Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

pskkral

Mızrakçı
Savunmanın kestiğiyle desteğin kestiği arasında büyük bir fark olduğunu anlamış olacağını düşünmüştüm. Eğer aynı olsaydı savunmacının kestiği ve destekçinin kestiği günlük kesilen birim oynı olurdu buradan bunu çıkartmışsındır sanmıştım kusura bakma benim hatam. 1 ay belki daha kısa bir süreç beraber oynamamıza rağmen ömer abinin sav kesimine yakın bir destekçi kesim puanı beklemene zaten yorum yapmıyorum çünkü acemi olduğunu fazlasıyla gösteriyor. Dediğim gibi müthiş bir sınır oyuncusu ve müthiş bir savunma komutanı olduğun için bu savaşta yenik duruma düşüldü tebrik ederim :)

pskkral

Mızrakçı
yalnız zorba’da ne diplomat varmış ya :) heralde bu telaşlı def kaydırma muhabbetleri de diplomat sayesinde

Zorbanın diplomatının çok güzel bir diplomasi ile büyük işler çıkardığı bir gerçek fakat böyle yeni başlamış acemi, mis arası veya mis arkası bilmeyen oyuncuların sınırda oynayıp sadece dışardan destek ile köylerini fulledikten sonra savaşmayı becerebilmeleri yüzünden geliyor bu def kaydırma telaşı :)

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Zorba tirt. 2. Opa çıkarken dağıttı ribati. Tek opta dagitabilmeliydi.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
İstediğin tebrik mesajı olsun kral.
Tebrik ederim bravo helal olsun (ıslıkkkkkkkkkkkkk)

1. Olarak diplomatınızı ayrı bir tebrik etmek isterim.
2. Olarak tebrik mesajını ve edit olayını bireysel olarak yazmıştım ama olay ribata döndü. Söz sözdür tutarım
halil editleri at da gülelim, eğlenelim işte bro.
yoksa ortalık geriliyor :)

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Yahu o değil de 1 aydır savaşırken bu @pskkral isimli arkadaş tek bir post atmazken Ribat klanının dağıldığı saatten itibaren hiç susmaması,
Bi şekilde dikkat çekmeye çalışması,
Nickini bugüne kadar kimsenin bilmiyor olmasına rağmen bugün tanınmak için çığırtkanlık yapması,
Yediği onca lafa rağmen hala saygılı konuşuyorum bahaneleri ile sağa sola yanlaması falan bi tek bana mı garip geliyor :)

Adam utanmadan üyesi olduğu klan için benim savaşım değildi dedi :)
Kimse kusura bakmasın bu adamla masaya falan oturulmaz. Bunu bırakın tek başına otursun bu. İşine gelince herkesi satar bunu diyen adam.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Savunma bilgisi bendeydi kardeşim zaten senin alpha ve kurultay ekibi bana bilgi vermedi ! bütün bilgiler hala var, senin şimdi vegasta olan arkadaşların attığım sirküleri bile okumuyordu ! sizde 300 mızrak var ne istiyorsan atayım diyen 1m lik hesaplarsınız buraya dökerim 1 saat uğraşırım. Lakin bu sayfadan uzayın artık yeni bir konu başlığı açın oradan yazın hadi işinize gidin. Hadi eyşanlığınızı başka yerde kutlayın
Bro yazmiyim yazmiyim diyorum ama karalama çalışmaların boşuna polemiğe girmek dahi istemiyorum zorbadan op yediğiniz günki destek kesimime bak yeter o sana.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Kanıt atıyoruz hala inanmıyorsun şaşırtıcı. Git o zaman Ümit abiye sor kaç çiftlik sav atmışım veya git Ömer abiye sor şuan köylerinde ne kadar savunmam varmış. Ben 44 çiftlik savunmanın köylere çıktığına dair her türlü kanıt verebilirim. Destekçi kesim puanımın düşük olmasının sebebi senin desteklemek için yanlış köyleri seçmiş olman olabilir :) Yaptığın işler konusuna gelince sen op zamanı sesini çıkartmazken ben mis arası atıyordum istediğine sorabilirsin :D

