni . Yaran çok derin biliyorum ve o yaranı kendin kestin , ben üstüne tuz serptim sadece .
Secretı fena harcadınız daha hala Vezir şöyle vezir böyle diyorsunuz bende Vezir size güvenerek hata yaptı baştan beri size güvendi adamların emekleri heba oldu hala Vezir şöyle vezir böyle demeyin ayıptır.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
zekeriya ile dun konustuk anlastik dunyayi sahi klani altinda kapatmasina karar kildik :)) sen ne kadar hizli gazetecilik ornegi sergiliyosun kaynaklarin cok saglammis takdir ettim seni
Vay Adamlar aralarında konuşmuşlar. Hayırlı olsun

Vezir001.

Ağır Atlı
Discordlarda kim geziyor bunu tüm w oynayanları daha iyi bilir.

Kalkacaksın kuralsızlar sınırında bana köy verin yönümü çevireceğim onlara diyeceksin sonra ben vurduğumda müttefiktik arkadan vurdunuz öyle oldu böyle oldu diye ağlayacaksın hadi oradan ,

Bu arada ağlayan kim varsa çıksın kasıyor.

Dünya başında ağır savaşlar vermişmiş 100 köylük operasyona gidiyormuş , onu yapmış bunu yapmış siz ancak insanları lafla etkilemeye çalışırsınız sana kimse gelip diplomasi teklif etmedi , kapımıza sen geldin büyük klanın büyük lideri ilk teklifinde de reddedildin w açıldıktan sonra tekrardan sen geldin . Şimdi kalkıp burada biz sana sığınmışız muamelesi yapma , sen geldiğinde kendi klan arkadaşlarını benim discordumda kötüleyen adamsın , alın bunları savaşamıyor orada düşürüyoruz deyip de bizim onları kurtarmamızı bekleyen adamsın kısmen kurtardıklarımıza da ben size adam verdim diye geçinen birisin , sen kendini o kadar dev aynasında görüyorsun ki hesap sildiğinde bile savaşırdım ama savaşmadım diyebilecek birisisin , o kadar iyisin ya takipteyim hangi worlde gireceğini orada da vuracağım sen rahat ol .

Paktın içinden birini kalkıp , bashere şikayet edeceksin onlara dünya kapattırmam diyeceksin ben de bunu duyacağım gideceğim beni sattığın bashere senin kelleni vereceğim sonra mücahit kötü oluyor ?

300 Sparta towa geçtiğinde destekçi puanı ne kadardı biliyor musun 1.500 Puandı ve daha niceleri , hangi birini bashere karşı savaştırdın ? Hangi birinden sınırına savunma çektin ben senin savaşmadığını gördüğümde bile bekliyordum sen truvayı yedikten sonra kalkıp da ben senin hatalarını düzeltmek için zamanında sattığın kuralsız sana el verip yerden mi kaldıracak ?

Neden tekrar satman için mi ?

Senin bu konuşmadan haberin var mıydı, vardı. Yeni öğrenmiş gibi insanlara sunma, bu konuşmalar üzerine seninle gelinildi konuşuldu, enginin bu konuşmaları var evet doğru var, peki ne oldu sonucunda? Olayı kalktın tatlıya bağladın secret bana hamle yapmadığı sürece ben de secret klanına hamle yapmayacağım dedin mi dedin, derken bu konuşmalardan haberin var mıydı vardı.

Alın bunları savaşamıyor ne demek? Konsey savaşı açıldıktan sonra hala whatsapp ımda yazışmalarınız duruyor kardeşim şunuda alalım mı klana bunuda alalım mı klana bize adam lazım bu cephede organize edelim bunları diyen siznizin? Sen ne çirkef bir adam çıktın mücahit?

Satmak için somut bir eylem gerekir, ben kendi klanımın gücüyle seni vuracağımı dile getirmişim. Ben seni vuracakken de abilerin araya girmiş engel olmuş. Kendin beni telefonla arayıp kanka niye böyle yapıyorsun gel eskisi gibi olalım diyen adamsın. Seninle bu konuşmalar yapılırken senin herşeyden haberin vardı. Burada bıçkın delikanlı rolü kesme kendine yol al cevap yazdıkça batıyorsun bir yerlere.

Adama sormazlar mı, yahu bıçkın sen adamı suçluyorsun pakt dışı diplomasi yaptın diye, SEN NEDEN TOW İLE DİPLOMASİ YAPTIN?

Kaldı ki suçladığın adam dışında 3 klan daha basher ile diplomasi yapmış ve aralarında s.a ya da müt ya da başka bir anlaşma var.

