Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41286

Ziyaretçi
Oyunun süresini kısalttılar ben gene 8 ay sürer diye düşündüm Tüm oyun şimdi en fazla 1 ay ömür biçiyorum Bütün planlarımı bozdular kuzey savaşı ile birlikte savaş puanım Toplam 10 m olur diye düşünüyordum.. Kaçmayın yakalayacağız

myw**

Dük
Şimdi teke tek savaşmaksa olay 5 kişi koca klanı yeyip dağıttık w başında bu bir gerçek. 2 kişiyle koca opu savuşturduk olay şuki teke tekte zaten hiç şansınız yok. Kimseninde arkasından konuşmadık direk yüzüne karşı herşeyi söylemişimdir. Daha destek diye ağlamışlığımızda yoktur çok şükür. Şöyle iyiyiz böyle iyiyiz diye konuşanlar hep sizdiniz görücez bakalım ağzınız iyi laf yapıyor icraatta nasılsınız. Son olarak diplomasi diplomasi diye ağlamalarınız trajikomik bir hikaye gibiydi zevkle okuduk

Gördün mü vakvakların icraatını nasılmış ?

DeletedUser41286

Ziyaretçi
Kral şu fake botunu verde bizde kullanak iş yapar o :D

Ben asla Bot kullanmam hepsini elle attım tam 2 gün sürdü en az 15 saat harcadım Nasıl attığımı da söyleyeyim

PC ekranı 2 e böldüm 1 ekran da Fake scrip var bir ekran da müzik film vb açtım öyle takıldım Beni sakın başkaları ile karıştırmayın ben 13 yıldır böyle oyunlar oynuyorum Travian Klanlar vb hiç bir zaman hile açmadım açmam da

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Ben asla Bot kullanmam hepsini elle attım tam 2 gün sürdü en az 15 saat harcadım Nasıl attığımı da söyleyeyim

PC ekranı 2 e böldüm 1 ekran da Fake scrip var bir ekran da müzik film vb açtım öyle takıldım Beni sakın başkaları ile karıştırmayın ben 13 yıldır böyle oyunlar oynuyorum Travian Klanlar vb hiç bir zaman hile açmadım açmam da
Helal olsun elle atıyorsan bende 2 ekran açıyom pc ye hatta 2. Ekran yatağımın duvarında asılı rahatımdan ödün vermem hiç bir vakit :D

DeletedUser41286

Ziyaretçi
Nereye kaçıyorsunuz bosunamı attım ben onları

DeletedUser66216

Ziyaretçi
trkirke
Vaktin var kardeşim klanın arkasından laf atmaya benzemez savasmak :D 1 haftaya sınırız bu aclar 1 haftaya tüm kuzeyi toplar sanada gelir sen olduğun yerde bekle bizi biz geliyoruz :DD

DeletedUser69323

Ziyaretçi
trkirke
Vaktin var kardeşim klanın arkasından laf atmaya benzemez savasmak :D 1 haftaya sınırız bu aclar 1 haftaya tüm kuzeyi toplar sanada gelir sen olduğun yerde bekle bizi biz geliyoruz :DD

Beklemedeyim gözlerim ufukta sizleri arar oldu artık :)