Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Düşman ile dost oluruz eyvallah olduğumuz da çoktur ama bu düşmanlarımız senin Halit gibi velet velet konuşmuyordu. Mesela mataksahin bu adam ile dost olurum. Bizim klanda olan hapazcı hesabındaki adam ile daha önce düşmandık dr duck hesabındaki arkadaş ile daha önce düşmandık adanalii01 şu anda beraber çok güzel işler yapıyor şu anda beraber oynuyoruz ama halit onlar gibi saygılı ve düzgün konuşmadı özellikle VAKVAK lara karşı sanırsın bi Zafer kazandığını sandı ki sonuç ortada. O msjlardan sadece savaş ile alakalı olmayanların bazıları ceza yediği için görünmüyor haberin olsun

İçinizde benimde samimi konuştuklarım illa isim saymayla olmuyor o işler içinizde dc gel sohbet edelim diyecek kadar efendi düzgün insanlarda var senin gibi ona buna hakaret edip kendini yüce kutsal sayanlarda. Eğerki sizler hakaret etmeden düşmanda olsa saygı çerçevesini koruyarak konuşsaydınızki özellikle sende ve hapazcıda o ışığı hiç göremedim. Konuşmalarım veletçe olmazdı. Ribat konusuna gelince ribatın hesap sil yapmış olması benim kaybettiğim anlamına gelmiyor ribatın hesap sil yapması beni hiç ilgilendirmiyor. Kaybettiğimi görmek istiyorsan beni siliceksin

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Klanın yenilmişse sen de şahsi olarak yenilmiş sayılırsın.
Savaştan kaçmışsan yenilmiş sayılırsın.
Klanın dağılmışsa yenilmiş sayılırsın.
Sen nereden bakarsan bak, istediğin kadar beynini yak şuan için yenilen taraftasın, kazanan değil.
Hocam yanlız savaştan kaçmadım ben :)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
İçinizde benimde samimi konuştuklarım illa isim saymayla olmuyor o işler içinizde dc gel sohbet edelim diyecek kadar efendi düzgün insanlarda var senin gibi ona buna hakaret edip kendini yüce kutsal sayanlarda. Eğerki sizler hakaret etmeden düşmanda olsa saygı çerçevesini koruyarak konuşsaydınızki özellikle sende ve hapazcıda o ışığı hiç göremedim. Konuşmalarım veletçe olmazdı. Ribat konusuna gelince ribatın hesap sil yapmış olması benim kaybettiğim anlamına gelmiyor ribatın hesap sil yapması beni hiç ilgilendirmiyor. Kaybettiğimi görmek istiyorsan beni siliceksin

@karkanat la şöyle adamlara umut verme sonra beklenti içine giriyorlar :)

pskkral

Mızrakçı
ZORBA klanlarını tebrik ederiz; Böl, parçala ve yönet stratejisiyle bir çok klanı yenilgiye uğrattılar. Yenmiş oldukları bazı klanları bünyeleri altına alıp çok daha büyük bir klan haline geldiler. Daha sonra büyük bir klan olarak söz haklarını kullanıp güzel diplomasiler ile RİBAT klanını yenilgiye uğrattılar. Eğer RİBAT klanının bir parçası olduğumuzu düşünüyorsanız evet kaybettik. Ama henüz oyun bitmiş değil, bir savaş kaybedilmiş olabilir ama benim savaşım değildi. Benim oyunum daha yeni başlıyor :)

DeletedUser69621

Ziyaretçi
ZORBA klanlarını tebrik ederiz; Böl, parçala ve yönet stratejisiyle bir çok klanı yenilgiye uğrattılar. Yenmiş oldukları bazı klanları bünyeleri altına alıp çok daha büyük bir klan haline geldiler. Daha sonra büyük bir klan olarak söz haklarını kullanıp güzel diplomasiler ile RİBAT klanını yenilgiye uğrattılar. Eğer RİBAT klanının bir parçası olduğumuzu düşünüyorsanız evet kaybettik. Ama henüz oyun bitmiş değil, bir savaş kaybedilmiş olabilir ama benim savaşım değildi. Benim oyunum daha yeni başlıyor :)

