Catapat vs Mafia

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
çirkinleşmeye gerek yok kimseye iftira atmıyorum seni tanımam sende beni tanımassın amacım ortamı germek değil.

iftira atma demek yerine kanıt isteseydin özelden de gönderirdim

ama madem topluma açık yerde bu şekilde iftira atma diyorsun kanıtını ekte paylaşıyorum.

eğer bu yasak değilse beni bilgilendirin ozaman senin şahsından da özür dileme erdemini gösteririm. yok yasak ise lütfen sende aynı erdemi gösterip boş yapma gibi laflarını geri al..

27233 adlı eklentiyi görüntüle
Çatapat klanlarinin sizi niye ve nasıl tokatladigini şimdi anladım.Sen önce bazı şeyleri öğren sonra savaşmayı öğren gel sonra tartışalım. Bu attıklarını moderatörlere at cevabi da onlar versin.

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Hocam gerekli mercilere bunu bildirmiş olduğunu düşünüyorum herhangi bir sonuç yok ise yada sonuç belli olduğunda bizimle paylaşırsan sevinirim.

Ayrıca ilk defa böyle görmüş olmanız da sizin garibinize gidiyor olabilir ama bir kaç önce farklı dünyada benim üzerime aynen böyle 2k fake geliyordu 1 kişiden bilginiz olsun.
bunu bilgilendirmeyin cahil kalsın
Adamların yöneticisi eklentiyle fake atmayı bilmiyor bir klanı karaliyor.

"Söz biliyorsan söyle, inansınlar; bilmiyorsan söyleme, seni bir adam sansınlar"

bildiğim kadarıyla oyuna misyoner saldırı geldiğinden beri bu tarz scriptler ve eklentiler (war train vb.) yasak.
onaylı kısmında da zaten yok.
tampermonkey eklentileride buna dahil.
hadi diyelim cromede enter basılı tutma muhabbeti yaptı onuda düzelttiler
arkadaş miste atmamış etiket attım zaten artık kullanıcı ban yerse hep beraber ibret alırız.

T Y S T N A D

Yasaklı
: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

captanboyy

Kılıç Ustası
bildiğim kadarıyla oyuna misyoner saldırı geldiğinden beri bu tarz scriptler ve eklentiler (war train vb.) yasak.
onaylı kısmında da zaten yok.
tampermonkey eklentileride buna dahil.
hadi diyelim cromede enter basılı tutma muhabbeti yaptı onuda düzelttiler
arkadaş miste atmamış etiket attım zaten artık kullanıcı ban yerse hep beraber ibret alırız.
Mistir onlar fakat sen oyuna girince hileyle şah a dondurmustur böyle de ticket at belk tutar :)

T Y S T N A D

Yasaklı
klanlar'a ayak uyduralım biraz dedik, çatapatın yanına taktiğimizi-sevgimizi-şevkatimizi falan ekleyelim dedik :D

captanboyy

Kılıç Ustası
Mafia dağılır dedik çatapat dağıldı :) vay arkadaş takım tutarım şampiyon olmaz kız severim bana bakmaz repliği geldi aklıma :)

Mutios

Yasaklı
Artık ortam daha renkli bilginiz olsun. ÇATAPAT ailesi resmi olarak 57.ALAY ile güçlerini birleştirmiştir.

EN KISA SÜREDE JET HIZDA FETİHLER DEVAM EDECEKTİR. BİLGİNİZE

suits

Acemi
Tek hamle ile çatapat klanını başka himayeler altına aldırdık burda demiştim akıl akıldan üstündür. Çatapat puf olmuş :) şimdi buna da kılıf bulursunuz iyi oyunlar :)