BASHER la savaşmamış mıyım?

@NML Cygni Versin cevabını

TOW la savaşmamış mıyım?

@KiLiJE Versin cevabını

Sen de abinin kurduğu SECRET savaşmadı cümlerini kuruyorsun ama komiksiniz. Daha fazla cevap yazmayacağım çünkü boş yazıyorsun. BASHER ile savaş patlamadan önce senin herşeyden haberin vardı yüreğin yetseydide savaş açsaydın secrettan hamle gelmediği sürece biz hamle yapmayacağız demeseydin.

Şimdi burada forumda millete söz verdin tutmadın polümü yapma, tartışmada haklı duruma geçebilmek içinde sen ilk önce konuyu oku karşıdakinin yazdığını oku bir yazılanlara cevap ver konudan alakasız şeyler yazınca sürekli diksiyon patlatıp insanlar seni haklı zannetmiyor sen ve abin ihanet ettiniz ve böyle anılacaksınız.

Önümü kapattın diye suçladığın adamlar şu anda haritada önünde yer alıyor, git saldır ve alabiliyorsan al köylerini, adamlar secret'a dahil olduktan sonra kaç puan gelişti nereden nereye geldi hesapları? Çok mu büyük fark var? 100 bindi trilyon mu oldu puanları?

Aha buyur meydan orada önümü kapattın ben bunları toplayacaktım dediğin klanla savaş bakalım. O kadar kolaydı TOW, BASHER, DEJAVU gibi köklü ekipleri toplamakta biz ağırdan alıyorduk ya da savaşmıyorduk.

Komik gerçekten komik.

Evet abi sen dedin hatta şöyle söyleyim biz TC klanına savaş açtığımız dakika siz de TC Hüküm vs konferans görüşmesindeydiniz savaş haberini alınca büyük bir hızla beni aradın bu savaşı açmayın ben zaten dejavuyu bitirmek için TC yi sizin içinizden çektim dedin
zaten TC bizden ayrıldıktan sonra dejavuya vurdu sorsan TC ye biz hain değiliz hain olsak TOW dan ayrıldığımız da TOW a vururduk derler ;)
Benden istediğiniz şeyler Müttefik im olan dejavuyu benden planlı ayrılan TC nin ortasına bırakmam,müdahale etmemem hatta tekrar müttefik im olan basher e savaş açmam :)
Sizin planınız ortada olan secret i bitirip arkada dejavuyu TC ye bitir sonra da ortada bizi sarmalayıp bitirmekti tabi sonra tek kalmış bahser i bitirmekti
Yani bizim o gün TC ye savaş açmamız sizin tüm planlarınızı bozmuştu ha bu arada sizin TC de olan maşanız ise lila diye yalancı şey vardı oyuncu mu desem ne desem bilemedim de neyse o şahıs dı işte lila denen şahıs da beni tanımaz Gürkan ı tanımaz kimseyi tanımaz herkese gidip bunlar yalancı diye kuyruk sallayan olgunlaşmamış bir maşanız dı :)
Zaten oyun başında pakt olarak anlaşmış durumdaydılar dejavu ve biz zordaydık Uğur Tc mevzusu apayrı bir mevzu daha oralara gelmedik.

YALNIZBARON

Yasaklı
Eskisi gibi olalım dediğim de, savaşacaksan savaş muhabbetini esirgeme dedim, kime kalkıp savaşma demişiz?

Sen kalkıp bana telefonda söylediğin şeyi ertesi gün yalan söyleyerek inkar eden adamsın gerçi bunu da inkar etmene şaşırmamalı.

Ben gözü kararttığımda girecekken sen olcay abiye dua etki o engel oldu

YALNIZBARON

Yasaklı
Güçlü klan Secret dünya da yoksun ve KURALSIZLAR dünya da savaşını veriyor senin gibi kaçmadı kaçmayacakta son köyüne kadar savaşacak.

Sen KURALSIZLAR adını gördükçe kahrolacaksın, her gün foruma girip bunlar hala dünya da diye çıldıracaksın : )

Yedi düveli yenmiş engin, egonu yenebilseydin keşke

Vezir001.

Ağır Atlı
Büyüksün lassa mücahit.

Ben bir diyet ödedim, senin çakal startejin doğrultusunda ortada bir bölge oluşturup bu bölgeye çökme ütopyanıza engel oldum. Pişman mıyım değilim çok ta güzel oldu.

Savaş açtığın haritaya dönde bir bak, savaş açmadan önceki hali ve 1 ay sonraki hali. Before - after seversin.

Hadi bakalım son köyüne kadar savaş.