Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2315

Ziyaretçi
savaştan yanlışlıkla çıktığını iddaa edip 1 gün boyunca tekrar giremeyen basiretsiz klan bize laf atmış cevap verelim :)

kma hesap siliyor bunu herkes biliyor gidip beleş köy topluyorsunuz. Nasıl ailenin hemen 1 klanını dağıtıp savaştan çıkarınız hatırlayın. Onlarda savaştan çekildiler. Şu durumda savaş istatistiğine bir artıları olmadı eksileri de olmasın. Bu çok gücünüze gittiyse aklımızda tutalım kaç köy aldıysanız avans verriz sizlere. zaten olmuş 400 fark ordan alacağınız 100 köy mü sizi öne geçirecek:) Hadin siz kumda oynayın, eğlenin:)

Karbonmonoksit*

Çaylak
şimdi kaderin , mızrağı elinde kafa yerde uzaklaşıyor w den neden? cin ve hucumun saldırı gücünü ara atarak kırabileceğini düşünmüş.

hücüm opunu savuşturmuş ve bir den inanmışlar sanırım. fakat hesap etmeği konu köyler de asker kalmamış :) ( şimdi ne olcek paşam :) )

demişki bu dünya çok kirlendi ( yakında w 34 açılıyor ya ) hadi hesap silelim demiş sanki askeri varmışta dayansa opu atlatabilirmiş gibi gidiyorum ama kuyrugum dik giderim ...( saygısılık maksatlı değil sadece teşbih ).

voltran da fırsattan yaranlanmış? neden hucumun ve cin saldırı ordularını bizim taşerona(kma) kullansın biz aradan yine pasifleri bırakmışları bulup ayıklayalım :) ( misss) e bunlar zaten giderken bize köyde bırakır ohh miss.

adam da ne güzel bıraktık köy veriyoruz ayağına savaştan klanını çeksin puana istatistiğe yansımaz :) ( daha ömcede defalarca oyuncu bazlı yaptık nassı olsa)

400 köy fark var bize bu yeter. bu ve bundan sonraki w lerde diyeceğimiz tek şey biz hucumla cine 400 köy fark atmış klanız onlar kimki ( yaklaşık 1 aya oyunu bırakır) oo biz bırakmasaydık vs vs vs ( taşeron kalmadı nolcek şimdi hucum cin bize dönecek)

haritada başka kahverengi klan kaldımı ? ( arayıştadır)

kahverengi kalmamış şurdaki kırmızıların içinde mavilikler nassı olur acep yakışırmı oraya ( selam usta nasılsın diye msj atılır kırmızılara muhabbet başlar)

bi iki adam bulup oyamala stratejisi aranır AMA çare biat etmekte ...

HUCUM ve CiN bu w yi alır dedim ve alır ... debelenmeyin

selametle

Brskr-RTV

Mızrakçı
hesap silecekmiş te ondan savaştan çıkmışta mışmış ta mışmış hesap silen klan ara atıyo bazı köylere bide savaştan çıkıyo ya ne güldüm bari yazmayın buraya kendinizi bu kadar düşürmeyin :cool:

DeletedUser2315

Ziyaretçi
ben ortada bir sorun göremiyorum aile klanının bir tanesinin dağıtılmasına sizin gibi ağlamadık. istatistiğe özel yapılmış birşey yok zaten haritayı öncesi ve sonrası diye inceleerseniz anlarsınız bu istatistik nasıl oluşmuş.

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Şu seviyesiz tartışmayı bırakın artık dost düşman herkese başarılar KMA dünyadan çekilmiştir entrikalarınız KMA' yı dahil etmeden devam etsin artık her iki tarafa da başarılar umarım bu dünyayı barbarlar kapatır tek hakeden onlar hadin eyvallah :)