Acele etme w56 da başlarsın burası için çok erken değil mi ? :d

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Bence tebrik et önceki mesajlarda kazanırsanız tebrik ederim yazmışsın ribattaydın ve dağıldılar yazdığının arkasında durman onurlu bir davranış olur.
İstediğin tebrik mesajı olsun kral.
Tebrik ederim bravo helal olsun (ıslıkkkkkkkkkkkkk)

1. Olarak diplomatınızı ayrı bir tebrik etmek isterim.
2. Olarak tebrik mesajını ve edit olayını bireysel olarak yazmıştım ama olay ribata döndü. Söz sözdür tutarım

DeletedUser68323

Ziyaretçi
RİBAT ı 2 ay önceki yanlış hamle yenilgiye uğrattı güzel kardeşim. Vurularak yenilmedik. Masada kandırdılar PK ekibi, Senin gibi adamların köylerini alacağımız yere gittiler hesabını klana aldılar. Çok güzel bir cümle kullanmışsın orada "benim savaşım değildi." Bu hesabı kim klanına katarsa katsın, klanının yapacağı savaş yine senin savaşın olmayacak. Bundan sonra RİBAT kelimesini hiçbir yerde kullanma.

DeletedUser69204

Ziyaretçi
RİBAT ı 2 ay önceki yanlış hamle yenilgiye uğrattı güzel kardeşim. Vurularak yenilmedik. Masada kandırdılar PK ekibi, Senin gibi adamların köylerini alacağımız yere gittiler hesabını klana aldılar. Çok güzel bir cümle kullanmışsın orada "benim savaşım değildi." Bu hesabı kim klanına katarsa katsın, klanının yapacağı savaş yine senin savaşın olmayacak. Bundan sonra RİBAT kelimesini hiçbir yerde kullanma.

Bu masa ne masası rakı masasımı arkadan vurup destekler sınırdayken 100 150 köy düşürüp tek opta hesap sil yaptınız daha yenı ısınıyorduk birebir kalınca işinize gelmedi sanırım :)

pskkral

Mızrakçı
3 ay boyunca savaştaydık neden o zaman köylerimi almadın, yoksa alamadın mı ? Biz ve Alpha ekibi olarak kaç köyünüze destek çektiniz, şuan köylerinizde bulunan ordular kimin orduları ? 2 gün öncesine kadar biz bu savaşı kazanamayız hesap sil yapalım diyenler kimlerdi ? Kusura bakmayın ama oyun hevesi kalmamış oyuncular bulunan bir klandan ekibimi çektiysem ve kaybedeceğine inanan bir klanın savaşına benim savaşım değil diyorsam sizin dediğiniz gibi HAİN benim kabul ediyorum. Fakat hepimiz biliyoruz eğer hain olsam zorba klanına haber verir op düzenlemelerini sağlarım ve op gireceği gün destekleri çekerim. Klana girmek için yalvarmışım gibi davranman falan bir ayrı gülünç zaten :)

DeletedUser68323

Ziyaretçi
Bu masa ne masası rakı masasımı arkadan vurup destekler sınırdayken 100 150 köy düşürüp tek opta hesap sil yaptınız daha yenı ısınıyorduk birebir kalınca işinize gelmedi sanırım :)
Büyük ihtimalle rakı masası, mezesi de bizler olduk, Sizler birinci opu yaparken atılan destekler geri çekilmeye başlamıştı zaten. Toplama ekipleri biz kullanalım dedik ama onlar bizi kullandılar. PK savaşında vurduğumuz köyleri alıp tuttuğumuz halde, kazanırken oyunun kurallarını değiştirdik, daha fazla almak yerine sa yaptık :D çocuk yapmaz bunu :),