Headshot :)

pskkral

Mızrakçı
Yahu o değil de 1 aydır savaşırken bu @pskkral isimli arkadaş tek bir post atmazken Ribat klanının dağıldığı saatten itibaren hiç susmaması,
Bi şekilde dikkat çekmeye çalışması,
Nickini bugüne kadar kimsenin bilmiyor olmasına rağmen bugün tanınmak için çığırtkanlık yapması,
Yediği onca lafa rağmen hala saygılı konuşuyorum bahaneleri ile sağa sola yanlaması falan bi tek bana mı garip geliyor :)

Adam utanmadan üyesi olduğu klan için benim savaşım değildi dedi :)
Kimse kusura bakmasın bu adamla masaya falan oturulmaz. Bunu bırakın tek başına otursun bu. İşine gelince herkesi satar bunu diyen adam.

Aynen kral 250 IQ luk beyninle tespiti yapıp konuyu kapatmışsın. Zaten tanınarak world kapatılıyor çok haklısın. Beni tanıyan zaten tanıyor hiç dert etme sen, yediğim laflar konusuna gelince ise canı sıkılınca sağa sola sallayan laf atan saygısız ve boş insanlardan yediğim lafları takmıyorum. Bugüne kadar beni tanımıyor olmanın sebebi moral düşük olduğu için saldırmayışım olabilir ;)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Ömerin savunma puanıyla senin destek puanın arasındaki ucurumu görmüyor musun ? Benim savunma puanımla senin destek puanın arasındaki ucurumu görmüyor musun ? Benim destek puanım olmaması kadar doğal birşey olamaz, çünkü ben her zaman sınırda savaştım. Eğer sınırda savaşmasaydım o savunma puanı olmaz yerine destek puanı olurdu, bu oyunu bu dünyada oynamaya başladım, lakin acemeliği sizde görüyorum ?

Bu dünyada oynamaya başladın ve seni savunma komutanı yaptılar.
Zorba tirt. 2. Opa çıkarken dağıttı ribati. Tek opta dagitabilmeliydi.
İlk defa seni haklı buldum :)

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Aynen kral 250 IQ luk beyninle tespiti yapıp konuyu kapatmışsın. Zaten tanınarak world kapatılıyor çok haklısın. Beni tanıyan zaten tanıyor hiç dert etme sen, yediğim laflar konusuna gelince ise canı sıkılınca sağa sola sallayan laf atan saygısız ve boş insanlardan yediğim lafları takmıyorum. Bugüne kadar beni tanımıyor olmanın sebebi moral düşük olduğu için saldırmayışım olabilir ;)
dfkldsldjdf ulan egoya bak :)
Son bir hafta git içindeki pasiflerden 50 köy topla sonra moralden saldıramıyorum baştan beri de :)
Bişeyi atıyosun bari destekli at kardeş :)
Bir ay oldu bi fake ini bile görmedik. Hesabınız büyük ama içiniz boş.
Oynayan oyunu tanınır, senin gibi savaştan kaçan saklanan oyuncu değil.

pskkral

Mızrakçı
dfkldsldjdf ulan egoya bak :)
Son bir hafta git içindeki pasiflerden 50 köy topla sonra moralden saldıramıyorum baştan beri de :)
Bişeyi atıyosun bari destekli at kardeş :)
Bir ay oldu bi fake ini bile görmedik. Hesabınız büyük ama içiniz boş.
Oynayan oyunu tanınır, senin gibi savaştan kaçan saklanan oyuncu değil.

Oooo kral ben her gün senin fakelerini görüyorum ya az yavaş at yav, he valla sürekli kaçıyoruz savaştan ne yapıcan. Üstüne kendi pasifimi toplamadan önce seninle eşit puandaydım ve savaştan kaçmama rağmen senden kat kat fazla kesim puanım olmuş bak sen şu Allahın işine.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Oooo kral ben her gün senin fakelerini görüyorum ya az yavaş at yav, he valla sürekli kaçıyoruz savaştan ne yapıcan. Üstüne kendi pasifimi toplamadan önce seninle eşit puandaydım ve savaştan kaçmama rağmen senden kat kat fazla kesim puanım olmuş bak sen şu Allahın işine.
Kusura bakma kardeş sınırla bağlantısı olmayan arkadaşları pek sallamadığımdan sana fake atmamışımdır.
Bu arada bizim oturduğumuz masada sen anca getir götür yaparsın.
O masada yerin yok senin :)