DeletedUser31365

Ziyaretçi
biz yaklasık 1 bucuk 2 ay evvel w34 acılınca bırakcagımızı söledik sanki yeni sölemisiz gibi konusmanızda yokmu 2 gün öncesinde bazı arkadaslarımız erken birakdı bazıları bugun zaten hesap silcemizi biliordunuz bilerek op yaptınız op denirse oda kimse tiye almadı opunuzu bırakcagımız worldde kalıp opmu atlatmaya mı calısalım ne icin baktımda önceki yazılarda abeddonun bizi kö... likle suclaması var biz kimsenin bir seyi olmadık kendi bildimizi okuduk ama siz hucumun kucu kucusu oldunuz ne kadar kabul etmesenizde bu böle biz kimseden ne emir aldık ne baska bisi bize saldırmayacagınızı söleye söleye bizim kendi icimizde ikilik yarattınız cogu arkadasımız 1 2 hafta once ondan bıraktı sonra size arkadas hatrından dolayı saldırmadıgını söleyen arkadaslarımızda sizden saldırı aldı bunlarda benle tartısmıs kisilerdi sizin icin ve haklı oldugumu gördüler sizin bahaneniz neydi hucum yuzunden saldırıonuz onlar istedi die saldırıonuz kisaca efendiniz tut oglum dedi :) bize kimse suna saldır buna saldır demedi bize ithamlarda bulunurken bi aynada kendinize bakın bana kimse emrivaki konusamaz konusursada yapmam ve sizin tarafınızı tutan kisilere yaptıgınızlada sizin hakkınızda olan düsüncelerimde beni haklı cıkardıgınız icin tesekkur ederim dediğm gibi cogumuz hesap sildi yine bazı arkadaslar bayrak icin mis basıor sadece kısaca kendinizi sadece kandırarak tatmin edebilirsiniz buda benim son msjımdı bu worldde umarım başka worldlerde görüşürüz :)

LordHagi

Çaylak
bir şeyi anlamıyorsunuz galiba? biz bu farkı kma savaşa dahil olmadan önce de açmıştık. Hesap silecek klan üzerinden de istatistik kasılacak değil. Aile(death) klanını dağıtıp çıktınız 50-60 köy istatistiğe yansımadı bile. Vallaha bıktım sizden. istatistik de umrumda değil. Oyun oynayın daaa yeter

DeletedUser59488

Ziyaretçi
12345708_181421112206023_446261755_n.jpg

şuanda voltran - hücum,cin

DeletedUser54896

Ziyaretçi
radikal hücümcuların lideri gökhan = sauron
apeddon yakup = sauronun ağızı

dünyanın kısa özeti

DeletedUser

Ziyaretçi
biz yaklasık 1 bucuk 2 ay evvel w34 acılınca bırakcagımızı söledik sanki yeni sölemisiz gibi konusmanızda yokmu 2 gün öncesinde bazı arkadaslarımız erken birakdı bazıları bugun zaten hesap silcemizi biliordunuz bilerek op yaptınız op denirse oda kimse tiye almadı opunuzu bırakcagımız worldde kalıp opmu atlatmaya mı calısalım ne icin baktımda önceki yazılarda abeddonun bizi kö... likle suclaması var biz kimsenin bir seyi olmadık kendi bildimizi okuduk ama siz hucumun kucu kucusu oldunuz ne kadar kabul etmesenizde bu böle biz kimseden ne emir aldık ne baska bisi bize saldırmayacagınızı söleye söleye bizim kendi icimizde ikilik yarattınız cogu arkadasımız 1 2 hafta once ondan bıraktı sonra size arkadas hatrından dolayı saldırmadıgını söleyen arkadaslarımızda sizden saldırı aldı bunlarda benle tartısmıs kisilerdi sizin icin ve haklı oldugumu gördüler sizin bahaneniz neydi hucum yuzunden saldırıonuz onlar istedi die saldırıonuz kisaca efendiniz tut oglum dedi :) bize kimse suna saldır buna saldır demedi bize ithamlarda bulunurken bi aynada kendinize bakın bana kimse emrivaki konusamaz konusursada yapmam ve sizin tarafınızı tutan kisilere yaptıgınızlada sizin hakkınızda olan düsüncelerimde beni haklı cıkardıgınız icin tesekkur ederim dediğm gibi cogumuz hesap sildi yine bazı arkadaslar bayrak icin mis basıor sadece kısaca kendinizi sadece kandırarak tatmin edebilirsiniz buda benim son msjımdı bu worldde umarım başka worldlerde görüşürüz :)

bize kimse dal diyemez :)
sadece sizin sinsi planınızı erken yumurtladılar diyelim...
köyleri voltrana bırakma vs vs ...

ayrıca merak ettim
size op yapmadan önce ...
bize dalan oyuncularınızdamı hesap sildi :)

sen kimin köpeğisin bi onu diyemedin

1 tane savaşta yoksun :)
ama sürekli avlıyorsun :)

barbarcı seni :)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Sauronun ağızı konuştu.sauronun gözü üzerimizde...

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Abeddon postları Yılmaz Özdil gibi paragraf paragraf yazması :D 3 noktaları bekliyoruz Abeddon!

Kimse savaştan kaçtı demesin...

Bizim savaşımız kendimizle...
...

Giden gider, kalan kalır.
Gidişinizle düşecek köyleri müttefiklerinize aktaramadınız.
Biz kaptık...
Biz..
Biz.