DeletedUser68323

Ziyaretçi
3 ay boyunca savaştaydık neden o zaman köylerimi almadın, yoksa alamadın mı ? Biz ve Alpha ekibi olarak kaç köyünüze destek çektiniz, şuan köylerinizde bulunan ordular kimin orduları ? 2 gün öncesine kadar biz bu savaşı kazanamayız hesap sil yapalım diyenler kimlerdi ? Kusura bakmayın ama oyun hevesi kalmamış oyuncular bulunan bir klandan ekibimi çektiysem ve kaybedeceğine inanan bir klanın savaşına benim savaşım değil diyorsam sizin dediğiniz gibi HAİN benim kabul ediyorum. Fakat hepimiz biliyoruz eğer hain olsam zorba klanına haber verir op düzenlemelerini sağlarım ve op gireceği gün destekleri çekerim. Klana girmek için yalvarmışım gibi davranman falan bir ayrı gülünç zaten :)

Savunma bilgisi bendeydi kardeşim zaten senin alpha ve kurultay ekibi bana bilgi vermedi ! bütün bilgiler hala var, senin şimdi vegasta olan arkadaşların attığım sirküleri bile okumuyordu ! sizde 300 mızrak var ne istiyorsan atayım diyen 1m lik hesaplarsınız buraya dökerim 1 saat uğraşırım. Lakin bu sayfadan uzayın artık yeni bir konu başlığı açın oradan yazın hadi işinize gidin. Hadi eyşanlığınızı başka yerde kutlayın

pskkral

Mızrakçı
B576838B-5C32-484B-96CA-9F863A72C067.png
Ordularımın hala sizin köylerde olması, istenilen tüm köylere def ayarlamış olmam, ve Alpha ekibinin zorbanın yaptığı operasyondan sonra defleri çekmiş olması dışında bir problem yok :)

pskkral

Mızrakçı
442A452F-0D46-49D4-B9CC-FCA0130F7CAD.jpeg
Şöyle hala sizin köylerinizde defim olduğuna dair anlık bir kanıt daha bırakayım sonra kendinizi kandırmaya devam edersiniz :)

DeletedUser68323

Ziyaretçi
Burada bana bilgi verdiğin anlamına mı geliyor ? Benim koordinemle hareket ettiğin anlamına mı geliyor ? Kardeşim şimdi aç profilini savaşarak yendiğin rakiplere gel ! 50 çiftlik savunmayla o kadar mı destekçi puanı kaydettin, enayi mi var karşında 44 çiftlik savunma atmış sınıra da bizde yedik. Gir TWSTATS'a oradan bak kaç gündür bizdesin bunları anca şov olarak gösterirsin. Bu kadar yazıyı kimin için yazıyorum bilmiyorum ama sen tek cümle haketmiyorsun !

pskkral

Mızrakçı
Kanıt atıyoruz hala inanmıyorsun şaşırtıcı. Git o zaman Ümit abiye sor kaç çiftlik sav atmışım veya git Ömer abiye sor şuan köylerinde ne kadar savunmam varmış. Ben 44 çiftlik savunmanın köylere çıktığına dair her türlü kanıt verebilirim. Destekçi kesim puanımın düşük olmasının sebebi senin desteklemek için yanlış köyleri seçmiş olman olabilir :) Yaptığın işler konusuna gelince sen op zamanı sesini çıkartmazken ben mis arası atıyordum istediğine sorabilirsin :D

pskkral

Mızrakçı
Bu arada şov yaptığımı söyleyen müthiş SAVUNMA KOMUTANIMIZIN benden daha düşük destek kesimi olması daha şaşırtıcı değil mi :)

DeletedUser68323

Ziyaretçi
Ömerin savunma puanıyla senin destek puanın arasındaki ucurumu görmüyor musun ? Benim savunma puanımla senin destek puanın arasındaki ucurumu görmüyor musun ? Benim destek puanım olmaması kadar doğal birşey olamaz, çünkü ben her zaman sınırda savaştım. Eğer sınırda savaşmasaydım o savunma puanı olmaz yerine destek puanı olurdu, bu oyunu bu dünyada oynamaya başladım, lakin acemeliği sizde görüyorum ?